Skocz do zawartości

Majowe spotkanie rodzinne Bałtów woj świętokrzyskie


Rekomendowane odpowiedzi

A czy będzie dostęp do sanitariatów jakiś (wc, łazienka, prysznic) ??

 

pierwsza strona tematu, ale nie licz na 10 kabin ;)

w razie W (jak bigos zaszkodzi) las i rzeka są niedaleko :yay:

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeden kibel +prysznic +wychodek na 30 załóg razy minimum 3=90 osób

mnie mozesz odliczyc bo mam prywatne wc ;)

naprawde nie rozumiem waszego zaskoczenia

wszystko bylo podane w temacie ???

 

teraz rzeba myslec o pogodzie i co jest do zobaczenia

 

teraz rzeba myslec o pogodzie i co jest do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczenia nie ma (u mnie) - akurat to mi umknęło (od czasu jak czytałem pierwsze strony minęło już trochę czasu...) - też mam niby własne WC ale mimo wszystko fajnie jak jest "węzeł sanitarny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam kibelka :oslabiony: ale mam to w :pupa: najważniejsze to żeby klimat :gitara: był fajny

no i pogoda bo mam córkę 16 miesięczną i lepiej żeby podczas :sleep: nie zmarzła

 

:ok:

 

i tak trzymać, ja bym się kibelkami i prądem nie martwił, większość ma jednak WC,

a przez dzień i tak będziemy "w terenie"

do prysznica jak sie chwile poczeka to też tragedii nie będzie

 

co do grzania, jak ktoś nie ma gazówki to jednak trzeba się zastanowić, bo noce mogą być zimnie

i jeśli faktycznie z prądem jest krucho to lepiej odpuścić ew. pogadać z organizatorem, bo może uda się kilka zestawów podłączyć pod silniejszy kabel :hmm:

 

 

trza zacząć myśleć o :jesc: i :gitara:

i co tam jest do oglądnięcia na miejscu poza parkiem

 

ja osobiście spływ chyba odpuszcze, bo nie wiem czy dzieciaki nie są za małe

na pewno park, safari ... i :hmm: może do kazimierza skoczymy

 

Zaskoczenia nie ma (u mnie) - akurat to mi umknęło (od czasu jak czytałem pierwsze strony minęło już trochę czasu...) - też mam niby własne WC ale mimo wszystko fajnie jak jest "węzeł sanitarny".

 

to węzeł jest :yes: choć może być mocno okupowany :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i głowa zaczyna mnie boleć, pozdrawiam !!!

 

Rysiek , odpowiem tak jak i Ty to zrobiłeś w innym temacie .

 

Nie bardzo rozumiem powyższego postu, gdyż załoga track222 jest na liście uczestników

 

VI Zlotowiska Beskidników – "Hej góral ja se góral"i to jako organizator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosiłbym o wypisanie mnie z listy

 

1.Adria 2+1

2. Jozefo 2

3.Jolanta631 2

4. Dadia 2+1

5. Konrad-b 2+2

6. Arkady11 ??

7. Zundapp 2

8. wakr 2+1

9.GEMIX 2+2

10.AAKK 2+2

11.brams 2 (jak śliwowica, 70%)

12.Ptysiu 2+2

13. Rozmaryn 2+1+drugie w drodze

14. Sławcio 2+2

15. aasp-2+1

16. david_dv 2+1

17 Kaczka 2+2

18 Chaba 76 2+1

19. Fle-r 2+2

20.Wojo 2+2

21. beruang 2+2

22. gfizyk 1+2

23 Misio 2+2

24 PARA 39 2 +1

25 adria465rt znajomi anonimowi 2 os

26 adria465rt znajomi anonimowi 2 os

27 Topmirex 4+2

28 Szczepan 2 + 1

29 Jery 2+2

30 Ufolz 1+ pierwsza żona + 1 w trzech postaciach czy tam trzech w jednej postaci jak kto woli w każdym razie trzech jednakowych :hop1:

31 Luksusowa_buda 2+2

 

Wg informacji od organizatora wjazd na pole mają zapewniony tylko załogi z listy !

Załogi ze znakami zapytania proszone są o potwierdzenie przyjazdu i stanu osobowego .

 

Lista zamknięta !!!

 

?? - stan osobowy załogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Track222 - polecam Ibuprom lub zioła. A może znowu chciałbyś małą awanturę urządzić?

sorry za OT.

 

Co do sanitariatów i pryszniców - jak się raz dzieciaki całe nie wykąpią - to im się nic strasznego nie stanie. Nam zresztą też... Zęby można umyć gdziekolwiek.:jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Track222 - polecam Ibuprom lub zioła. A może znowu chciałbyś małą awanturę urządzić?

sorry za OT.

 

Co do sanitariatów i pryszniców - jak się raz dzieciaki całe nie wykąpią - to im się nic strasznego nie stanie. Nam zresztą też... Zęby można umyć gdziekolwiek.:jump:

 

popieram w 100% karawaning to taki styl życia, bycia i mycia :) a tak poważnie to czasem trzeba dziecko umyć w przedsionku w misce :) i im szybciej to zrobicie tym lepiej dla dziecka :) a co do prądu to też da się żyć :)

Gemix - zapisz nas na listę "B"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem w 1 post jasno i wyraznie ze spot odbywa sie na lace ktora bedzie spelniac nasze wymogi.Sa 2 ubikacie z umywalkami w plytkach 1 ubikacia sucha.1 prysznic czynny 24 h w plytkach.Prad bedzie podlaczony dopiero 28 04.2011 3 fazy po 10 na zal na 1 faz.Jesli to zbyt malo radze szukac campingu.Pozdrawiam wszystkich i czekam przy bramie wjazdowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram w 100% karawaning to taki styl życia, bycia i mycia :) a tak poważnie to czasem trzeba dziecko umyć w przedsionku w misce :) i im szybciej to zrobicie tym lepiej dla dziecka :) a co do prądu to też da się żyć :)

Gemix - zapisz nas na listę "B"

 

Nie ma listy "B" :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.