Skocz do zawartości

Jaka przyczepka max. do 850kg DMC ?


Gregorov

Rekomendowane odpowiedzi

Knausy - oczywiście szczerze polecam.

Po jednym zdaniu o tych linkowanych:

1 - szara plama nad tylnym oknem. Brud, czy po prostu uszkodzenie?

2 - zupełnie bez sensu. Co to za sprzedawca, który chce sprzedać coś robiąc takie fotki ....

3 - budka już leciwa i nie jest szczególnie zadbana. Dodatkowo uszkodzona prawa ściana w tylnej części. Nie jestem pewien, czy nie jest wgniecione czoło budki ...

4 - ta to musiała solidnie oberwać. Ja dostała w tył to aż się dach pofalował. Widać z przodu na czole wygięcie. Tył pod lewą lampą nieoryginalne wkręty (po naprawie trzeba było coś zamontować). Listwy nieoryginalne na tylnej ścianie; nad oknem oraz te gięte na dach. Lewy tylny narożnik nie wymaga komentarza.

5 - najfajniejsza z tych. Ale salonka. Jedno łóżko...:niewiem:

 

Ta Chateau wygląda ok. Ale też salonka. Ja uważam to za wadę. Potem trudniej sprzedać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 - najfajniejsza z tych. Ale salonka. Jedno łóżko...:niewiem:

 

Ta Chateau wygląda ok. Ale też salonka. Ja uważam to za wadę. Potem trudniej sprzedać...

Czyli salonki nie polecasz? Szczerze mówiąc trochę się napaliłem na tą Chateau. Już chciałem w sobotę jechać ją oglądać. Ma urwaną klapę od toalety. Nie wiem czy takie coś można dokupić. Będę szukał dalej.

Dzieki za pomoc. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapę można dokupić. To nie problem.

NIe doczytałem w jakim składzie chcesz podróżować.

Pamiętaj, ze salonka to jedno wspólne spanie dla Was wszystkich. Są dwie wady:

1. jeżeli jeździsz z rodziną (2+1 i wzwyż) to jedno wspólne spanie (pomimo, że bardzo dużę) nie zapewni intymności. A przecież czas urlopów ma być czasem przyjemnym :-) :sex:,

 

2. jeżeli jeździsz sam, ewentualnie we dwójkę, to temat spania przestaje być problemem. Jednak pozostaje temat rozstawiania stolika, czyli składanie łóżka.

 

Lepszym rozwiązaniem jest układ podobny jak u mnie (Knaus 450) lub z jednym łóżkiem wąskim (400) ew. 440 (jedno łóżko wzdłuż.

 

Oczywiście - zdania są podzielone. To jest moje :-) Od tego sezonu jeżdżę w składzie 2+4 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) 1. jeżeli jeździsz z rodziną (2+1 i wzwyż) to jedno wspólne spanie (pomimo, że bardzo dużę) nie zapewni intymności. A przecież czas urlopów ma być czasem przyjemnym :-) :sex:,

 

 

:lol: Twoje argumenty mnie przekonały ;) .

Mam zamiar podróżować w składzie 2+1 ewentualnie czasem w składzie 2+2 jeśli ktoś się znajdzie na doczepkę.

Niestety większość tych mniejszych przyczep to salonki lub bez łazienki.

Zwróciłem uwagę jeszcze na coś takiego http://allegro.pl/pi...1693092620.html ,

wiem że już na forum było o niej gdzieś pisane. Wydaje się byś duża i lekka, troszkę droga. Niebardzo jednak wiem jaki to model/nr Knausa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RZuć okiem tutaj:

http://forum.karawan...ta-o-przyczepe/

 

Myślę, że naprawdę budka warta zachodu. Nie jest tania, ale można negocjować.

 

 

To ta sama o której wcześniej pisałem ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również kiedyś szukałem przyczepki do DMC 800kg w związku z holownikiem (Astra 90km benzyna) i znalazłem Caravelaira Palma MW 560kg, DMC 790 kg.(długość 420 cm bez dyszla, szeokość 210 cm). Posiada ona 4 miejsca do spania, pomieszczenie łazienkowe, z miejscem na WC przenośne (chociaż widziałem zamontowane stacjonarne WC), zlew itp. Ogrzewanie elektryczne. Przyczepa francuska, lekka ze względu na mebelki. Opinie o francuskich przyczepach są rożne, ja mam już drugiego francuza i nie narzekam. Fakt, tak jak pisał Tomii, szału z jazdą nie ma (długo się rozpędza) , ale daje sobie radę nawet w górach bez problemu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również kiedyś szukałem przyczepki do DMC 800kg w związku z holownikiem (Astra 90km benzyna) i znalazłem Caravelaira Palma MW 560kg, DMC 790 kg.(długość 420 cm bez dyszla, szeokość 210 cm). Posiada ona 4 miejsca do spania, pomieszczenie łazienkowe, z miejscem na WC przenośne (chociaż widziałem zamontowane stacjonarne WC), zlew itp. Ogrzewanie elektryczne. Przyczepa francuska, lekka ze względu na mebelki. Opinie o francuskich przyczepach są rożne, ja mam już drugiego francuza i nie narzekam. Fakt, tak jak pisał Tomii, szału z jazdą nie ma (długo się rozpędza) , ale daje sobie radę nawet w górach bez problemu.

Pozdrawiam.

 

 

Jeśli można spytać jaki jest nr modelu? 375?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można spytać jaki jest nr modelu? 375?

Zaskoczyłeś mnie, bo tak w ogóle na przyczepie nie ma napisane ale wydaje mi się, że 395 tak jak Caravelair Bamba, tyko bez jednego po prawej strony okna.

 

A oto fota

post-851-0-33639500-1309437262_thumb.jpg

Edytowane przez kapete (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.