Skocz do zawartości

Darmowy przegląd


przyczepy-wiola

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy, w sobotę dotarłem do Gliwic na umówiony przegląd mojej budki. w prawdzie nie miałem przyjemności poznać samego Ariela ale był jego brat Emil, jak się później okazało to panowie są w trakcie uruchamiania nowego punktu. Emil okazał się bardzo kompetentną osobę, mad wymiar życzliwą i skorą do pomocy gdyż u mnie wynikły problemy z kołem manewrowym i przy pomocy Emila i Rafała ( mechanika - serwisanta) problem został rozwiązany. jeśli chodzi o obsługę to naprawdę polecam tych panów i ja na pewno wrócę do nich jeśli wynikną jakieś dodatkowe problemy. odległość którą do nich pokonałem tj. ok.210km X2 to była najlepsza inwestycja w moją przyczepkę. Dodam że panowie dobrze się postarali przy rozliczeniu.

Jeszcze raz dziękuję za obsługę.

 

Dzięki Rafał za miłe słowa, mam nadzieje że długo pojeździsz swoją przyczepą bo z tego co chłopcy mi przekazali to większych problemów z nią nie było.

Jeszcze raz dzięki za wizytę i mam nadzieję że spotkamy się w przyszłym sezonie, oby tylko na sam przegląd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja muszę podziękować Arielowi za super przegląd z 31czerwca co prawda miałem do niego 400 km z Zielonej Góry ale nie żałuję że tam trafiłem przed wyjazdem do Chorwacji. Okazało się, że mam rozsypane łożysko i jeszcze chwila smar by się dostał między bęben a szczękę, wymieniono i po sprawie a cena miło mnie zaskoczyła. Reszta bez zarzutów. Jeszcze raz wielkie dzięki i polecam Gościa każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariel, objechałem całą Rumunię szczęśliwie..., rzeczywiście było trochę zjazdów i podjazdów, trochę dziur, ale przyczepa spisała się wyśmienicie. Po przeglądzie u Ciebie czułem się bezpiecznie i rzeczywiście tak było. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam. Jeśli powtórzysz akcję przed przyszłym sezonem to też się piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki za miłe słowa, aż mi głupio bo nie wiem co powiedzieć ;)

NICKT, dzięki że to opisałeś bo nie ma dla mnie lepszego wyznacznika niż bezpiecznie i komfortowo pokonana trasa po naszym przeglądzie ;)

 

W związku z dużą ilością zapytań oraz faktem że przeniosłem się do fabryki w Knurowie zrobimy małą aktualizację.

 

Od 03.08 przeglądy będą wykonywane w fabryce w Knurowie, mapa:

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&tab=wl&q=knur%C3%B3w%20przemys%C5%82owa%2014

 

Dojazd jest banalnie prosty bo jest to około 500metrów od Autostrady > Zjazd Knurów/Gierałtowice

Przeglądy będą dokonywane oczywiście tak jak dotychczas czyli profesjonalnie i za darmo :)

Mam tu do dyspozycji dużo lepiej wyposażony serwis więc wszystko powinno pójść sprawniej.

W razie pytań proszę o kontakt: 696 467 010. mail: ariel.grabowski@przyczepy-wiola.eu

 

Obiekt wygląda tak:

http://przyczepy-wiola.eu/ofirmie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwaląc dnia przed zachodem słońca chcę również podpisać się pod pełnym profesjonalizmem przeglądu u Ariela. Od przeglądu zrobiliśmy już 4000 km i jeszcze sporo przed nami. Póki co jedziemy bezawaryjnie i bezpiecznie.

 

Pozdrowienia z Peloponezu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten nowy punkt przyczepy-wiola to jest już czynny we Włocławku

Czy w innym miejscu?

Chętnie podjechałbym ze swoją budką

W okolicach Ciechocinka, przy krajowej jedynce, tutaj masz adres:

Sprzedaż i Serwis

87-721 Raciążek/k. Włocławka

(przy krajowej trasie nr. 1)

ul. Pole 16

tel: 054 2831577

gsm: 048 608 088 064

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa ... ktoś ma jakiś namiar na fachowców tej klasy w okolicach Poznania ???

 

super sprawa i dlatego polecam Ariela i Emila w Gliwicach.

nie szukał bym substytutów tylko brał bym to co już sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie to i ja dołączę się do pochwał i zachwytów.

Dzisiaj z samego rana zameldowałem się w serwisie przy ul. Wilgi w Gliwicach.

Wrażenia? Rewelacja od początku do końca.

Przyczepa okazała się w całkiem niezłym stanie technicznym, wszystko zostało sprawdzone, przeczyszczone, przesmarowane, wyregulowane i na koniec jeszcze raz sprawdzone.

Wyjechałem z nowym kołem manewrowym (rewelka na parkingu), uchwytem manewrowym i chlapaczami.

A sam Emil okazał się sympatycznym gościem ze smykałką do robienia niezłej kawy.

Ogólnie całkiem udana sobota.

 

Wszystkim z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis - wart jest pokonania kilku setek kilometrów (tam i z powrotem).

 

Ariel - życzę szybkiego powrotu do zdrowia - moim zdaniem powinieneś skorzystać z doświadczenia Szpitala im. Daaba w Piekarach Śląskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nie chcę zaśmiecać wątku o regeneracji osi skrętnej a Ariel tam ogłosił, że w tym roku również zaprasza nas do siebie na darmowe przeglądy.Po zeszłorocznym przeglądzie przyczepy u Ciebie przejechaliśmy około 6 - 7 tys km z budka i wszystko było w idealnym porządku.

Wymiana amortyzatora i szczęk hamulcowych poprawiła w wyraźnym stopniu prowadzenie budki,. a mnie uchroniła od myślenia o ewentualnej awarii.

 

Ode mnie masz "plus" za taka akcję.

Czy możesz podsumować wyniki zeszłorocznej akcji - bo jakoś nie mogę na nie trafić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.