Skocz do zawartości

Proszę o pomoc przy zakupie cycepy


bsosieccy

Rekomendowane odpowiedzi

to jak Wojtek dałes się nabrać czy kupiłeś za swiadomością ? To skarjna sprzeczność.

 

Tak, dałem się nabrać zapewnieniom że takie naprawy to drobiazgi i kupiłem świadomie do naprawy. Rzeczywistość okazała się okrutniejsza z racji mojego niedoświadczenia wówczas. Ale nie żałowałem.

Twierdzę że nie ma tragizmu, bo jest to do naprawienia i na pewno nie zaakceptowałem ceny którą mi wytykasz.

Pozwolę sobie siebie zacytować: Podsumowując, czeka cię sporo pracy. Koniecznie wynegocjuj sobie dobrą cenę, użyj argumentów Kolegów odradzających takiej ceny/stanu/1992roku.

 

Jeszcze do założyciela tematu: Opukałeś wszystkie ściany? Przy takim zagrożeniu musisz zbadać każdy cm kw. ściany, gdzie jest miękka, tam naprawa.

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szukaj przyczepy w najbliższej okolicy , wyjazdy to dodatkowy koszt, może podjedź do bierunia center-kamp , dają gwarancje na przyczepy.

Wogóle to najlepszą opcją jest zakum w DE lub NL , za 2500ÔéČ kupisz piekna budkę.

co do linków to tylko gfizyk ma dobre oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

A co możecie powiedzieć na temat tych ofert

http://otomoto.pl/bu...9-T2426654.html

 

Jest to długo szukana p-pa przez naszą Koleżankę DorotaG. Jej post jest tutaj. Szkoda że musi ją sprzedać świeżo po zakupie, no ale cóż, kazdy ma jakieś powody do niechcianych decyzji. Przyczepa była kupiona z naszą pomocą. Tak myślę . Tu link http://forum.karawaning.pl/topic/7010-tymczasowe-ogloszenia/page__view__findpost__p__196222

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że Knaus Azur jest kolegi Sucoff-a. Sprzedaje on swoją budę, gdyż już zakupił kampera. Do Wrocławia, z Tychów masz szybszy dojazd niż do Warszawy, a budka jest znana kilku użytkownikom forum. Jeśli jesteście zainteresowani to piszcie do Sucoffa - na priva, a jak się Wam budka spodoba to na pewno się dogadacie. W każdym razie ta buda nie jest zgniła a jak widzisz cena nie jest znacząco wyższa od tej linkowanej przez Ciebie angielki na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy mój VW Touran 1.9 TDI 105KM poradzi sobie z tą budką. I jeszcze chciałbym się upewnić że mogę ją jeździć. W dowodzie Turanka mam wbite maksymalna masa całkowita przyczepy z hamulcem 1500kg a bez 750kg.

Masa własna pojazdu 1473 kg

Maksymalna masa całkowita 2160 kg.

Czyli MMC ciągnika + MMC przyczepy = 3500kg ?

2160 + 1200 = 3360 , mam rozumieć je mogę ją ciągnąć i jeszcze mam 140 kg luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopuszczalna masa całkowita Twojego VW = 2160kg,

DMC Budki Sucoffa = 1200kg

dmc zestawu = 3360kg

Tak masz jeszcze zapasu 140 kg :-). Możesz ją ciągać na kat. B oraz bez opłat w stylu viaToll (przynajmniej w naszym kraju).

 

Budka znana, dlatego nie skupiam się na analizie. :-)

 

I jest jeszcze zaleta. Dołączysz do elitarnego Knausklubu!:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy zamiar jak kupimy wypuścić się na Chorwację. Jak myślicie czy jako początkujący powinienem najpierw w Polskę czy na głęboka wodę

Może jeszcze dodam że mam 2 córeczki (3 i 6 lat) no i żonkę :calus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję spędzić weekend w kraju. Zapoznasz się z funkcjonowaniem budki, może wyskoczą jakieś braki, które będziesz mógł skorygować na miejscu.

 

U mnie na pierwszym wyjeździe przestał działać gaz. Okazało się, że była jakaś nieodpowiednia uszczelka przy zaworze (za mały otówr). Po dokręceniu uszczelkę ścisnęło i odcięło mi gaz. Na szczęście wizyta w sklepie agd wystarczyła. 2 zł i gaz działał.

Takie drobiazgi mogą zepsuć humor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy zamiar jak kupimy wypuścić się na Chorwację. Jak myślicie czy jako początkujący powinienem najpierw w Polskę czy na głęboka wodę

Może jeszcze dodam że mam 2 córeczki (3 i 6 lat) no i żonkę :calus:

 

 

Najlepiej zrobić rekonesans w kraju (weekend) żeby ewentualnie sprawdzić czy nić do naprawienia nie ma. Lub jeżeli nei zdązycie to może z innymi załogami się wybierzecie :niewiem:

 

 

Jakby co to jedziemy w dwie załogi 22.07 do Chorwacji :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.