Skocz do zawartości

Witam i szukam kilkuletniej


Al_

Rekomendowane odpowiedzi

Cena spora. W tym zakresie cenowym, to można kupić ładną budkę.

Ten Knausik wydaje się być ok. Na pewno ta dziurka nad prawym przednim oknem - nie powinna być groźna. Przyjrzałbym się prawemu narożnikowi, czy coś się nie dzieje. Nakładka narożnika wygląda na porysowaną.

Dodatkowo - kilka plam/odbarwień na meblach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie ustaję w poszukiwaniach...

 

Czy mogę prosić o zerknięcie na to:

 

http://allegro.pl/hobby-enslusiwe-560-okazja-i1637014324.html

 

Czy to nie za duża "okazja"?? .:)

 

Niepokoją mnie dziwne zabrudzenia pod lukiem bagażowym z lewego tyłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- przód prawa strona -skrzynia gazowa- szpachlowana i różnica w naklejkach z lewej i prawej strony

2- zaczep nie orginalny ,prawdopodobnie od przyczepy towarowej

3- cytat z ogłoszenia : w bardzo dobrym stanie nie uszkodzona ! czyli domyślając się powypadkowa

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Maras zauważył coś "nieteges" z zaczepem. Prawa strona również. ┼╣le spasowany luk bagażowy. Szpachla plus silikon oraz niewłaściwie naklejona naklejka. Co więcej - inna naklejka.

post-2768-0-59375600-1306705218_thumb.jpg

Ja dodam jeszcze, że lewa strona też była naprawiana. Dodatkowo poszycie uszkodzone i wstawiona listwa maskująca.Widać szpachlę na lukiem, wgniecenie przy rączce, nierówno nałożony silikon, łączenie listwy (z drugiej strony jest cała).

Dodatkowo na dole uszkodzona biała listwa.

Ale najważniejsze - listwa maskująca (nieoryginalna) na wysokości górnej ramki okna.

post-2768-0-08265300-1306705225_thumb.jpg

Z tyłu jest trochę lepiej (na fotkach):

prawa strona - jakieś pogięcia;

post-2768-0-04529300-1306705232_thumb.jpg

 

i lewa strona listwa dzielona(?) obok wgniecenie (przypadek?), szary silikon na tylnej rączce.

Nad napisem Hobby - może refleks światła, albo wgniecenie.

post-2768-0-86893300-1306705238_thumb.jpg

 

Chyba tyle. Bo ledwo na oczy patrzę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Wielki szacunek za Waszą fachowość - i podziękowanie!

 

(ja na prawdę dość długo oczy wlepiałem w tą budkę, zanim zalinkowałem na forum:)) ) - ale uczę się dzięki Wam!:)

 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Byliśmy dziś oglądać tego Knausa, którego już wcześniej wrzucałem:

 

http://moto.allegro....1615001263.html

 

I proszę o radę w trzech kwestiach:

1. Prawy przedni narożnik. Jak już gfizyk zauważył wcześniej coś tam się działo. Nakładka jest pobcierana, nieoryginalne zaczepy z boku, dziwnie wygląda od środka:

post-6746-0-04865700-1307274457_thumb.jpg

 

post-6746-0-85734200-1307274718_thumb.jpg

 

Rama od spodu wygląda na nienaruszoną, miejsce na kasetę ubikacji też suche, nieuszczelniane dodatkowo... Od strony luku też narożnik (jak dla mnie) wygląda na nienaruszony.. Czy to może być groźne??

 

 

2. Przyczepka ma trzy dziury dosłownie na wylot na ścianie z drzwiami, położone w linii prostej, równolegle do dachu. Od zewnątrz są jakby czymś uszczelnione, od środka (w szafkach) zaklejone. Dziwnie to wygląda - jakby ktoś kiedyś montował tam roletę? Czy tak właśnie (na wylot i w tej wysokości) montuje się rolety?

post-6746-0-88792300-1307275153_thumb.jpg

 

Czy takie ich zalepienie jest wystarczające?

post-6746-0-24229100-1307275311_thumb.jpg

 

i od środka:

post-6746-0-41655400-1307275443_thumb.jpg

 

3. Kwestia dziurki nad oknem (widoczna na trzecim zdjęciu powyżej). - Na tejże ścianie jest ok 4-5 podobnych wgłębień, z tymże w tej nad oknem jako w jedynej przerwane jest zewnętrzne poszycie. Reszta to wgłębienia. Przedziwne to - jakby ktoś z łuku strzelał do niej, może kamieniami rzucał??:)) Bo dach równy, nie wygląda na po gradzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedna wpadła mi w oko...:

 

http://moto.allegro....1659820364.html

 

Sprzedający poproszony o dodatkowe zdjęcia przesłał mi m.in.:

 

post-6746-0-17404600-1307696828_thumb.jpg

 

post-6746-0-48663600-1307696855_thumb.jpg

 

post-6746-0-02890600-1307696896_thumb.jpg

 

post-6746-0-17341500-1307696928_thumb.jpg

 

Czy ktoś ma pomysł, dlaczego ten bok jest taki pofałdowany??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć. Być może ściana była wymieniana (mało umiejętnie) i im się pofałdowała. Nie masz fotki drugiej strony?

 

Niestety nie mam.. To dość młoda przyczepka... I sprzedający oczywiście zaręcza, że nic nigdy się z nią nie działo..

Przedziwne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "zaręczyny" miałem 15 lat temu. :-)

Sprzedawca z czystym sumieniem może zaręczać, że podczas użytkowania prze NIEGO nic się nie stało/działo. Ale co było wcześniej? A może jakaś wada fabryczna tego konkretnego egzemplarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko to była bita w przedni prawy róg... maskownica plastikowa była szpachlowana (okolice rączki). Coś czuje, że cały bok jest przekoszony.... przód wyremontowany i tylko przez to, że stała w garażu to nie bedzie (lub jednak już są) przecieki itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga na przyczepe hobby 560 prestige 2005 rok .Hobby 560 UFE PRESTIGE 2005r. stan idealny przedmiot nr 1658663804Właściciel zapewniał telefonicznieże jak ją zobacze to napewno nią odjade do domu. Zrobiłem dzisiaj 330 km.wchodze do stodoły bo tam była garażowana i na pierwszy rzut oka widac że jest z nią coś nie tak. Przód był robiony ,dużo szpachli i pozostałości po jakieś białej farbie . Nie polecam na darmo zrobiłem 660 km.i właściciel palił głupa że on nic nie wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Czy ktoś ma pomysł, dlaczego ten bok jest taki pofałdowany??

 

Jest często tak, że ludzkie oko fotografującego nie dostrzega tego co widzi aparat z fleszem, a potem dostrzeże to np Grzesiekfizyk.

Fotka była robiona w nienaturalny sposób, zapewne na automacie i to zdradza szczegóły o których pstrykacz nie ma pojęcia.

Ja dosyć często dostrzegam "szkielet pod blachą" za pomocą aparatu i światła ale w tym przypadku pofałdowania nie są naturalne.

Pamiętajcie Koledzy wszyscy, że jak budka tu uderzona - to tam ucierpi i zdradzi swój przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.