Skocz do zawartości

Cytrynowe wariacje w Ślesinie 5,6,7 sierpień


Rekomendowane odpowiedzi

W rozmowie z właścicielem campingu zapowiedziałem ,że będzie około 10 przyczep . Widzę, że już się pomyliłem, Czekam jak się sytuacja rozwinie, bo nie wiem czy nie uprzedzić Go o 3 dziesiątkach załóg. :niewiem: . No to klaruje się, że będzie GRUBO :bevil::yay::bevil::yay::bevil:

 

 

 

 

PS poproszę o dopisywanie wielkości załogi np.(2+1) (1+2) (3+9) (6/9)

Edytowane przez Jawor_ki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W rozmowie z właścicielem campingu zapowiedziałem ,że będzie około 10 przyczep . Widzę, że już się pomyliłem, Czekam jak się sytuacja rozwinie, bo nie wiem czy nie uprzedzić Go o 3 dziesiątkach załóg. :niewiem: . No to klaruje się, że będzie GRUBO :bevil::yay::bevil::yay::bevil:

 

 

 

 

PS poproszę o dopisywanie wielkości załogi np.(2+1) (1+2) (3+9) (6/9)

 

Adam to że Sekcja Łódźko-Mazowiecka lubi dużo dzieci ( w przeciwieństwie do niektórych na forum ) ale 3+9 to chyba przesada ale ....... jesteśmy za no i to 6/9 hehe też za :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dzieci moje kochane . Długo Generała nie było na forum ale włóczyliśmy się z Generałową po Polsce naszej kochanej i na rybki i na nurkowanie . Mamy kilka miejsc o których poopowiadamy ale dopiero w Warce.Mamy krótki urlop od 9 do 16 sierpnia i jedziemy nad Wigry na nurkowanie. Zabieramy ze sobą naszą najmłodszą córkę która zdała maturę i dostała się na studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Jaworki (2+2)

2 Luksusowa Buda (2+2)

3 Jerry (2+2)

4 Czasy (2+1)

5 topmirex (2+1)

6 Szczepan (2+1)

7.Waldek60 (1+1+Tupolew )

8. EOS (dużo)

9.asic-pawcio(2+ czworonóg)

10.Hippis + Żona hippisa + Bartosz (bez czworonogów, głowonogów i innych stworzeń)

 

11................................:bevil: :bevil: :bevil:

 

 

 

 

dopisałem pełen skład hipisowej ekipy.

Edytowane przez hippis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się robi gęsto :)

Mam prośbę o dopisanie do nas 1+2 . Jedna duża i dwa małe.

Czyli EOS - 2 kobity +4 dzieci łącznie .

Miejmy nadzieję, że huśtawki czy inne urządzenia to wytrzymają .

 

Coś o kosztach wiadomo, czy jak w cenniku campingu?

 

Pozdrowienia

 

 

E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety na tym polu nie ma placu zabaw

jesli sie nie myle to jakies 200m wczesniej na innym polu ale do konca nie pamietam jutro bede w okolicy to zerkne jade po dzieciaki i przyczepke do wilczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety na tym polu nie ma placu zabaw

jesli sie nie myle to jakies 200m wczesniej na innym polu ale do konca nie pamietam jutro bede w okolicy to zerkne jade po dzieciaki i przyczepke do wilczyna

 

a ws czemu nie ma na liście Piotruś ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo własnie zonie skoczył sie urlop

 

ale tu mowa o weekendzie :) hmmmm więc ??? jak teraz jedziesz po nie to my juz w sobotę będziemy w ślesinie zostawisz przyczepę i w niedziele do domu a za tydzień samym autkiem :)

jeszcze ptaka nie widzę , kondzia , ufolza , i jeszcze paru gagatków

nununu :policja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.