Skocz do zawartości

przyczepa z hamulcem do 750 DMC


gofer

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem za tym żeby unikać Adrii z tych lat. Co tu dużo mówić - Jugosławia oslabiony.gif. Legendy głoszą że jak ma być Adria to od 90-91 roku. Ile w tym prawdy to sam na prawdę nie wiem.

 

Grzesiek z tymi materiałami to można się zdziwić. Np. w Adrii po 89 roku w ścianach zamiast styropianu mamy styrodur, a tym czasem w Dethleffsie czy Hobby dalej mamy zwykły styropian. Myślę że w Adrii problem nie był w materiałach - bardziej w technologi i personelu. Sam do swojej Adrii podchodziłem bez zaufania a im bardziej ją poznaje tym mniej widzę przewagę budek niemieckich.

Kolejna sprawa - która z przyczep ma ściany podparte na drewnianej ramie podłogi? Dethleffs nie miał i do dziś nie ma - ściana jest wklejana na kołki do bocznej krawędzi podłogi (kołki potrafią się ściąć) . Adria ma ściany podparte. Nie chce tu bronić marki mojej przyczepy. Lubię tylko rozmawiać o konkretach bez głoszenia legend ok.gif.

Na rysunku również widać że Adria ma "kapinos" którego w Hobby nie było skromny.gif. Ja będę jednak za zdaniem Przemka że to wszystko to taki sam szmelc zlosnik.gif.

adria.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a abstrachujac od tego ze to adria i tabliczki znamionowej to co powiedzielibyscie o tej

 

http://allegro.pl/pr...1878114290.html

 

dosc zdjec jest w linku moze kolega gfizyk przepatrzy kilka

 

i jeszcze moze ta ktos widzial

http://allegro.pl/camping-przedsionek-sterckeman-pelna-opcja-polecam-i1878457933.html

ma nasze logo na szybie

 

w porownaniu z poprzednia jest duzo blizej

Edytowane przez gofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Adria jak za taką kwotę wygląda rozsądnie na zdjęciach. Jeśli jechał byś ją oglądać to koniecznie trzeba dobrze obejrzeć przednie narożniki (tam gdzie jest salonka i narożniki na zdjęciach są przysłonięte poduchami narożnikowymi, oraz w schowkach łóżka). Jedyny minus Adrii to akku tak blisko gazu oslabiony.gif - to wypadało by zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu pod wywietrznikiem ściany nie bardzo mi się podoba. Nie podoba mi się również falująca podłoga, wewnątrz przyczepy ale może to efekt wizualny spowodowany złapaniem linoleum przez śruby podpór i wywinięciem go na brzegach na ściany. 14_f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przegapiłem te linki.

Te narożniki w Adrii nie wyglądają ciekawie, ale powtarzać się nie będę.

Natomiast ta druga budka. ...... chyba szkoda czasu. Dach pognieciony i przednia ściana cała pognieciona.

Logo jakieś nieoroyginalne.

Zresztą naklejkę każdy może nakleić, ale to nie powód, żeby od razu budkę kupować. Osoby będące forumowiczami pokazują budki również w naszym wątku z ogłoszeniami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za pomoc

 

myslalem ze zejdzie mi dluzej a jednak znalazlem to czego szukalem

 

znalazlem n 132 w wersji T

 

mimo tego ze to moja rowiesniczka wiem ze niezgnita i nie zgnije pzez najbizsze lata

 

jeszcze raz dziekuje za pomoc i do uslyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.