Skocz do zawartości

Niewiadów N126n na początek


stico80

Rekomendowane odpowiedzi

szwagier ma 126N ,nie wiem ile chce(raczej napewno mniej jak 4tys ;) ) ma ją już długo i chce zmienić na większą (nie wiem czy sprzedaje "na już" ) , jutro wraca z Włoch to moge zapytać jesli cię interesuje.Nie wiem tez jak stan ale chyba wszystko jest OK, smiga z nia po Słowacji ,Węgrzech ostatnio namówiełm go na Włochy i teraz prawie tylko tam.

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sprawa sie wyjasniła co do jednego.Urodziła się Gabrysia

 

:brawo: brawa dla szczęśliwego tatusia i :bukiet: dla mamusi

 

teraz podczas wyjazdów z nową wkrótce zakupioną przyczepą pociechy będą mogły się razem bawić :piaskownica:

Edytowane przez Bartekzg (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nasza rodzinka jest w posiadaniu Niewiadówki"e". Mamy dwójkę dzieciaczków 4lata i 2 lata i jak narazie (drugi sezon) radzimy sobie w niej badzo dobrze! Niestety musisz mieć Przedsionek na gotowanie i inne klamoty.(Polecam zakup toalety dla dzieci! najbardziej przydatny zakup!!) W ubiegłym sezonie jak bylismy na wyjeździe to było z nami łóżeczko w którym spał mały (na wprost wejscia rozłożone było na "łóżku oryginalnym") a my w trójke na tyle:) W tym sezonie już pozbyliśmy się łóżeczka od razu więcej miejsca:).Myślę że jeszcze ze dwa sezony pojeździmy a później jakaś większa albo namiot dla dzieci:)

 

Pozdrawiam

 

Miałem dokładnie taki sam dylemat co Ty. Jednak postanowiłem poczekać i kupić taką z łóżkiem piętrowym, ogrzewaniem gazowym i wucetem. Fakt trochę większa od Niewiadówki i cięższa ale w zamian ma zaczep AKS przez co dobrze się prowadzi i myślę że na początek jest oki. W tym roku po przyjeździe na pole padał deszcz i zanim rozłożyłem łapy i przeniosłem trochę rzeczy do przyczepki byłem wraz ze starszym dzieckiem cały mokry. W wucecie zorganizowaliśmy suszarnie i mokre ubrania nie przeszkadzały w funkcjonowaniu szczególnie dla drugiego dziecka które ma półtora roku. Radziłbym Ci poczekać nieco czasu zgromadzić trochę więcej funduszy i rozglądać się. Sam piszesz że dopiero w przyszłym roku zamierzasz ruszyć.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.