Skocz do zawartości

Naprawa okolice Krakowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Niestety po ostatniej trasie moja "Zaczarowana dorożka"rozszczelniła się,zresztą za moją pomocą:sciana: .Rozszczelniła się tak jak na zdjęciu,część ściany odkleiła się od stelaża.Naprawa to:dorobienie odcinka stelaża,przyklejenie ściany do stelaża,plus uszczelnienie na odcinku rozszczelnienia.Może ktoś z kolegów podjąby się takiej naprawy,lub zna warsztat albo złotą rączkę do tego typu naprawy,najlepiej z okolic Krakowa.Reszta do uzgodnienia przed naprawą

post-5925-0-18374400-1307429686_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Andrewa1 :ok: Ciekawe jak ta twoja "pomoc" wyglądała :hmm:

 

 

Poprostu skreroza :mlot: miałem z przodu w schowku bańkę wody 30l zabezpieczałem ją pasem do tego przystosowanym,niestety ruszyłem z Węgier z Buku i zapomnialem zabezpieczyć bańka uderzyła w boczną ścianę rozszczelniła kawałeczek,a byłem na autostradzie w Słowacji minąłem Bratysławę,środkowy pas,na prawym rząd TIRów prędkość około 110km/h ruch jak w Rzymie gdzie byłem docelowo,jest piątek 13 maja 2011 i już wiecie wszystko,szczelina powiekszała sie z sekudy na sekundę zjechałem na prawo najszybciej jak to było możliwe,na szczęście miłem taśme tą co widzicie na zdjęciu,zawsze ją bede woźił bo zdała egzamin,po naprawie głównej 15minutowej :lol: byłem z powrotem na trasie i bez niespodzianek dotarłem do Krakowa.Ale nie wyglądało to zaciekawie groziło oderwaniem całej bocznej ściany.

 

wszystkim dziękuję za namiary,można przyjąć żę Częstochowa jest koło Krakowa,poszukam jeszcze tu na miejscu,ale puki co ta Czestochowa to jedyne miejce o którym wiem dzięki wam że można solidnie naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie ze beczka tylko uwidocznila to co juz wczesniej zaczela matka natura...

przeciez beczka ciezka tak latwo nie nabierze takiego impetu w bok w luku aby wypchac boczna sciane

 

 

Całkowicie się zgadzam,rozważam różne warianty tzn.muszę coś z tym zrobić,żeby ewentualnie sprzedać kupić inną zobaczymy w praniu :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz kupić inną, to może warto zostawić w takim stanie i pokazać kupującemu?

Oczywiście cena odpowiednio niższa, ale zaoszczędzisz - bo nie będziesz inwestował w naprawę.

Trzeba zrobić bilansik ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz kupić inną, to może warto zostawić w takim stanie i pokazać kupującemu?

Oczywiście cena odpowiednio niższa, ale zaoszczędzisz - bo nie będziesz inwestował w naprawę.

Trzeba zrobić bilansik ;-)

 

 

Właśnie tylko trzeba wiedzieć jaki zakres trzeba wykonać i ile to bedzie kosztować?

Przyczepę obecną użytkuję od kilku lat i bardzo mi odpowiada jest lekka bardzo dobrze się prowadzi

w wyposarzeniu nie ma łazienki,ani kibelka i to mi najmniej przeszkadza.

 

pytanie jest takie do kolegów,którzy już mieli podobne prolemy: co byś zrobił na moim miejscu?

Sprzedałbyś nic nie robiąć i kupił inną,czy też zrobiłbym remont dokładny i jeździł dalej,lub jakieś inne rozwiązanie.

 

Za porady,sugestie z góry serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do andrewa1 i zobaczysz, co ci powie.

 

Ja w swojej mam mały problemik i tak zrobiłem a Andrzej po 24h był u mnie i oceniał.

 

Teraz czekam w kolejce, aby wjechać do warsztatu Andrzeja :bevil:

 

 

 

Bo ceny nie winduje a robi solidną robotę :banan:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz to będziesz wiedział czym jeździsz a jak kupisz to nie wiesz co. Chyba, że zrobisz duży przeskok rocznika a co za tym idzie ceny. Jak zmieniać to wiedzieć na co. Na coś lepszego. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw solidnie naprawić robiąc dokumentację naprawy, potem sprzedać nie ukrywając naprawy. nic tak nie wkurza nowego właściciela jak zatajenie naprawy przez sprzedającego ktore po jakimś czasie wychodzi.

mało kto lubi kupować zniszczone produkty i na wstępie remontować, chyba że cena będzie śmiesznie niska. ludzie boją się uszkodzonych przyczep, sam wiesz dlaczego.

brak kibelka to mocny argument za kupieniem nowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można przyjąć żę Częstochowa jest koło Krakowa,poszukam jeszcze tu na miejscu,ale puki co ta Czestochowa to jedyne miejce o którym wiem dzięki wam że można solidnie naprawić

 

 

Witam wszystkich obserwujących moje problemy z Knausikiem,zrobiłem krok do przodu cepka jest już w Częstochowie u Adrewa1 czeka spoko w kolejce na N.G.:skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.