Skocz do zawartości

Koszelówka 1-3.04.2011r.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szanowni Państwo!!! Do czwartku wieczór na 99% będę offline. W Koszelówce zjawiamy się na pewno w piątek wieczorem, ale jeśliby zdarzyło się coś ważnego, to baaardzo proszę dać mi znać sms-em na numer 669 887 478. Na pewno oddzwonię.

Pozdrówka

Edytowane przez misiek69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek a co może zdażyć się ważnego chyba że kamping zamkną i nas nie wpuszczą

każdy coś ze soba przywiezie :niewiem: to nic nie powinno braknąć w piątek

Ja planuje wyjazd z Łodzi 16-16 a Marcin jak Wy z Jerym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek a co może zdażyć się ważnego chyba że kamping zamkną i nas nie wpuszczą

każdy coś ze soba przywiezie :lol: to nic nie powinno braknąć w piątek

Ja planuje wyjazd z Łodzi 16-16 a Marcin jak Wy z Jerym?

 

Ja wyjadę z Warszawy o 16.00, Marcin z Łodzi powiedział że również będzie na 17.00 w Koszelówce. Na razie plan jest taki ale co się wydarzy do piątku tego najstarsi Górale nie wiedzą...

 

Jery

 

Szanowni Państwo!!! Do czwartku wieczór na 99% będę offline. W Koszelówce zjawiamy się na pewno w piątek wieczorem, ale jeśliby zdarzyło się coś ważnego, to baaardzo proszę dać mi znać sms-em na numer 669 887 478. Na pewno oddzwonię.

Pozdrówka

 

Misiek mam krótkie pytanko. Możesz podać adres gdzie będę mógł przenocować budkę po Koszelówką a przed Warką - muszę się logistycznie ustawić :niewiem: Dzięki.

 

Jery

Edytowane przez Jery (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę będę leciał przez Zgierz mogę zaczepić.. :niewiem: tylko kto ma dowód rejestracyjny <hahaha>

a że się urodziłem w Zgierzu i mieszkałem przez 30 lat to znam je jak własną kieszeń..

Jery PW - masz projekt naklejki.. :lol: jeżeli uznasz że mogą wszyscy zobaczyć to daj znać.. :lol: będzie fajnie.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jery pisałeś że budke masz w Zgierzu to myślałem że przylatujesz do Łodzi i po drodze budke podepniesz w Zgierzu i na Koszelówke :niewiem:

 

Budka rzeczywiście stoi w Zgierzu - Luksusowa ją podczepi pod swój holownik i dostarczy na miejsce a ja zabieram ją do Wa-wy po Koszelówce - tak to sobie wymyśliliśmy :lol:

Jery

 

Ja w sobotę będę leciał przez Zgierz mogę zaczepić.. :lol: tylko kto ma dowód rejestracyjny <hahaha>

a że się urodziłem w Zgierzu i mieszkałem przez 30 lat to znam je jak własną kieszeń..

Jery PW - masz projekt naklejki.. :) jeżeli uznasz że mogą wszyscy zobaczyć to daj znać.. ;) będzie fajnie.

 

Niezła, niezła ale jeszcze myślę o background co by może zmienić. Ufolz - no to my pawie ziomale.

 

Jery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Tiger z żonką się zgłasza się do Koszelówki na wyjazd, oczywiście jeśli jeszcze można! :)

przyjedziemy w piątek, wczesnym popołudniem :niewiem:

tylko na jakim campingu ma być zjazd?

a macie planowane jakieś ognisko, bo jesteśmy w stanie zabrać ze sobą grilla! :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tigerki miło będzie jak przyjedziecie podaje jeszcze namiar specjalnie dla Was www.zaciszebis.pl

a wszystko opisane jest na pierwszej stronie

do zobaczenia w piątek

ognisko będzie w sobote a godzinke ogniska ustalimy sobie wszyscy na miejscu

Edytowane przez szczepan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrk jade sam może z nowym kolegą jak sie zdecydyje ale nie Michałem co niewiadke kupil

dziewczyny jeszcze zostaja szykuja sie na Warke

mysle w piątek z Łodzi 16-17 ruszyc

a w sobote na chwile mosze wpaść do Łodzi ale na ognisko wróce

Edytowane przez szczepan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.