Skocz do zawartości

Kemping w Mielnie


moro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przez ostatnie 2 lata regularnie jeździłem do Łeby na kemping Filarówka. Jest tam czysto, sanitariaty na wysokim poziomie, ceny przyzwoite oraz wszędzie trawa. Z tego co widzę po zdjęciach w internecie oraz po innych polach w Łebie stwierdzam że to niestety nie jest reguła. Albo przyczepa na przyczepie, albo ziemia zamiast trawy.

 

Teraz przyszła pora pojechać gdzie indziej. Wybór padł na Mielno. Może ktoś polecić jakieś ciekawe miejsce?

Dodam że chcę jechać do miejscowości typowo turystycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mielnie jest chyba biednie z kempingami :pupa:

jak szukałem alternatywy dla gąsek to trafiłem tylko na kemping rodzinny http://www.campingrodzinny.pl/joomla/index.php

standard bardzo fajny (czysto, zadbane) jest ładnie, tu naprawdę 10pkt na 10 ;)

 

ale kemping jest między domami, ciasno i tak jakoś dziwnie stoi się komuś pod oknem :-]

i nie ma dojścia na plażę, tzn trzeba wyjść na ulicę i zejściem ogólnodostępnym do plaży

 

i samo mielno jest jednak męczące, ciągły ruch samochodów, tłumy ludzi ... na jeden dzień OK

w Łebie jest trochę inaczej (stałem na ul Turystycznej), tą część kempingową masz tak trochę na uboczu - nie ma ruchu samochodów

a do miasta blisko spacerkiem :mlot:

 

może są inne kempingi w mielnie, ale żaden duży nam się nie rzucił w oczy, być może są jakieś mniejsze pola :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

trzy lata temu byłem w Międzyzdrojach na owym kempingu dość daleko od morza... ale nie zatłoczony sanitariaty wtedy na dobry - dostateczny . w tym roku na majówkę(jutro) wybieram się do dziwnówka -kemping biały dom -drogi ale podobno na wysokim poziomie , lub viking (też nie tanio ale na wysokim poziomie -w sezonie b tłoczno) tuż obok , ale wg info na www czynny dopiero od 1 maja :niewiem: biały dom już czynny

 

pozdrawiam

Edytowane przez fotoman (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu ten biały dom bo nie mogę załapać .......... a może będę w okolicy to bym podjechał. Natomiast felerem konkurencji (vikinga) jest parszywe manewrowanie pomiędzy drzewami zestawem :-) /cen nie komentuję bo dla każdego coś dobrego.... :-) /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja dołączę sie do tematu czy moze ktos polecić jakis kemping w Mielnie albo w bliskiej okolicy tam aby byl dosc duzy i nie u kogos na lace czy podwórku :biwak:

 

Czy ktos myl na tym kempingu w Mielenku tym PFCC ??? moze cos o nim napisać jak daleko od Mielna jakie warunki ? itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondzio odpuść sobie Mielno.

No chyba że klimat dresów i plastików Ci pasuje. (Osobiście lubię wesołe, gwarne i rozrywkowe miejscowości ale w Mielnie w trakcie sezonu wytrzymałem 3 godziny)

 

Jeśli chodzi o Mielenko to dziura maleńka, ale wbrew pozorom teraz już wcale nie taka cicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cathay, a może kondzio szuka tego typu wrażeń ? :niewiem:

Też byłem w Mielnie w sezonie. Na szczęście tylko na chwilę. Wszędzie bum bum, pełno ludzi i gwar. Wesołe miasteczka, setki sklepików i samochodów. Jak w takich miejscach wypoczywać ? Ale jeśli ktoś lubi te klimaty to nie można negować.

 

Ja omijam z daleka takie "atracje" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondzio odpuść sobie Mielno.

No chyba że klimat dresów i plastików Ci pasuje. (Osobiście lubię wesołe, gwarne i rozrywkowe miejscowości ale w Mielnie w trakcie sezonu wytrzymałem 3 godziny)

 

Jeśli chodzi o Mielenko to dziura maleńka, ale wbrew pozorom teraz już wcale nie taka cicha.

