Skocz do zawartości

Weeekend w Boże Ciało KOŚCIERZYCE koło Brzegu Opolskiego


Rekomendowane odpowiedzi

Padła propozycja, aby zrobić zawody wędkarskie i tak zrobimy :)

Któregoś dnia na dwie lub trzy godzinki siądziemy nad wodą z wędką.

Paru zawodników widzę : wotrzyk, Janusz, Jasiu , mesert, a i 100pka wędkę przywiezie.

Zawody zrobimy spławikowe przynęta, zanęta dowolna z tego co się zdążyłem zorientować w tym akwenie dobrą zanętą dla ryb jest dla przykładu: piwo żywiec dla płotek i uklejek, szczupaki, sandacze wolą mocniejsze trunki typu :Finlandia, Luksusowa itp, natomiast sumy wolą jeszcze mocniejsze typu "wotruwka" , a nawet czysty spiryt :).

Sami zawodnicy również mogą stosować środki dopingujące podobne jak zanęta dla ryb, nie wspomnę, że i sędzia zawodów lubi podobnie ( a sędzią będę ja).

Rybki trzymamy w siatce ( każdy zawodnik, musi takową posiadać) , po zważeniu rybki wracają do wody

Po złowieniu rybki nie karmimy ołowiem, bo może się okazać , że 15 centymetrowa płoć wazy 1 kg :).

 

No to pozostało życzyć połamania kija ( na kolanie z nerwów, że nie wygrało się zawodów). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu mojego kolegi Andrzeja Sikorskiego (z Brzegu), który jest ogranizatorem Festiwalu Tanga Argentyńskieo zapraszam uczestników Zlotu na ten festiwal.

Główna jego część odbędzie się na dziedzińcu zamku w Brzegu o godzinie 21.00 w dniu 25 czerwca. W razie niepogody odbędze się to na sali w Ratuszu. Nie wykluczone, że część uczestników będzie kwaterowana w Kościerzycach w domkach.

Po niedzieli podeślę program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pytanie do stałych bywalców ośrodka czyli pewnie do Wirka i Wotr-a.

Nie wiecie jak wygląda obłożenie domków do wynajęcia w Boże Ciało? Dałem ten numer do pani manager, co wcześniej go Wotr podawał, rodzinie bo chcą przyjechać w odwiedziny ze spaniem. Jest jeszcze szansa tam coś zarezerwować?

Czy do łowienia ryb potrzebna jest teraz karta wędkarska? Ja mam kartę sprzed około 20-25 lat i chyba ona jakaś taka nieaktulna i nieopłacana... Nie wiem czy na wodach prywatnych muszę mieć jakąś kartę? Bo jak nie to pożyczę sobie od teścia wędkę i stanę do zawodów swiety.gif. Albo mogę zostać wydelegowany do sekcji trenersko-zanęciarskiej,roznoszącej zimną zanętę zgodnie z postem Wirka claps.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze domki jeszcze są do wynajęcie, ale już bez łazienek. Jak coś jutro jeszcze dopytam o te domki i coś więcej odpisze.

Zbiornik wodny jest podzielony, część wody jest właściciela i tu nie potrzeba Ci żadnego zezwolenia czy karty , więc stawaj do zawodów ( nie zapominając o zanęcie dla ryb :), środków dopingujących dla siebie i sędziego :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pytanie do stałych bywalców ośrodka czyli pewnie do Wirka i Wotr-a.

Nie wiecie jak wygląda obłożenie domków do wynajęcia w Boże Ciało? Dałem ten numer do pani manager, co wcześniej go Wotr podawał, rodzinie bo chcą przyjechać w odwiedziny ze spaniem. Jest jeszcze szansa tam coś zarezerwować?

Czy do łowienia ryb potrzebna jest teraz karta wędkarska? Ja mam kartę sprzed około 20-25 lat i chyba ona jakaś taka nieaktulna i nieopłacana... Nie wiem czy na wodach prywatnych muszę mieć jakąś kartę? Bo jak nie to pożyczę sobie od teścia wędkę i stanę do zawodów swiety.gif. Albo mogę zostać wydelegowany do sekcji trenersko-zanęciarskiej,roznoszącej zimną zanętę zgodnie z postem Wirka claps.gif.

 

Jutro jak najszybciej dzwoń i rezerwuj,w ostatni weekend było kilka wolnych domków ale topnieją z godz na godzine,karty nie potrzebujemy(część akwenu jest w dzierżawie własciciela pola ,można tam łowić bez karty wędkarskiej)potrzebujemy kartę na II część akwenu dzierżawionego przez pzw opole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada „starszych moherów” postanowiła przenieś czerwcowe spotkanie z Turawy do Kościerzyc koło Brzegu Opolskiego ( nie ukrywam, że wpływ na to miały moje sugestie).

 

Dlaczego zmieniono miejsce nie będę tu opisywał było to w poprzednich tematach.

 

Zapraszamy chętnych na integracyjne spotkanie w dniach od 22-06-2011 do 26-06-2011 do Kościerzyc koło Brzegu Opolskiego .

Namiary GPS N 50 52 35 68 S 17 31 35 07 idealnie prowadzą na bramę wjazdową

 

W programie spotkania – brak programu „róbta co chceta” .

 

Opis i fotki kempingu tu : http://forum.karawan...ia/page__st__30 oraz tu z spotkań jakie odbyły się do tej pory http://forum.karawan...go/page__st__30

 

 

 

Co zmieniło się od czasu gdy napisałem pierwszy post o tym kempingu : czynny po remoncie jest bar ( będzie robiony jeszcze oszklony taras), w barze piwko i jakieś jedzonko jest.

