Skocz do zawartości

Prośba o opinie


gregorkc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na początku chciałbym przywitać się z wszystkimi jako nowy forumowicz. I od rau mam pytanie a raczej prośbę o wypowiedz osób które mają już do czynienia z przyczepami

Poszukuję pierwszej przyczepy 2 osoby plus pies potrzebuje przyczepy dużej 4-5 osobowej cena no powiedzmy do 10000 zł.

Narazie na celowniku mam przyczepę HOBBY PRESTIGE 460 lub 535. I tu moje pytanie co myslicie o tej przyczepce czy lepiej kupić jakąś starszą jak mój przykład czy jakis młodszą ale mniej markową

I najważniejsze czy Hobby to dobry wybór.

Pozdrawiam jak sie temat powtarza z góry sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które przyczepy są bardziej markowe a które mniej? Przyczepa z tego co wiem to nie ciuchy czy buty grinser006.gif.

Hobby jeśli chodzi o jakość złe nie jest, choć w porównaniu do innych przyczep niemieckich przodownikiem nie będzie. Za to wizualnie te budki przez wielu uważane są za ścisłą czołówkę zlosnik.gif.

Generalnie w starszych przyczepach, a nie oszukujmy się do 10 kzł w tej wielkości przyczepy będzie to przyczepa starsza, nie patrzymy na markę, tylko na ogólny stan przyczepy waytogo.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Poszukuję pierwszej przyczepy 2 osoby plus pies potrzebuje przyczepy dużej 4-5 osobowej (...)

 

Nie ma wielkiej istoty marka p-py. Podział jest na szczelne i cieknące. Neutralne i śmierdzące. itp.

Czy aby na pewno jest Ci potrzebna 4-5 osobowa budka? 2+pies na początek poleciłbym salonkę, których to jestem ogromnym zwolennikiem.

Salonka, to taka co ma łóżko 4m2 a nawet więcej.

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na początku chciałbym przywitać się z wszystkimi jako nowy forumowicz. I od rau mam pytanie a raczej prośbę o wypowiedz osób które mają już do czynienia z przyczepami

Poszukuję pierwszej przyczepy 2 osoby plus pies potrzebuje przyczepy dużej 4-5 osobowej cena no powiedzmy do 10000 zł.

Narazie na celowniku mam przyczepę HOBBY PRESTIGE 460 lub 535. I tu moje pytanie co myslicie o tej przyczepce czy lepiej kupić jakąś starszą jak mój przykład czy jakis młodszą ale mniej markową

I najważniejsze czy Hobby to dobry wybór.

Pozdrawiam jak sie temat powtarza z góry sorki

 

nie odrobiłeś lekcji ;)

 

szukaj budki zdrowej a czy będzie to knaus, hobby czy adria ma drugorzędne znaczenie

dla mnie ważniejsze były mebelki w środku ... stąd hobby ;)

 

Hobby nie jest złym wyborem, ale nie gwarantuje też że budka będzie OK

za 10kzł nie poszalejesz, choć wybrać już coś można

 

weź pod uwagę że tak duża budka będzie też ciężka (535, bo 460 to może nie),

może to oznaczać przekroczenie 3.5t ze wszystkimi konsekwencjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może inaczej jaką byście polecili przyczepę za tę kwotę

 

 

 

 

Ja odpowiem nieco przekornie:

Nie ma wielkiej istoty marka p-py. Podział jest na szczelne i cieknące. Neutralne i śmierdzące. itp.

 

 

szukaj budki zdrowej a czy będzie to knaus, hobby czy adria ma drugorzędne znaczenie

...

 

Hobby nie jest złym wyborem, ale nie gwarantuje też że budka będzie OK

...

 

weź pod uwagę że tak duża budka będzie też ciężka (535, bo 460 to może nie),

może to oznaczać przekroczenie 3.5t ze wszystkimi konsekwencjami

 

Daj jakieś przykłady, linki, postaramy się wyłapać jakieś + i - ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.