 

 

 

Zgadzam się w 100%,mielismy z rodziną takie same odczucia, podjechalismy na kilka godzin na plażę będąc na Kaszubach, dla nas tragedia- gwarno,głośno dużo pijanych malolatów i potłuczonych butelek. Każdy lubi jednak co innego i inaczej wyobraża sobie odpoczynek...My z pewnością więcej tam nie pojedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cathay, a może kondzio szuka tego typu wrażeń ? :niewiem:

Też byłem w Mielnie w sezonie. Na szczęście tylko na chwilę. Wszędzie bum bum, pełno ludzi i gwar. Wesołe miasteczka, setki sklepików i samochodów. Jak w takich miejscach wypoczywać ? Ale jeśli ktoś lubi te klimaty to nie można negować.

 

Ja omijam z daleka takie "atracje" :D

 

Wiesz, ale np. w Pobierowie też są setki kramików, słychać muzę, ogólny hałas i taka trochę odpustowa atmosfera, ale jest tam mimo wszystko fajnie i klimatycznie.

Mielno niestety kojarzy mi się ze stroną wiocha.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Na przyszły sezon polecam ADA CAMP w Unieściu.Pole jest na końcu Unieścia kierunek Łazy.Pełne zaplecze restauracyjne,zakupowe,rozrywkowe nie dalej niż 200m od kępingu do centrum Mielna ok.3km .sanitariaty wybitnie czyste sprzątane na okrągło do morza 30m. Miejsce praktycznie idealne, koniec Unieścia dalej las więc plaża nie jest tak oblegana.Kęping bardzo spokojny-właściciele o to dbają.Miejsc tak na oko na jakieś 80-100 przyczep. Większość to stali bywalcy ja tam kotwiczę od 13 lat. W tej beczce miodu jest też lyżka dziekciu ciepła woda jest rano w południe i wieczorem.W minionym sezonie zaczęto wydzielać teren pod przyczepy oddziellając go żywopłotem, jeśli chodzi o moje zdanie to miejsca jest trochę mało, owszem postawisz przyczepę.przedsionek.jakiś stolik ale dla mnie jest troszkę mało swobody.Podobno w przyszłym roku ma być trochę inaczej. Boksy mają być mniejsze ,większe i jeszcze większe.Od tego ma zależeć cena do tej pory całkowity koszt na 2 osoby wynosił ok 50pln na dobę.W grudniu dowiem się coś więcej bo wybiorę się do właściciela na wódeczkę. Znam i przyjażnię się z właścicielami, ale moja ocena kępingu jest całkowicie obiektywna i nie jest to żadna reklama.Gdyby ciepła woda była na okrągło i trochę większe boksy to byłby to idealny kęping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszły sezon polecam ADA CAMP w Unieściu.Pole jest na końcu Unieścia kierunek Łazy.Pełne zaplecze restauracyjne,zakupowe,rozrywkowe nie dalej niż 200m od kępingu do centrum Mielna ok.3km .sanitariaty wybitnie czyste sprzątane na okrągło do morza 30m. Miejsce praktycznie idealne, koniec Unieścia dalej las więc plaża nie jest tak oblegana.Kęping bardzo spokojny-właściciele o to dbają.Miejsc tak na oko na jakieś 80-100 przyczep. Większość to stali bywalcy ja tam kotwiczę od 13 lat. W tej beczce miodu jest też lyżka dziekciu ciepła woda jest rano w południe i wieczorem.W minionym sezonie zaczęto wydzielać teren pod przyczepy oddziellając go żywopłotem, jeśli chodzi o moje zdanie to miejsca jest trochę mało, owszem postawisz przyczepę.przedsionek.jakiś stolik ale dla mnie jest troszkę mało swobody.Podobno w przyszłym roku ma być trochę inaczej. Boksy mają być mniejsze ,większe i jeszcze większe.Od tego ma zależeć cena do tej pory całkowity koszt na 2 osoby wynosił ok 50pln na dobę.W grudniu dowiem się coś więcej bo wybiorę się do właściciela na wódeczkę. Znam i przyjażnię się z właścicielami, ale moja ocena kępingu jest całkowicie obiektywna i nie jest to żadna reklama.Gdyby ciepła woda była na okrągło i trochę większe boksy to byłby to idealny kęping.

 

rozumiem, że chodzi o to miejsce? http://www.ada.strefa.pl/pl/mielno.html

 

Chodzi mi po głowie wypad w tamte okolice na kilka dni latem, z uwagi na swoistą "kulturę" Mielna nie bardzo przykładałem się do realizacji. Teraz kto wie?

Edytowane przez Bartekzg (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.