Skocz do zawartości

Skradziono przyczepę!!!


Iwa6681819

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem podobną w Pszczynie-Goczałkowice jak ciągnął ją VW LT czerwony rocznik 1990/2000 . Nic nie sugeruję lecz bardzo mało danych podałes tzn: skąd Jestes , jakie są blachy przyczepki , jakie są Twoje podejrzenia , jest wiele niewiadomych by podać szczegóły . Współczuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem podobną w Pszczynie-Goczałkowice jak ciągnął ją VW LT czerwony rocznik 1990/2000 . Nic nie sugeruję lecz bardzo mało danych podałes tzn: skąd Jestes , jakie są blachy przyczepki , jakie są Twoje podejrzenia , jest wiele niewiadomych by podać szczegóły . Współczuję

 

Potwierdzam widziałem podobną właśnie przez LT ciągniętą ale w okolica Dąbrowy Górniczej jak wracałem z Croati w sobotę..

Również dołączam się do kondolencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dzięki za zainteresowanie , niestety ciężko mi sprawdzić tamte okolice bo jestem z W-wy, przyczepę ukradli mi z działki ogrodzonej w Zarębach gm. Żabia Wola, w nocy z 23 na 24 lipca około godz. 23.

Miała charakterystyczne białe okno dachowe nowe.

Nie miała moich tablic rejestracyjnych gdyż nie zdążyłam ich nawet założyć.

Fajnie by było gdyby policja się tym zainteresowała, ale nie wiem czy będą chcieli, bo jak zgłaszałam kradzież od razu stwierdzili że się nie znajdzie.

:policja::swiety:

Jeżdzę po okolicy szukam ale ni widu.

Mam pytanie do ufolza czy widział tą przyczepę w sobotę ale w nocy z soboty na niedzielę?

:dzieki:

Podaję tel. 0605-180-357

więcej fotek dołączę jak będę w domu.

Jeszcze raz dzięki

:dzieki: :dzieki: :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby policja się tym zainteresowała, ale nie wiem czy będą chcieli, bo jak zgłaszałam kradzież od razu stwierdzili że się nie znajdzie.

:policja::swiety:

 

Mam pytanie do ufolza czy widział tą przyczepę w sobotę ale w nocy z soboty na niedzielę?

:dzieki:

Podaję tel. 0605-180-357

więcej fotek dołączę jak będę w domu.

Jeszcze raz dzięki

:dzieki: :dzieki: :dzieki:

Trzeba było policjanta nagrać na dyktafon to by poleciał ze stołka za takie gadanie.. - na bank (ja już jednego wysadziłem ze stołka)

 

wyciągnięty do tablicy widziałem ją w sobotę okolice 18:00 godziny. ale tak jak pisałem zwróciliśmy uwagę że beżowa bo moja angielka. Qrcze i nie pamiętam tablic rejestracyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było policjanta nagrać na dyktafon to by poleciał ze stołka za takie gadanie.. - na bank (ja już jednego wysadziłem ze stołka)

 

wyciągnięty do tablicy widziałem ją w sobotę okolice 18:00 godziny. ale tak jak pisałem zwróciliśmy uwagę że beżowa bo moja angielka. Qrcze i nie pamiętam tablic rejestracyjnych.

 

Jeśli widziałeś ją w sobotę 23 lipca o 18 -tej ,to nie była moja.

Sąsiedzi widzieli ją jeszcze wieczorem w sobotę.

Ale dzięki :oslabiony:

 

Widziałem podobną w Pszczynie-Goczałkowice jak ciągnął ją VW LT czerwony rocznik 1990/2000 . Nic nie sugeruję lecz bardzo mało danych podałes tzn: skąd Jestes , jakie są blachy przyczepki , jakie są Twoje podejrzenia , jest wiele niewiadomych by podać szczegóły . Współczuję

 

Dzięki za zainteresowanie ale mam pytanie może pamiętasz w jakim kierunku pojechał ten czerwony VW LT i czy był czerwony jasny , ciemny , miał jakieś naklejki , czy znaki szczególne.?

I kiedy dokładnie widziałeś ?

Wiem że to dużo pytań ale rozumiesz że chwytam się wszystkiego

:krzykacz: Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaje zdjęcia i spróbuje sprawdzić wątek śląski

 

W przyczepie był też ten zielony parasol ogrodowy widoczny na foto,

 

mam nadzieję że złapią, tych parszywych złodziei, ale wątpię czy odczują karę wymierzoną od wymiaru sprawiedliwości.

 

:serducha:

post-7690-0-97765500-1312212574_thumb.jpg

post-7690-0-60874300-1312212688_thumb.jpg

post-7690-0-10551700-1312212762_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze współczuję straty przyczepki, ale trzeźwo myśląc szanse jej odzyskania. znalezienia są znikome..... nie sądzę, aby poszła na części jako "dawca organów" - prędzej gdzieś na budowę, gdzie zapewne została już częściowo zdemontowana i - być może - podstarzona, aby zbytnio w oczy się nie rzucała..... chciałbym się mylić ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.