Skocz do zawartości

Majowe spotkanie rodzinne Bałtów woj świętokrzyskie


Rekomendowane odpowiedzi

Mirek - tylko kto będzie pierwszy niech miejsce grzeje dla naszej załogi :)

AAA - już działam w temacie twojego zleconka :) także eine flashe i tytke cukierków.. :) aby było co naklejać.

I w wolnej chwili jak mi piwa starczy coś wykołuje dla nas na majówkę.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:niewiem: :niewiem: :niewiem:

:niewiem: :niewiem: :niewiem: Możesz to przetłumaczyć na warszawski :niewiem: :niewiem: :niewiem:

 

 

 

później bo mam wene.. :)

Wszystkiego się dowiesz a dzisiaj na Majówkę dzieciaki coś wymyślą niech się uczą od ojca.. przecież mają jednego nie??

jutro postaram się coś wymyśle co do naklejki.. Grzesiek brać się za to czy komuś w paradę wszedłem.. a może już macie naklejkę na Majówkę.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

później bo mam wene.. :)

Wszystkiego się dowiesz a dzisiaj na Majówkę dzieciaki coś wymyślą niech się uczą od ojca.. przecież mają jednego nie??

jutro postaram się coś wymyśle co do naklejki.. Grzesiek brać się za to czy komuś w paradę wszedłem.. a może już macie naklejkę na Majówkę.?

 

przeczytaj cały temat a zwłaszcza post nr 39 tam jest o naklejkach :rolleyes:

 

a tak dla ścisłosci organizatorem jest adria465rt i wszelkie pytania proszę kierować do niego :policja:

ja tu tylko ogarniałem listę:palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj cały temat a zwłaszcza post nr 39 tam jest o naklejkach :rolleyes:

 

a tak dla ścisłosci organizatorem jest adria465rt i wszelkie pytania proszę kierować do niego :policja:

ja tu tylko ogarniałem listę:palacz:

 

oki wycofuję się.. :) mile będzie mieć naklejkę z innej rączki :) hahaha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzutem na taśmę się załapałem :bevil: tylko nie 2+4 a 4+2 chyba, że o czymś nie wiem :blink:

 

Chociaż może być 2+4 to cytrynóweczki będzie więcej dla mnie he he,:bravo:

 

 

 

Ostateczna lista

 

1.Adria 2+1

2. Jozefo 2

3.Jolanta631 2

4. Dadia 2+1

5. Konrad-b 2+2

6. Arkady11 ??

7. Zundapp ??

8. wakr 2+1

9.GEMIX 2+2

10.AAKK 2+2

11.brams 2 (jak śliwowica, 70%)

12.Ptysiu 2+2

13. Rozmaryn 2+1+drugie w drodze

14. Sławcio 2+2

15. aasp-2+1

16. david_dv 2+1

17 Kaczka 2+2

18 Chaba 76 2+1

19. Fle-r 2+2

20.Wojo 2+2

21. beruang 2+2

22. gfizyk 1+2

23 Misio 2+2

24 PARA 39 2 +1

25 adria465rt znajomi anonimowi 2 os

26 adria465rt znajomi anonimowi 2 os

27 Topmirex 4+2

28 robert1482 2+1

29 Szczepan 2 + 1

30 Jery ??

31 Ufolz 1+ pierwsza żona + 1 w trzech postaciach czy tam trzech w jednej postaci jak kto woli w każdym razie trzech jednakowych :hop1:

32 Luksusowa_buda ??

 

Wg informacji od organizatora wjazd na pole mają zapewniony tylko załogi z listy !

Załogi ze znakami zapytania proszone są o potwierdzenie przyjazdu i stanu osobowego .

 

Lista zamknięta !!!

 

?? - stan osobowy załogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

panowie mam pytanie czy ktoś z was był już na tym kempingu.Jakie są warunki sanitarne bo ja z rodzinką chcemy się już wybrac na święta i zostac do majówki aż wszyscy zjedziecie i razem po biesiadujemy(czy akceptują psa)

z góry dzięki za odpowiedż

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert1482

to jest agroturystyka a nie typowy camping więc warunki powinny byc także ok a z tym pytaniem proponuje bezpośrednio zwrócić się do właścicieli ośrodka

 

My odpuszczamy Danowskie i zawitamy w Bałtowie wieczorem w piątek lub w sobote rano

 

Gemix stany osobowe jerego to 2+2i luksusowej_budy 2+2 a czy oni wiedzą że tam jadą?

Edytowane przez szczepan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło mi ze zostaliśmy wstępnie dopisani do listy, ale .........

tak jak pisała Jawor_kowa plan jest jeszcze nie ustalony gdzie jedziemy :) i z nami jadzie jeszcze 4-6 załóg nie wpisanych :( więc patrząc na to że plan mieliście na 30 a już jest 32 to troszkę byśmy przesadzili ale .......... może ktoś wam się wyłamie a my z partyzanta was odwiedzimy to może być wesoło

pozdrawiam i proszę wpisanie nas na listę B - rezerwową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.