Skocz do zawartości

Sława i co dalej?


Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem sobie na malutki temacik n/t Sławy po raz kolejny.

Jako że zostałem uhonorowany [za sprawą naszego Wirka ] dodatkowym bezpłatnym pobytem na tamtejszym kampingu, to mam takie pytanie. :tuptup:

 

Takie zaproszenie otrzymali inni uczestnicy spotkań w Sławie. I co dalej z tym fantem zrobić?

Może ktoś był by chętny na spotkanie np. w sierpniu lub w dalszym terminie, lub inne propozycje.

A może zatrzymać to zaproszenie na przyszły sezon w długi majowy weekend? :niewiem:

Proszę o Wasze sugestie. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zatrzymać to zaproszenie na przyszły sezon w długi majowy weekend? :niewiem:

Proszę o Wasze sugestie. :ok:

 

Zobacz jak wypada majówka w przyszłym roku :-] - tyle dni że mi by było szkoda siedzieć znów w Sławie :ok:, jest przecież tyle ciekawych miejsc w których Nas jeszcze nie było :drive: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jak wypada majówka w przyszłym roku :-] - tyle dni że mi by było szkoda siedzieć znów w Sławie :ok:, jest przecież tyle ciekawych miejsc w których Nas jeszcze nie było :drive: ...

 

Tomku, wszystko się zgadza, tylko że mam wolny wstęp i szkoda nie wykorzystać. No ale chyba w innym czasie.

A ten długi weekend to faktycznie musowo poczekać na lepszą [ inną ] lokalizację. :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory zachwalałem Sławę. Po Zlocie Majówkowym myślę że nie powinniśmy skrzykiwać się na takie długie weekendy w Sławie. Myślę że "starzy" zlotowicze mają wiele racji, Sławę zostawmy sobie na zloty Majówkowe - cykliczne np. na Zimną Zośkę. Tzw. długi weeekend powinniśmy wykorzystać w bardziej twórczy sposób, mam tu na myśli Ogólnopolski Zlot na rozpoczęcie sezonu. Nie da się ukryć, że tym naszym tegorocznym spontanem odrobinę rozbiliśmy IX zlot, lokalizacja pomogła nam w tym i to znacznie. Fakt, była to alternatywa ale ile razy można oglądać parowozy itp. Gdybyśmy TAKI pochód 1 majowy zrobili dajmy na to w Czplinku (kemping DRAWTUR) to dopiero byłby lokalny hit, w Sławie niestety w długi weekend jesteśmy zagłuszeni przez bardziej atrakcyjne imprezy. Jeden z sensów tego forum to popularyzacja takiego sposobu wypoczynku, pokażmy się szerzej, zachęćmy następnych do przyłączenia się i krzewienia wypoczynku w budce na kółkach...

 

Jest to czywiście moja i tylko moja opinia - przecież to forum - każdy może się wypowiedzieć a na marginesie ankieta co do terminu X Zlotu bardzo mi się podobała (chociać wygrał termin, który mi nie pasuje) żeby do tego zaproponować ze 2 lub 3 kempingi w drugiej ankiecie .....

Edytowane przez TURTL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.