Skocz do zawartości

cały lipiec - sierpień nad morzem - Wasze doświadczenia


killbill

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

Byłem m. in na kempingu Checz kaszubska, przy stadninie koni w Białogórze (strasznie zaniedbany)

 

ja z tego też zrozumialem że chodzi Ci o kemping a nie o stadnine

a swoją drogą to faktycznie stadninka z lekka zapuszczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cierzko jest cos trafic zeby było wszystko na swoim miejscu i za rozsądną cenę.Lubiatowo -do plazy blisko ale przedostac się przez ten kurz jaki powstaję dojezdzając do kempingu -masakra.przyczepa na przyczepie ,w razie ognia tylko brac dokumenty i w nogi nie ma szans wyjechania wielka pętanina kabli idących po zywicznych drzewach.Będac w lipcu nastąpiło oberwanie chmury wiele przyczep zostało mocno podtopionych miedzy innymi moja , nie ma zadnych boksów na przyczepy tylko kazdy ustawia jak mu pasuje więc wszyscy są zablokowani-i jedno ujęcie wody z 2 kranami-nie polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubiatowo pole namiotowe Topaz 2 km drogą gruntową przez las

do plaży 5 minut szeroka ładna

w sezonie budka na budce trochę klaustrofobicznie i dodatkowo płatne prysznice

 

pole namiotowe TOPAZ to kawałek lasu dzierżawiony na sezon letni. aktualnie, gdyby nie kilka betonowych płyt, kawałka płotu i dwóch kranów to nie

sposób zauważyć, że to pole namiotowe. Na cały sezon i zimowanie to się nie nadaje.

 

 

Mam jeszcze pytanie - czy ma ktoś doświadczenia z kempingiem Laguna w Dębkach??

 

Pozdrawiam

Edytowane przez killbill (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam - http://www.camping88.dzwirzyno.pl/ Jeżdżę już kilka lat bardzo często właśnie ze przyczepa stoi od połowy czerwca do połowy sierpnia.

 

Polecam

 

trochę daleko z Trójmiasta na weekendy żeby jeździć.

Na 99% zdecyduję się na Checz Kaszubską w Białogórze. Choć do morza jest daleko to jednak poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń.

Cieszy fakt, że przyczepa może stać cały rok.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam - http://www.camping88.dzwirzyno.pl/ Jeżdżę już kilka lat bardzo często właśnie ze przyczepa stoi od połowy czerwca do połowy sierpnia.

 

Polecam

 

ja dołączam się, w tym roku 4 raz się wybieram do Dźwirzyna, fajny camping, do morza blisko, super plaża i w dodatku jest on na samym początku miejscowości więc i trochę spokoju człowiek może doświadczyć.

Edytowane przez gmikunda (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no i stało się - przyczepa od dziś stoi na kempingu Checz Kaszubska w Białogórze

Nie jest spełniony tylko jeden warunek - bliskość morza, jednak są inne zalety - puste plaże, dużo tras rowerowych, co

jest priorytetem dla mojego synka i dla mnie. Poza tym przy braku pogody można wyskoczyć na ryby na jedno z pobliskich jezior.

pod koniec wakacji podzielę się wrażeniami i podejmę decyzję nt. sezonu 2012.

dziękuję za pomoc i cenne wskazówki.

No i nie ukrywam - Chałupy 3 kuszą, czasami w weekendy jeździmy na obiady do surf tawerny, jednak cena

postawienia przyczepy na sezon jest zaporowa. Z drugiej jednak strony plaża w Dębkach (7 km os Białogóry) była często w ubiegłym roku celem

naszych jednodniowych wypadów, więc mam nadzieję sezon zapowiada się udany.

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez killbill (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.