Skocz do zawartości
hippis

Czy ktoś zna dobry warsztat forda w wawie i okolicy?

Rekomendowane odpowiedzi

hippis

witam

szukam zaufanego, sprawdzonego warsztatu zajmującego się fordem. nie musi być ASO, zawiodłem się na mechaniku, który do tej pory zajmował się moim autem i szukam innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekwwa

Jak jeżdziłem starszymi Fordami to korzystałem z ABSCar. Mają sporą wiedzę na temat Fordów i bardzo dobre ceny części (zarówno oryginalnych - Motorcraft jak i zamienników).

Oczywiście nie napiszę, że są najlepsi na świecie, ale raczej sprawnie załatwiali problemy w moich poprzednich autach (zdecydowanie lepiej niż robią to ASO do których jeżdżę teraz...niestety).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hippis

no gośc, który zajmował sie moim fordem u poprzednich właścicieli i do którego ja pojechałem dwa razy raczej dostanie :czerwona: . robił mi tylna piastę w prawym kole i poprawiał hamulce tylne. piastę wymienił, zacisk poprawił ale nie raczył zajrzeć do innych kół i skontrolować np zużycia klocków, a prosiłem o to ( i zapłaciłem za to). skutek taki, że klocki miały być do wymiany za jakieś 5000 km a przejechałem niecałe 200 i jeden zaczął mi blachą szorować po tarczy. kiedyś w starej skodzie sam wszystko robiłem i kontrolowałem a jak płacę człowiekowi to nie widze powodu samemu sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maras

hippis , proponowałbym Ci poczytać forum -mondeoklubpolska .Czytając to forum były takie pytania dość często może własnie tam najszybciej coś przeczytasz na ten temat. http://www.mondeoklu...php?name=Forums

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hippis

a dzięki za podpowiedź. w sumie nie pomyślałem o najprostrzym rozwiązaniu :czerwona:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
miki7899

Ja to lubię Wacar, bardzo dobrze prowadzony warsztat, najlepszy z jakiego w Warszawie korzystałem. Bez kolejek, bez tracenia czasu i u nich jak coś jest zrobione raz to jest to zrobione porządnie a nie że trzeba po 5 razy jeździć z tą samą sprawą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sailor69

Z czystym sumieniem polecam Solid Garage. Naprawdę znają się na fordach - sprawdziłem osobiście na moim Mondeo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Igor

Solid ostatnio ma gorsze opinie w necie. Ja korzystam od lat z ZbiCar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
visitor1967

Ja Ci polecam bo sam tu serwisuję :

http://www.usmotor.pl/

lub bo dobrze znam:

http://www.anza.waw.pl/

Udostępnij tę odpowiedź