Skocz do zawartości

Kto poleci


wojtek-rybnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem początkującym więc wolę zapytać

Poszukuję kempingu w górach: małopolska, dolnośląskie

Kemping spokojny polecany dla osób z małymi dziećmi, ja mogę zaproponować kemping Jonidło w Wiśle teraz odzyskał swą piękność jest czysto i spokojnie sanitariaty lux naprawdę polecam jesteśmy tam prawie co tydzień.Pozdrawiam Wszystkich i czekam na jakąś podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Co prawda już po sezonie, ale moge spokojnie polecić kamping w Brennej Leśnicy "nad zaporą". Bardzo cicho, spokojnie, bardzo tanio! Bezpośrednie zejście do rzeki dla maluchów (płytko) a przy wodospadzie dorosły spokojnie się popluska. Zaraz obok zapora (kajaki i rowery wodne) - my pływaliśmy na własnym pontonie. Dookoła parę fajnych szlaków, jeden sklep pt "mydło i powidło" i trzy biegające luzem kozy jako atrakcje. Na miejscu - nędzne ale jest - boisko do kosza, siatki, dwie huśtawki, miejsce na ognisko i zadaszona wiata na grillowanie.

Z sanitariatów nie korzystałam, z prysznica tez nie ale wszystko w miarę czyste choć nie nowoczesne.

Wybrałam się tam z dziećmi w sierpniu na tydzień - zostałam na trzy :) a we wrześniu spędziliśmy tam dwa weekendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dolnym śląsku polecam kemping http://www.dwor.info.pl/ fajne miejsce wypadowe .

w obrębie do 50 km masz do zwiedzania kopalnie złota fortyfikacje niemiecki skalne miasto w Czechach góry stołowe góry sowie i niedaleko Karkonosze jak na tą porę dobra lokalizacja a kemping super właściciel bardzo pomocny w doborze atrakcji nawet za bardzo pomocny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony mogę polecić kemping Polana Sosny w Niedzicy. Byliśmy tam z naszym małym 1,5 rocznym synkiem. Nad samym Dunajcem, w pobliżu zamek w Niedzicy i w Czorsztynie. Jedyny minus tam to zrzut wc chemicznego :? ale to da się jakoś przeżyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

:mikolaj:Też bylismy na ''Polana sosny'',miło spominam ten kemping,na poziomie,sanitariaty,kuchnia wszystko nowe,wrecz idealnie,nad samym Dunajcem,mozna łowić pstragi całkiem przyzwoitych rozmiarów,polecam lekki spining,mało wody,trzeba sie nameczyć by cos zlowic.Zamki blisko.Co do zrzutu wc to wyglada to tak że przy słupkach jest rura wyprowadzona oczywiście zakrecona,nic nie smierdzi.Mnie to akurat pasowało bo czasami trzeba latać dosyć daleko.Jak sie nie myle kemping ma 2 gwiazdki.polecam. :gitara::biwak: Pare fotek,więcej nie mam ale na you tube mam filmiki z tej wyprawy wchodząc na konto 32emisiek

post-5117-0-10512000-1356874795_thumb.jpg

post-5117-0-81371800-1356874811_thumb.jpg

post-5117-0-27049200-1356874823_thumb.jpg

post-5117-0-39171400-1356874848_thumb.jpg

post-5117-0-16705700-1356874859_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja mogę polecić pole kempingowe Marco Polo w Łebie przy dworcu na Turystycznej. Pole dosyć obszerne z wydzielonymi boksami z wysokiego żywopłotu dla przyczep i kamperów, snitariaty na wysokim poziomie myte co dwie godz.przez 24/h(moja obserwacja), na środku knajpka, przez całą dobę ochrona, pole zamykane, w recepcji sejf itp., do plaży ok. 10 min. spaceru, bardzo fajne wrażenie- polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.