Skocz do zawartości

okleina pcv na sciany w przyczepie


Rekomendowane odpowiedzi

nosze sie z zamiarem zmiany tapety - bede robil kabine prysznicowa i wiaze sie to z demolka cepki praktycznie przod i jeden bok cepki bedzie wtedy bez mebli...

przy drzwiach i przy lozku mam w niektorych miejscach plamy lub lekkie wytarcia - nie ma tragedii ale fajnie by bylo odswiezyc cepke

pozatym jak sciany na ktorych bedzie kabina dobrze bedzie okleic okleina pcv aby nie ciagnely wilgoci...

w szafkach nad zlewem gdzie byly rozne produkty tez mam kilka plam /chyba ketchup, dzem i czekolada :sex:/,... nie podoba mi sie to, pozatym w jednej z szafek chce zalozyc ociekacz na taleze a w nia wbudowac scianki i spod z kwasowki z wlutowanym odplywem na sciekajaca wode tak aby kapalo mi do zlewu...

 

mam tez tam rure od wyciagu nadkuchennego - przez nia traci sie duzo miejsca w szafce, a z okapu wcale nie korzystam wiec pewnie tez to wywale :swiety: no moze sama rure bo okap zostanie gdyz na tym samym panelu sa inne wlaczniki

 

wiec jak juz tak rusze z przebudowa i modernizacja to glupim by bylo nie odswiezyc cepki...

 

ciekaw jestem jak bedzie sie zachowywac taka tapeta/okleina pcv na scianach lub moze porzadna tapeta zmywalna... ktos cos takiego robil?

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodzioklb , w kabinie jak najardziej + uszczelnienie wokół brodzika to nie zaszkodzi.Okolice zlewu też pewnie taka PCV będzie lepsza bo to zawsze się coć nachlapie.Odnośnie całej przyczepy to spotkałem się z takim przypadkiem ,że pewien poznany sąsiad na kampingu okleił w ten sposób całą przyczepę łącznie z sufitem aby środek był ładniejszy.I okazało się ,że każdego ranka po przespanej nocy w przyczepie a w szczególności na suficie skraplała się woda !! .Był bardzo niezadowolony z tej modernizacji a dodam ,że było to na przełomie lipiec-sierpień gdzie dogrzewanie piecykiem nie miało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodzioklb , w kabinie jak najardziej + uszczelnienie wokół brodzika to nie zaszkodzi.Okolice zlewu też pewnie taka PCV będzie lepsza bo to zawsze się coć nachlapie.Odnośnie całej przyczepy to spotkałem się z takim przypadkiem ,że pewien poznany sąsiad na kampingu okleił w ten sposób całą przyczepę łącznie z sufitem aby środek był ładniejszy.I okazało się ,że każdego ranka po przespanej nocy w przyczepie a w szczególności na suficie skraplała się woda !! .Był bardzo niezadowolony z tej modernizacji a dodam ,że było to na przełomie lipiec-sierpień gdzie dogrzewanie piecykiem nie miało miejsca.

 

sufitu ruszac nie bede... bo jest czysty, a scianki od nowej "lazienki " beda zajmowaly wiekszy obszar niz dotychczas wiec nie bedzie chyba widac miejsc splowialych i tych wczesniej zakrytch

w lukach pod podkowa tez mam powycierana tapete bo tam sie wrzucalo rozne klamoty - tez warto by bylo to odswiezyc... kto wie czy tam nie zrobie do okola na scianach skleiki 5mm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.