Skocz do zawartości

Lista chętnych na przyjazd na X Zlot - Płęsno


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich...na dzien dzisiejszy udalo sie wolne zalatwic wiec prosze o dopisanie majtasz 2 osoby dorosle i corka lat 7 ...do zobaczenia na zlocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy już po wewnątrzmałżeńskich ustaleniach, w związku z czym czuję się w obowiązku powiadomić zacnych zlotowiczów, iż chcemy jutro około 17.00 wyjechać z Poznania obierając jednocześnie kurs na Płęsno. :banan: No, to do :pub::-]

 

 

 

 

ps - zabieram (oczywiście tak na wszelki wypadek) piłę ręczną :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam..z poznania najlepiej jak tam jechac na chojnice i pozniej na swornegacie i dalej do płęsna i kidy ty jedziesz...

Widzę ,że WIELKOPOLANIE będą tym razem liczną grupą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutnym jest fakt nie uczestniczenia w tak fajnym zlocie ale niestety nie udało mi się przekonać medyków żeby wyrwać się ze szpitala i być w miejscu tak mi znanym i lubianym wśród tak wspaniałych ludzi których chciałbym poznać.

Życzę wspaniałej zabawy.

Do zobaczenia (mam nadzieję)na najbliższym zlocie.

Pozdrowienia dla zlotowiczów,szczególne dla Zbyszka Lepsiaka

Stefan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.