Skocz do zawartości

Zakup i pytanie


Bodzio56

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar kupić anglika po rozmowie tel ma być już w niedziele ale ma wady takie jak nieprzyjemny zapach z lodówki był zaciek ale został zlikwidowany tak twierdzi gościu i częściowo zwenętrzna okładzina mebli zniszczona cena 5tyś

a oto jej wygląd

 

 

przy.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

przyczepa.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

przyczepa1.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

gratuluje decyzji o zakupie, kierunek (moim skromnym zdaniem) też nie najgorszy, ale co do tego egzemplarza mam jednak kilka wątpliwości:

  • trochę mało zdjęć, żeby cokolwiek powiedzieć
  • całkiem niedawno oglądałem dokładnie taką samą (Avondale Mayfly) http://moto.allegro....1715151063.html
    zwróć uwagę, że ta moja kosztowała 7500PLN, była po wymianie całego przodu (jak to w angielkach bywa), a był jeszcze do zrobienia lewy przód - to było za dużo jak dla mojego kolegi
  • piotrekbb zapewne ma rację, co do sposobu likwidacji; pamiętaj że jeżeli zaciek widać, to znaczy że najprawdopodobniej ściana już właściwie przestała istnieć
  • pomijam zwyczajową niepewność co do rocznika, wagi, legalności, itp... poczytasz o tym w Kąciku Kupującego

najlepsze co możesz zrobić, to przed wydaniem pieniędzy pokaż więcej szczegółów i poddaj ofertę krytyce forumowiczówwink.gif,

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupić anglika

 

 

W/G mnie to nie zła cena do stanu. Nie daj się nabrać że to rocznik 1996 lub podobnie. Max 1990/91 a w/g mnie to 1988-9. Avondale są szczególnie ładne w tych rocznikach.

Licz się z tym, że skutki zacieków mogą być dotkliwe. Nie rezygnuj jednak ale i nie gwarantuj że ją bierzesz na pewno. Zostaw sobie jakąś furtkę.

Weź pod uwagę to, że kempingi z UK nie są sprowadzane dla uszczęśliwiania nowych nabywców, tylko służą do transportu do PL innych gratów a przy okazji na handel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Wojtek Chrysler napisał, sam jakiś czas temu wracałem z Anglii i wiem ze swojego doświadczenia że do takiej przyczepy wrzucamy wszystko to co będziemy chcieli zabrać do Polski. Na temat smrodu to jak jest zagrzybiała to ja bym sobie odpuścił, jak tam mieszkałem miałem mieszkanie z grzybem i niczym nie mogłem się tego pozbyć, jak już to max na 3 tygodnie. Długo szukałem ale znalazłem inne mniejsze za większą kasę ale bez tego intruza nie chciałem siebie i bliskich truć. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuję, abyś najpierw przeczytał wątki:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/5727-remont-przyczepki-avondale-pearl/

 

http://forum.karawaning.pl/topic/3566-naprawa-lub-odbudowa-dachu-przyczepy/

 

Mnie to bardzo ostudziło jeśli chodzi o zakup taniej przyczepki. Oczywiście są w świetnym stanie stare przyczepy, ale ja jestem za cienki, żeby ocenić, czy oglądany egzemplarz jest zgniły czy zdrowy w śroku w ścianach. A wpakować się w kapitalny remont to może nie byc najlepszy pomysł. Chyba, że uwzględniasz ten remont już na etapie zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za radę posprawdzam , a jakie papiery musi mi dać żeby mi ją zarejestrowali , sprzedawca mówi że wystarczy umowa sprzedaży i jakaś kięga i jak mogę dojechać 200 kilometrów jak ona jest sprowadzona co muszę mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.