Skocz do zawartości

Pojazd specjalny dla wędkarza


campservice

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Mam takie zapytanie, co myślicie o takim specjalnym kamperku na podwoziu jakiegos nieduzego busika lub czegos innego moze terenowego specjalnie zrobionego dla wędkarzy? czy myslicie, że byłoby zapotrzebowanie na cos takiego? Taki sprytny, nieduzy, z dużą ilością miejsca na pierdółki wędkarskie, w kolorze moro na wyprawy nad wode? Tak Nam sie marzy zrobienie czegoś takiego w wolnym czasie. niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są na rynku takie pojazdy

T3Syncro2.jpg

syncro_t3_III.jpg

chyba najbardziej znany

 

są też autka na bazie japończyków

 

ale wszystko dość drogie :hmm: stąd raczej trafia do pasjonatów

a wędkarz kupuje jakąś popularną terenówkę (frontera, vitara, nissan, czy nawet suv'a)

 

pytanie jaki będzie koszt waszego autka

i ile osób stać na trzymanie takiej zabawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam są :ok: ,tu niemiaszki ze swoim kamperkiem , jakież było nasze zdziwienie gdy rano wysypał sie z niego mały garnizon (4os)

 

 

 

 

 

 

 

I rozkładanie ,,markizy,, :hehe: do kamperka :)

 

post-1394-0-98048100-1312290236_thumb.jpg

 

 

Swoją drogą swietna sprawa ,jak dla mnie na moje wypady wędkarskie :ok:

post-1394-0-67124500-1312289939_thumb.jpg

Edytowane przez Wotr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zielony "kamperek" niezły, zwłaszcza na poligon... Wracajac do tematu - biorąc pod uwagę fakt, że na hobby wyda sie kazdy grosz nawet mnóstwo groszy, to taki kamperek typowo dla wedkarza, który moze sie w każdy weekend wybrac nad wodę, nie tylko w koło komina, to byłaby niezła sprawa. Na pewno bedziemy takiego jednego kamperka robic na próbę, a co z tego dlej wyniknie -zobaczymy. W ogóle widzę po forach, że jest bardzo duzo samoróbek i całkiem nieżle to wyglada. Chęć podróżowania z własnym domem na plecach jest silniejszy niz mogłoby się wydawać...biwak.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co za bardzo chcecie stworzyć :niewiem: bo jest na rynku sporo autek nadających się dla wędkarzy i podróżników np. Transporterki Vito i cała masa japończyków A i nawet coraz cząściej spotyka się mikro-kamperki Caddy Partnerki Kangóry Pomysł może byc i dobry tylko kwestia ceny :hmm: Ja co bym chętnie zobaczył to jakiegoś Sprintera 4x4 lub Iveco 4x4 no i podstawa to dobry i bardzo mocny motor :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam są :ok: ,tu niemiaszki ze swoim kamperkiem , jakież było nasze zdziwienie gdy rano wysypał sie z niego mały garnizon (4os)

 

 

Heh, tośmy się Bogacs'u mineli :) Przy okazji - jak tam wyszła pogoda od wtorku do końca tygodnia, lało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co bym chętnie zobaczył to jakiegoś Sprintera 4x4 lub Iveco 4x4 no i podstawa to dobry i bardzo mocny motor :-]

 

mówisz masz

Kamper_2_1.jpg

 

nasz rodzimy produkt :)

 

na alegro widziałem kilka podobnych zabudów, zresztą na targach w krk też było sporo tego typu wynalazków

od zabudów na długich terenówkach typu defender, przez pickupy z nakładkami, po właśnie takie zabudowy jak zrobił niewiadów

 

DSC_0318.JPG

 

DSC_0309.JPG

 

Ten zielony "kamperek" niezły, zwłaszcza na poligon... Wracajac do tematu - biorąc pod uwagę fakt, że na hobby wyda sie kazdy grosz nawet mnóstwo groszy, to taki kamperek typowo dla wedkarza, który moze sie w każdy weekend wybrac nad wodę, nie tylko w koło komina, to byłaby niezła sprawa. Na pewno bedziemy takiego jednego kamperka robic na próbę, a co z tego dlej wyniknie -zobaczymy. W ogóle widzę po forach, że jest bardzo duzo samoróbek i całkiem nieżle to wyglada. Chęć podróżowania z własnym domem na plecach jest silniejszy niz mogłoby się wydawać...biwak.gif

 

tak jak pisałem, cena ... kogo stać na zakup auta za 150-200tyś przeznaczonego tylko na wypady na ryby ?

takie zabudowy robione są raczej na wyprawy, ew przez pasjonatów majsterkowiczów :hmm:

 

auto typu T3 czy japończyk z 4x4 to koszt 20tyś, za auto pełnoletnie

nowsze są odpowiednio droższe, zabudowa na iveco 4x4 nie wiem czy się zmieści w 200tyś :hmm:

 

w sumie najtańszym rozwiązaniem jest zakup auta typu sprinter z służb tech np szwajcarii (czesto z 4x4) i przebudowa na "kampera"

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.