Skocz do zawartości

Darmowy przegląd


przyczepy-wiola

Rekomendowane odpowiedzi

Podepne sie pod kolegę z pytankiem o przegląd w Wawie lub okolicach?

Co byście polecili?

 

 

Kiedyś Ariel mówił, że możliwe będą przeglądy w ich oddziale zamiejscowym

 

Przyczepy Wiola

Sprzedaż i Serwis

87-721 Raciążek/k. Włocławka

(przy krajowej trasie nr. 1)

ul. Pole 16

tel: 054 2831577

 

Myślę, że odległość w pełni akceptowalna do przejechania z Wrocławia ;)

do Gliwic wielu z nas jechało po 200km w jedną stronę na przegląd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety od Sierpnia byłem już w szpitalu i jakoś nie miałem głowy do podsumowania tej akcji która przekroczyła moje oczekiwania ;)

 

Przyczep było naprawdę dużo, czasem po 4 dziennie i najlepsze jest to że 40% to były przyczepy z poza forum - prawdopodobnie czytali wątek na forum i przyjeżdżali ;)

Cała akcja zaczęła się dość późno, mogłem o typ pomyśleć już w kwietniu ale myślę że nie było aż tak źle (nie mnie to oceniać:) )

Najwięcej było Knausów choć zdarzyła się też poczciwa Niewiadówka ;)

Ogólnie muszę wam powiedzieć że w 80% przyczep nie było się do czego doczepić, czasem sam się kładłem pod podwozie i szukałem pęknięć itp.

Wszyscy mieli zrobione regulację hamulców, jak ktoś miał zamiar jechać w ciężkich warunkach np. forumowicz NICKT to podciągaliśmy cały układ trochę mocniej.

Najczęstszą przyczyną awarii były zbyt słabe hamulce a w następstwie uszkodzone amortyzatory UN, w paru przyczepach naprawialiśmy też instalację elektryczną i wymienialiśmy łożyska.

Kolejne defekty to linki hamulcowe - tutaj było sporo do wymiany, parę zaczepów było na skraju zużycia.

 

Ogólnie jestem pod wrażeniem jak niektórzy z was dbają o przyczepy, a na brawa zasługuje użytkownik NICKT za najlepszą przyczepę pod względem technicznym, super utrzymana i ustawcie się w kolejce jak będzie ją sprzedawał :)

 

W tym roku również będą darmowe przeglądy, dogaduje się jeszcze z AL-KO i BPW aby objęły patronat nad akcją, dołączy do nas prawdopodobnie Karawaning.pl także akcja będzie dobrze nagłośniona, szczegóły pod koniec Marca : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariel jeszcze raz dziękujemy Ci za taka akcję.

Widać, że jak ktoś chce i zależy mu na swojej marce, to jako firma jest w stanie zaproponować naprawdę dużo dla swoich (nawet potencjalnych) klientów.

Dla nas świetnie, że akcja rozwija się i w nowym sezonie mamy również okazję na sprawdzenie swoich przyczep.

 

PS

Nickt już swoją przyczepę sprzedaje - ale póki co jakoś brak chętnych ;)

 

 

A przede wszystkim zdrowia życzymy - żebyś nie musiał do szpitala znowu trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje jechac do firmy przyczepy-wiola bo w warszawie i okolicach nikt nam nie zrobi takiego przeglądu :niewiem: :niewiem: :niewiem: :niewiem:

Spoko, można połączyć przyjemne z pożytecznym.

 

 

Załap się na jakiś zlot na Śląsku, Ariel przeglądnie Ci przyczepkę a i dobrego piwa w miłym towarzystwie się napijesz!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie chodzi mi o zdobywanie potencjalnych klientów, po prostu w niektórych przypadkach opinia użytkownika zadowolonego z usługi jest dla mnie ważniejsza niż jakakolwiek reklama ;)

Z drugiej strony chcę się pozbyć tej naszej Polskiej mentalności: Serwis=naciąganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie chodzi mi o zdobywanie potencjalnych klientów, po prostu w niektórych przypadkach opinia użytkownika zadowolonego z usługi jest dla mnie ważniejsza niż jakakolwiek reklama ;)

Z drugiej strony chcę się pozbyć tej naszej Polskiej mentalności: Serwis=naciąganie.

 

 

Ot i oto chodzi. Tak więc w tym roku trzeba sobie ze dwa dni wygospodarować aby do kolegi podjechać i sprawdzić stan cepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.