Skocz do zawartości

Kemping Strzelce


Rico

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem z Mazur i polecam kemping Szekla w m.Strzelce

cena za osobę 15 zł

prąd 10 zł i to wszystko

za dwie osoby z przyczepą i samochodem 40 zł dziennie

Kemping oddalony 6 km od Giżycka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego było wifi w cenie, miejsce ładnie przygotowane, super na wyjazdy rowerowe i wycieczki piesze, plaża płytka (do pływania lipa, ale pomoczyć tyłek miło, z dziećmi bezpiecznie, wędkarsko słabo), pomosty fajne, sporo jachtów i łódeczek (sympatycznie), sanitariaty średnie, ale nie złe. Ogólnie polecam miejsce :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wifi nadal w cenie :jump:

 

Miejsce bardzo ładne, brak dodatkowych oplat za prysznice - to na duży plus

 

Ale kąpielisko nieprzygotowane, przez co łatwo sie tam o coś pokaleczyć :czerwona:

 

 

 

 

Byłem tam w zeszłym roku z namiotem:

Prysznice fakt za darmo, ale trochę byle jakie i do tego łapanie wieczorem ciepłej wody....Ale plus że przypomina to mi czasy jak byłem malutki i jeździłem na kolonie szkolne :)

Kąpielisko: olbrzymi plus za płyciznę- dla dzieci BOMBA, moja 2 letna córka była zainspirowana pomostem i to bardzo!!! a ja nie musiałem się o to martwić

Na kąpielisku fakt, że około 15m od brzegu znajduje się kupa nieprzyjemnych w dotyku rzeczy kamieni, małż itp., jednak 10 metrów dalej kończy się to i dalej mamy już delikatny piasek. Kąpielisko i plaża dość małe...Ogółem kemping jest fajny, ale dla wymagających morze być małe rozczarowanie.

Mi np. odpowiadał i to bardzo- mała ingerencja w przyrodę na kempingu(brak idealnie prostych chodniczków, sektorów, pięknych lampeczek itp), zalesione, brak typowych dla giżycka imprezowiczów. Po prostu cisza i obcowanie z przyrodą.

Minusem jednak jest to, że do Giżycka aby dojechać rowerem, trzeba jechać około 5-6 km drogą uczęszczaną przez auta, jest ona bardzo wąska, kręta i ma spore wzniesienia i zjazdy z nich, dlatego jazda z 4 letnią wtedy córką, która jeździła na swoim rowerze, była bardzo ryzykowna i przyprawiała mnie o serce w przełyku! (dodam że córka uwielbia jazdę na rowerze i nie było mowy o jeździe na siedzisku,które zajmowała z resztą młodsza córka)-natomiast od wilkasów już jest ścieżka, także ok.

Właściciele kempingu bardzo mili! Naprawdę można się dogadać,byliśmy z całą masą tobołków, namiotem, rowerami i dziećmi bez samochodu(przyjechaliśmy ze znajomymi- im się nie spodobało, nam tak....dlatego wracaliśmy sami.)- podczas wyjazdu zaproponowali nam bezinteresowną pomoc...(skończyło się jednak, że odwiózł nas koleżka poznany na kempingu Toyotą LC. Hdj 80- Jeśli czytasz to forum, to wielkie dzięki i pozdrawiam!!!). U właścicieli można wypożyczyć różnego rodzaju sprzęty pływające, niektóre są bardzo dziwne i śmiesznę, kajaki itp.

Niewątpliwym plusem tego miejsca jest cena!!!

Aha do cywilizacji z tamtąd jest kawałek, jednak jest na miejscu sezonowy bar, w którym morzna przekąsić coś, jak i zjeść obiad dnia(który codziennie jest inny) i już nie pamiętam ceny, ale nie była zbyt wygórowana..

Codziennie rano piekarnia przyjeżdza ze świerzym pieczywem, wtedy ustawia się długa kolejka po nie- jest wtedy bardzo wesoła, atmosfera która nastraja człowieka bardzo optymistycznie.

 

W tym roku napewno nie ominę tego miejsca!!!!!!!!!!!!!! Tylko tym raze z cepą.

 

aha...co mnie również nastrajało optymistycznia, że rowery przez cały tydzień czasu były: to oparte o drzewo, to leżały koło namiotu, to za namiotem, bez żadnego zabespieczenia i mamy je do tej pory :smirk:

Edytowane przez golab (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dziś przejeżdżałem przez Strzelce i ku mojemu zdziwieniu ukazał mi się widok, jak na zdjęciach. Nie wiem co to za budynek, czy to może nowe sanitariaty? :niewiem:  do tego od bramy zaczęta jakaś alejka, lecz prace jak by stały w miejscu (kemping zamknięty na 4 spusty) i nie wiem czy po prostu zabrakło kasy właścicielom, czy jeszcze nie zaczęli prac po zimie. Wydawało mi się , że również nowe molo powstało. Czy ma ktoś jakieś info, bo na stronie Szekli cisza? Boję się, że jak będzie wszystko takie wychuchane ,to kemp straci na uroku (szczególnie sanitariaty :-]  ((oczywiście żarty))), a najgorzej jak właścicielom woda sodowa uderzy do głowy.

 


hmm. nie mogę dodać fotki ,wyświetla mi taką informację:

  • 2015-03-19 14.03.02.jpg

    Wysyłanie ominięte (Błąd IO)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.