 

Zainstalowano do tej pory dwa prysznice ( będzie jeszcze więcej), jak na razie bez ciepłej wody ( do naszego spotkania ma być), zmieniono kibelki. Ogólny stan sanitariatów nie powala i nie zachwyca, ale nie są to sławojki.

 

Dobrze by było zabrać długie przedłużacze do prądu, choć nie koniecznie, wszystko to zależy od tego gdzie chcemy się rozbić, miejsc jest sporo, bo i teren kempingu ogromny ( zmieniana jest instalacja elektryczna ) .

 

Trudno mi powiedzieć co jeszcze zmieni się na tym kempingu, bo nowy właściciel sporo inwestuje w niego, ja co weekend będę na tym kempingu i będę pisał jakie zmiany nastąpiły.

 

Myślę, że swoje „3 grosze” w opisie kempingu dołożą osoby, które już w tym roku tu były.

 

Ci co lubią „moczyć kija” (wędkować) proponuję zabrać ze sobą sprzęt są dwie możliwości : na części wody należącej do właściciela ( tu płacimy za złowioną rybkę, za samo wędkowanie nie) lub też możemy wędkować na części wody należącej do PZW Opole.

 

Poprowadzę dla celów organizacyjnych listę chętnych, aby wiedzieć ile załóg będzie i gdzie ewentualnie się ustawimy ze swoimi domkami na kółkach.

 

  1. Wirek
  2. Wotr
  3. Noemi
  4. b.b tulipan ( gościnnie na jeden dzień w drodze na urlop)
  5. Mesert
  6. Kobas
  7. Piniu
  8. alicjaimarek
  9. bodzioklb
  10. Ed
  11. balthur
  12. miodzio
  13. Filipek jednoroczny wnuczek Niny :)
  14. 100pa
  15. tadijos

 

 

 

Rada „starszych moherów” postanowiła przenieś czerwcowe spotkanie z Turawy do Kościerzyc koło Brzegu Opolskiego ( nie ukrywam, że wpływ na to miały moje sugestie).

 

Dlaczego zmieniono miejsce nie będę tu opisywał było to w poprzednich tematach.

 

Zapraszamy chętnych na integracyjne spotkanie w dniach od 22-06-2011 do 26-06-2011 do Kościerzyc koło Brzegu Opolskiego .

Namiary GPS N 50 52 35 68 S 17 31 35 07 idealnie prowadzą na bramę wjazdową

 

W programie spotkania – brak programu „róbta co chceta” .

 

Opis i fotki kempingu tu : http://forum.karawan...ia/page__st__30 oraz tu z spotkań jakie odbyły się do tej pory http://forum.karawan...go/page__st__30

 

 

 

Co zmieniło się od czasu gdy napisałem pierwszy post o tym kempingu : czynny po remoncie jest bar ( będzie robiony jeszcze oszklony taras), w barze piwko i jakieś jedzonko jest.

 

Zainstalowano do tej pory dwa prysznice ( będzie jeszcze więcej), jak na razie bez ciepłej wody ( do naszego spotkania ma być), zmieniono kibelki. Ogólny stan sanitariatów nie powala i nie zachwyca, ale nie są to sławojki.

 

Dobrze by było zabrać długie przedłużacze do prądu, choć nie koniecznie, wszystko to zależy od tego gdzie chcemy się rozbić, miejsc jest sporo, bo i teren kempingu ogromny ( zmieniana jest instalacja elektryczna ) .

 

Trudno mi powiedzieć co jeszcze zmieni się na tym kempingu, bo nowy właściciel sporo inwestuje w niego, ja co weekend będę na tym kempingu i będę pisał jakie zmiany nastąpiły.

 

Myślę, że swoje „3 grosze” w opisie kempingu dołożą osoby, które już w tym roku tu były.

 

Ci co lubią „moczyć kija” (wędkować) proponuję zabrać ze sobą sprzęt są dwie możliwości : na części wody należącej do właściciela ( tu płacimy za złowioną rybkę, za samo wędkowanie nie) lub też możemy wędkować na części wody należącej do PZW Opole.

 

Poprowadzę dla celów organizacyjnych listę chętnych, aby wiedzieć ile załóg będzie i gdzie ewentualnie się ustawimy ze swoimi domkami na kółkach.

 

  1. Wirek
  2. Wotr
  3. Noemi
  4. b.b tulipan ( gościnnie na jeden dzień w drodze na urlop)
  5. Mesert
  6. Kobas
  7. Piniu
  8. alicjaimarek
  9. bodzioklb
  10. Ed
  11. balthur
  12. miodzio
  13. Filipek jednoroczny wnuczek Niny :)
  14. 100pa
  15. tadijos
  16. okaryn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wyczuwam kolego Wotrze,że jest delikatna szansa spróbowania sławnej nalewki raciborskiej :palacz: Taa , a w temacie remontów to patrząc na najświeższe fotki widzę że w zasadzie jest już wszystko to co powinno być;jest się gdzie ochlapać ,prąd jest .Za taką cenę nie ma co oczekiwać alejek,parcel ogrodzonych płotkiem i opiekunki do dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wirek ten to już ma wielką wprawę razem z Wotrem. :ee:

Wotr

Noemi

b.b tulipan ( gościnnie na jeden dzień w drodze na urlop)

Mesert

Kobas

Piniu

alicjaimarek

bodzioklb

Ed

balthur

miodzio

Filipek jednoroczny wnuczek Niny :)

100pa

tadijos

okaryn ------------- no tak już ryba zostanie wytrzebiona do nogi. :lol:

 

 

 

ps. ale dla takiego kolektywu to i żabką można się nacieszyć.

pozdrawiam już zapisanych i do zobaczyska.

Edytowane przez b.b tulipan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.