Skocz do zawartości

XXXI Caravaningowe Świętojanki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No dobra, bo trzymamy innych w napięciu, a po co ma to iść dalej jako plotka... Sam nie lubię jak się o mnie gada za plecami (chyba nikt tego nie lubi).

 

Tyle... Mam nadzieję, że to co robię "zawodowo" nie zmieni Waszej relacji do mnie. A przynajmniej nie na gorszą ;)

 

Pozdrawiam

 

Witam.

 

 

Wyrwałem parę zdań z cytatu Nickta.

 

Czytałem posty Nickta, ( były i są ok), poznałem Mariusza w Bałtowie (ok ). :ok:

 

Byłbym głupcem jakbym oceniał ludzi po tym czym zajmują się,, zawodowo,,

 

Jestem pod pozytywnym wrażeniem, bo bycie Księdzem to nie jest prosta i łatwa sprawa.

 

Gratuluję powołania i odwagi w prezentowaniu własnej osoby i poglądów. :yes:

 

Do zobaczenia na kempingu lub w trasie. :banan:

 

P.S.

 

Zazdrościłem troszkę tym ,,paskudnikom,, na motorach że wożą ,,własnego,, Kapelana, ze sobą na zloty. Mamy i My Swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ponad 60 załóg obecnych na Świętojankach 1/4 to karawaning.pl. Przybyło 15 załóg z całej Polski i chyba jesteśmy największym Klubem na Świętojankach. Jak na pierwszą tak zorganizowaną obecność jest super.

Załogi Klubów PZM uczestniczą w Mistrzostwach Polski w Jeździe z Przyczepą (14 załóg), ale nie zabrakło też naszego reprezentanta - miśka69. Przy jego holowniku niewiadówka i przyczepka towarowa wyglądały marnie.

Dobrze, że karawaning.pl też się pokazał na tym polu.

Najciekawiej przedstawiają się jak zwykle wieczory ze śpiewem i pogaduchami na wszystkie tematy. Wczoraj dodatkowo organizatorzy zaprosili na ognisko i tańce... Po nich spotkaliśmy się przy "domowych wyrobach owocowych" (w zasadzie cytrynowych).

Odkryciem wczorajszego wieczoru był recital jaworka, który zakończył długi wieczór w sektorze forumowym.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki będą może jeszcze dziś wieczorem, a inni też robili to pewnie dodadzą, zwłaszcza z wczorajszej wycieczki: Dąb Bartek - Św. Krzyż - Krzyżtopór :)

Ja wracam, by przeprowadzić konkurs na najfajniejszą relację z wyprawy karawaningowej :)

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domu. Dzięki za super towarzystwo. Pozdrawiam ludzi z Sabatu,Jagi no i całe nasze towarzystwo wcześniej znane i nowo poznane. Szczególne pozdrowienia dla mojej żony :serducha: (zdjęcia już zamieszczone i te które się pojawią są fotomontażem i perfidną manipulacją):przytul: .Fajnie było przeżyć te wieczory. Dawno się tak nie naśpiewałem i nasłuchałem tak super brzmiącej gitary i tylu wydających dźwięki gardeł. Za to podziękowania dla prowadzącego imprezę Grześka fizycznego z którym nawet się nie pożegnałem :czerwona: oraz dla współorganizatora spotu Mariusza Nicka.Do kolejnego spotkania.:gitara: :gitara: :gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że nie mogłem się z Wami pożegnać, ale obowiązki... Ok 19tej pojechałem wziąć przyczepę, by mieć ją pod ręką i przygotować do wyprawy do Rumunii (mam nadzieję, że dojdzie do skutku)... Spotkałem gfizyka przy bramie wyjazdowej, a na placu boju został misiek69, Ted123 i Sławcio - nawet się załapałem na małą kolację. Koledzy pomogli mi dopiąć cepkę i przyjechałem do Kielc. Dzięki za wspaniałą atmosferę, super śpiewy przy dobrej cytrynówce. Odetchnąłem przy Was od problemów zmianowo-przeprowadzkowych. Jutro dam Wam znać jakie decyzje zapadły i czy będę mógł jechać na wymarzony urlop. Jak będę miał miejsce (jeśli będę na wsi) to proponuję jeszcze w tym roku mini zlot u mnie ;) Dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich :dzieki: My też już w domu . W uszach wciąż jeszcze dźwięk niezapomnianych nocnych koncerków :gitara: . Nickt trzymamy kciuki za pomyślną przeprowadzke i wyprawę . :ok:BYŁO SUUUUUPER !

Pozdrawiamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Dojechaliśmy ze Świętojanek do domciu szczęśliwie.:ok:

 

Pożegnania zawsze są smutne i nostalgiczne beksa.gif.

 

Dziękujemy wszystkim załogom za wspaniałą zabawę, za nocne rozmowy :piwo:.

 

Zdjęcia wyszły naprawdę super. Jest na co popatrzeć i co wspominać.

 

Do zobaczenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.