Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem aktualnie w Chorwacji w miej. VODICE,bez przyczepki narazie ,ale można by ostatecznie i z przyczepą.Nie jest zimno.Jeśli chcecie się coś dowiedzieć o okolicy to pytać.Siedze tu do 29 marca ,więc aktualne wiadomości moge podać.

Najważniejsze-nie ma wogóle tutaj ruchu o tej porze.Jeżdże na rowerze i bardzo mi pasuje pusta droga.sklepy puste,rynki puste.....Pozdrawiam

PS .Dzisiaj bylo z 18 stopni i silne słońce,na rowerze się opalłem :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej miejscowości będę w miesiącu lipcu, bardzo interesuje mnie gdzie można dobrze i tanio zjeść. Daj trochę aktualnych cen żywności. Wiem, że są dwa supermarkety

 

http://www.plodine.hr/index.php oraz http://www.konzum.hr/ Dokonaj rozpoznania okolicy i daj kilka fotek w relacji pobytu. Miłego wypoczynku.

 

Pozdrawiam

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej miejscowości będę w miesiącu lipcu, bardzo interesuje mnie gdzie można dobrze i tanio zjeść. Daj trochę aktualnych cen żywności. Wiem, że są dwa supermarkety

 

http://www.plodine.hr/index.php oraz http://www.konzum.hr/ Dokonaj rozpoznania okolicy i daj kilka fotek w relacji pobytu. Miłego wypoczynku.

 

Pozdrawiam

 

Wojtek

 

 

 

Wojtek,

 

w Vodicach byłem 2 lata temu - sklepów jest tam dużo i nawet z tego co pamiętam na obrzeżach miasteczka jest LIDL i jeszcze jakiś tam market obok i tam jest taniej niż w tych mały marketach

bliżej centrum. Co do cen to znacznie się różnią w sezonie i poza nim.

 

 

 

 

pozdrawiam

 

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest faktycznie LIDL,byłem wczoraj ,prawie wszystko to samo co u nas.Obok jest jakiś chorwacki sklep ,ale nie próbowałem.

Byłem też w miasteczku obok Sibenik? Tam jest centrum handlowe ,spozywka jest ale jak dla mnie to drogo.Mleko 1L kosztuje okolo 6 kuna.7 kun liczą jako 1euro.50 Euro 350 kun

Capucinno 10 kuna ,kawa biala 7-8 kuna,piwo w barze 13 kun,to samo piwo w sklepie okolo 7 kun

podsumowując 4zł to 7 kun.Mleko drogie ,a kawa w każdym barze smakuje wyśmienicie.Tu jest jak we Włoszech ,musi byc przerwa na kawke.Codzinnie siedze w innej miejscowości na kawie i wszędzie jest dobra

U pana co sprzedaje wino: czerwone 1Litr 20 kun, białe 18 kun,rakija 48% 1 litr 34 kuny więc tanio.Winko jest ok,ale od tego Pana,ze sklepu to siki :slina:

Campingi są pozamykane,stąją tylko ich przyczepy ,nie wiem ile w tym roku będzie cena.

Pogoda:jest ciepło ,opaliłem się dziś na rowerze.

Wczasy :dzisiaj pływali na morzu na deskach windsurfingowych ,więc można działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzcie pod uwagę fakt, że teraz jest poza sezonem - w sezonie się ceny znacznie różnią:slina:

 

 

Jak ja byłem ostatni tydzień sierpnia i pierwszy września - to pierwszego września ceny spadły średnio o 30 - 40 % bo skończył się sezon,

 

 

pozdrawiam i życzę udanego urlopu w Vodicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winiety

Czechy standart 350 koron miesiąc

Austria 7,8 euro 10 dni lub 21 euro 2 miesiace

Słowenia 35 euro pół roku ,ale ja bokiem przeleciałem

Chorwacja ,dojechałem tu busem i kasowali więcej niż za osobówke.Do Zagrzebia 68 kun.Potem do Rijeki 102 kuny.Jechałem z przerwą.Pod Rijeka wziąłęm apartament za 13 euro od osoby.Pojechałem w dół wzdłóż wybrzeża aż do Vodic.Drogi są teraz puste i 220 km przeleciałem w 4godz dużym busem z przerwą w pięknej miejscowości ,na kawke.

Co by nie patrzeć,jest marzec ,a ja dzisiaj spaliłem se czółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.