Skocz do zawartości

Ranking producentów przyczep


gfizyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

IMO taka lista prowadzi tylko do "burzliwej dyskusji" :przytul:

spróbuj zrobić coś takiego z autami, a tu można opierać się na testach ADAC, NCAP, itp

a też będzie tyle opinii ilu użytkowników :palacz:

 

ale ja to wszystko dokładnie wiem:)

wiadomo ze np mercedes był kiedys synonimem luksusu... a vw był samochodem dla mas... - dzis już niekoniecznie musi tak byc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej,

woda na młyn

obiektywnie by było, jakby wypowiedział się ktoś, kto miał do czynienia ze wszystkimi markami (po kilka sezonów),

a z drugiej strony jak ocenić awaryjność podwozia danej marki, jak i tak większość używa al-ko ? ogrzewanie truma, czy toalety thetford itd.

z trzeciej strony powtórzę znany truizm: awaryjność w większości przypadków wynika z kultury użytkowania, logo producenta ma znaczenie drugorzędne

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne dylematy :palacz: ale za dużo mniejszą cenę - miałem do wydania max 8tyś... i oglądałem, testowałem... i wybór padł na malutką niewiadówkę za 2,5tyś.

Kupiłem i cieszę się jak dziecko :swiety:

a za resztę kasy zrobiłem - wreszcie - drzwi do szaf w garderobie i żona też się cieszy :bevil:

Czego chcieć więcej. Człowiek zadowolony a i miłość kwitnie :przytul:

Już sie nie mogę doczekać nowego sezonu, a plany duuże.

 

Bardzo mi się spodobała Twoja wypowiedź. Dużo wnosi i daje do myślenia, no i sąsiad spokojniej śpi. Gratulacje za rozsądek. Brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja, jako autor pierwotnego wątku sprzed 1,5 roku mogę się wypowiedzieć, że można było znaleźć budkę kilkunastoletnią w fajnym stanie ... Jak wiecie zakupiłem Knausa - patrząc na jego jakość - stawiałbym go początku rankingu.

A Niewiadówka - pomimo całej sympatii jaką mam dla niej - niestety - nie dla każdej rodziny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mam knausa blueline 1999r (do sprzedania). na ten sezon chce kupić coś do 40000zł . chyba że trafi sie jakas okazja potęzna to i 45000 pewnie naskrobie... wymagania: jedna oś, żadnych piętrowych łóżek, stan wzorowy - żadnych naprawianych elementów. mile widziane dodatkowe wyposażenie w postaci solarów...

jeżeli byłaby możliwość pozostawienia mojego knaus'a w rozliczeniu to tez to wchodzi w grę.

A jaki to ma związek z rankingiem producentów przyczep ? :przytul: Dla mnie to prawie ogłoszenie.

 

Taki poglądowy ranking jest już w niejednym miejscu na tym forum. Często czyta się np., że niemieckie są lepsze a francuskie gorsze. Nie sposób ułożyć go wg poszczególnych producentów. Nie mamy doświadczenia z budkami innych producentów więc nie mamy pojęcia czy coś innego jest lepsze od tego co aktualnie posiadamy.

A w sumie do czego taki ranking ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki to ma związek z rankingiem producentów przyczep ? :przytul: Dla mnie to prawie ogłoszenie.

 

Taki poglądowy ranking jest już w niejednym miejscu na tym forum. Często czyta się np., że niemieckie są lepsze a francuskie gorsze. Nie sposób ułożyć go wg poszczególnych producentów. Nie mamy doświadczenia z budkami innych producentów więc nie mamy pojęcia czy coś innego jest lepsze od tego co aktualnie posiadamy.

A w sumie do czego taki ranking ?

 

 

może to tak wyglądać ... wyjaśniłem po co mi taki ranking. napisałem ze chcę zmienić przyczepę i tak jak każdy chcę kupić coś z czego będę maksymalnie zadowolony. napisałem ze miałem już hobby i knaus'a... może są jakieś przyczepy które maja jeszcze inne zalety o których nie wiem. teraz dowiedziałem się np że knaus robi lżejsze przyczepy przez co wiem że mogę szukać większej (kat :palacz:.

 

Spablo1 jeżeli uwiera cie mój temat to zgłoś go modowi i niech on zadecyduje czy go usunąć czy nie. w pierwszym poscie poprosiłem o ułożenie producentów przyczep od (waszym zdaniem) najlepszych jakościowo w dół. poprosiłem tez o dopisanie ewentualnie marek które pominąłem ...

jezeli jest to za trudne to trudno sie mówi i zyje sie dalej.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie czytałem całego tematu lecz w poszukiwaniach własnego "M na kółkach" mogę zwrócić koledze uwagę na markę SOLIFER. zerknij kolego tu www.solifer.com żebyś miał obraz czego szukać, co mają i czy wogóle ci się coś takiego podoba.

 

Pozdrawiam serdecznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seteman - jak widzisz (po scaleniu wątków) ja już próbowałem poznać taki ranking.

Jednak najwyraźniej nic takiego nie istnieje. Wszystko zależy od konkretnej budki - szczególnie w wieku kilkunastu lat.

Przeczytaj ten wątek od początku (włącznie z "moją" częścią). Część odpowiedzi na Twoje pytania jest tam zamieszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ranking jest moim zdaniem prosty

nalezy je podzielic na

cale

po remoncie

do remontu

i to jest najprostszy i moim zdaniem najlepszy ranking przyczep :palacz:

pozdrawiam

 

:przytul:hehe%281%29.gif

 

a ranking ... IMO najlepszą przyczepą jest niewiadów n126

lekka, niegnijąca konstrukcja praktycznie niezniszczalna i prosta w ew naprawach

do tego przyczepa sprzedawana chyba na wszystkich kontynentach od ponad 30lat, w prawie niezmienionej formie

jest druga taka ?

 

proszę bardzo, nawet Japończycy jeżdżą "zapiekankami"

070425taiheizandeguti.jpg

070507roofup.jpg

http://www.fanklub-n....php?f=5&t=1907

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.