Skocz do zawartości

Węgry 2011 Hajdúböszörmény-Bogács


Wotr

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co się podziało w ubiegłym roku ,ale w Bogacsu nie było tokaju. Zapytany właściciel piwnicy wyartykułował po naszemu - że będzie w przyszłym roku. W Dolinie Pięknej Pani w Egerze też nie było tokaju .Może stonka zeżarła? W każdym bądź razie tokaj jest moim ulubionym napitkiem a z jego braku trzeba bylo się zadowolić muskatelem.

 

 

Mogli się chyba lekko zdenerwować jak ich spytałeś o Tokaj. ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Tokaj-Hegyalja ) Na Tokaj to sie jeździ do Tokaju (kemping nad Cisą), albo do Sarospatak ((2 kempingi przy basenach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Berekfurdo to nasz ulubiony kemping, prawie domowy.:serce::banan:

 

Słyszałem że jest fajny i przystępny cenowo, tylko winnic nie ma w okolicy. Ale 3 raz do Bogacs? Trzeba coś zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Elaola!

Ja chyba znowu (jak co roku) skusze się od 1 do 15 czerwca na Harkany. To całkiem na południu, jeszcze za Pecsem co daje gwarancje, że jest ciepło. Baseny b. fajne (uwaga - nie dla dzieci) i tylko troche drożej niż w północnych Węgrzech. 2 osoby + przyczepa + prąd + pies + wstęp na baseny termalne = ca. 29 EU. (ze znizką 10% dla emerytów). Jak podliczyłem np. Thermal Camping w Hadusoboslo wyszło mi 32 EU za taki sam pakiet.. Dlaczego pisze własnie do Ciebie? Bo masz też AZURA

 

Pozdrawiam

Andrzejquote name='elaola' timestamp='1332590378' post='261176']

A gdzie się wybieracie, na jaki kemping?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi, że piszesz właśnie do mnie. Z racji tego, że mamy aż 10 dni wolnego w maju, zawitamy na Węgry w tym roku aż 2 razy. Na weekend majowy pojedziemy do Hegyko ponieważ mamy tam najbliżej, a szkoda nam tracić czasu na długi dojazd. Natomiast na przełomie lipca i sierpnia mamy 3 tygodnie wolnego i możemy pojechać dalej. Jeszcze szukam gdzie, nie ukrywam jednak, że cena ma dla nas znaczenie, więc nie wiem czy nie skończy się jak w zeszłym roku w Hajdubuszermenach. Tam przy pobycie 3 tygodniowym płacimy 19 euro.

Ale sprawa jeszcze nie jest przesądzona, jak pisałam grzebię w internecie i szukam.

Pozdrawiam / Elzbieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Harkanach pierwszy raz dwadzieścia parę lat temu, jeszcze z rodzicami i Niewiadówką. Darzę to miejsce dużym sentymentem. Jedyny problem to, że kemping jest oddalony kilkaset metrów od basenów i jednak jest to trochę uciązliwe. W ubiegłym roku zakotwiczyłem w Bogacsu i to było strzałem w dziesiątkę:ok:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam,mam pytanie, czy w hajduszoboszlo na camping termal gdy jade w lipcu pod namiot,musze rezerwowac sobie miejsce??

Jeszcze nigdy od paru lat nie widziałem aby brakowało miejsc na tym kempingu - jedynie co to można trafić miejsca mocno nasłonecznione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.