Skocz do zawartości

Kościerzyce koło Brzegu Opolskiego


Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę szczerze , najpierw były plany , było rozważenie podpięcia przyczepy , przyjazdu z namiotem , wynajęcie domku itp.

 

Potem była burzliwa dyskusja :klotnia: pozew rozwodowy wisiał w powietrzu hehe%281%29.gif

 

Niestety imieniny Zośki / teściowej / i zaproszenie córki na I Komunię przez koleżankę wygrały :oslabiony:

 

Niestety beksa.gif a już byłem w piwnicy szykować wędki żeby pobić Wotrzysko :ok:

 

Szkoda słów , Panowie , szkoda słów .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terenowiec dzięki za korektę to jest zjazd Brzeg - Nysa na 100 % przypomniałeś mi.

A co do spotkania w tym tygodniu będzie i być może za tydzień lub 2 , bo w końcu jest grupa ludzi co ma około 20, 30, 40 czy 50 km i w wolne weekendy ,będzie można się spotykać na tym kempingu w różnych składach , kto będzie mógł dojedzie . Zamiast w domu wspólnie przy ognisku.

Edytowane przez Wirek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga z autostrady do Brzegu jest szeroka, w dobrym stanie i z jedną wioską po drodze.

o ile pamiętam to są:

Przylesie

Obórki

Krzyżowice

Żłobizna

a po za tym wszystko się zgadza banan.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaku, kto tamtędy jeździ - nikt. Z węzła autostradowego wjeżdżasz na drogę 403 w kierunku Oławy i po 2 km omijasz nowiutkim łukiem wieś Bierzów i za 500 metrów mijasz Łukowice Brzeskie, wjeżdżasz na rondo i bez ujmowania gazu droga krajową nr 39 śmigasz bez ograniczeń do Brzegu. Jedyne zwolnienie na całej trasie jest na odcinku 500 metrów przy Łukowicach Brzeskich (do 50 km/h - bo to teren zabudowany). Reszta to bajka. Tak na prawdę to są dwie proste łączące się pod kontem 90 stopni na rondzie w Łukowicach. Droga banalnie prosta. Wiem, bo jeżdżę tą trasą często i w różnych warunkach. Przez wioski o których piszesz nikt się nie pcha, bo jest dalej, idzie się zakręcić i zaredukować na śmierć.

Oto prawidłowa droga dojazdowa z A-4 dla jadących od strony Wrocławia:

post-2788-0-23596000-1304976448_thumb.jpg

Edytowane przez terenowiec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy warto z Wrocławia jechać na A4 i zjeżdżać z A4 do Brzegu z centrum wychodzi to 61 km , a jadąc z Wrocławia przez Krakowską na drogę 94 przez Oławę do Brzegu wychodzi 42 km , czyli 19 km mniej , a i czasu za wiele nie zaoszczędzimy przepychając się z wrocka na węzeł bielański i później zjazd z A4 do Brzegu. Ten opis dojazdu z A4 na Brzeg to dla tych co by chcieli od strony Legnicy - może się tacy znajda :) np. Marek :) lub od strony Katowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Wirku rację dlatego dwa posty wcześniej napisałem, że autostradę polecam tym, którzy blisko niej mieszkają i szybciej wjadą na A-4 niż na ul. Krakowską. Osobiście gdybym miał ruszyć spod Praktikera na Krakowskiej, albo z węzła Bielańskiego, wolałbym z Bielan, bo spokojna jazda i szybciej, mimo, że trochę dalej. Zresztą nie ma to większego znaczenia, chcący korzystając z Twojego opisu i tak dojada. Oby spotkanie było bardzo udane :gitara::piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby spotkanie było bardzo udane :gitara::piwo:

 

Dzięki, jako, że już drogę znasz Andrzejku jak już się wynudzisz na tych weselach , czy tam komuniach i będziesz miał wolny weekend , zrobimy kolejne spotkanie, bo co tych 30 parę km przyjechać się z budką i spędzić w miłym towarzystwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak z tymi Kościerzycami?

Będziecie Wirku i Wotrze? Ktos jeszcze? Pogoda w piatek i sobote ma byc w miare, w niedziele juz chyba nie bardzo....

 

Ja sam jeszcze nie wiem czy przyjechalibysmy jutro czy na 1 dzien, np sobota.

 

 

P.S. Ten Osiek to calkiem fajnie sie prezentuje :D

Edytowane przez Andrew_80 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba jednak tym razem odpuszcze....

niespakowany jestem, dlugo siedze w pracy ostatnio i do tego niekorzystnna prognoza na niedziele...

W kolejny weekend mamy goscia, ale jak pogoda dopisze to chetny jestem na weekend 21-22.05.

 

Więc milego wypoczynku i zdajcie później relacje z pobytu! :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaku tu na kemping w Kościerzynie przychodzą sikoreczki i pytają o Ciebie :) i to serio laska była i pytała mnie czy Ty też będziesz .

Ot kto by pomyślał taki niby niewinny ptaszek :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.