Skocz do zawartości

cały lipiec - sierpień nad morzem - Wasze doświadczenia


killbill

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem o czym ufolz pisze ale ta droga betonowa z Białogóry do Dębek którą ja znam jest tylko ruch na niewielkim odcinku do stadniny koni auto jedno no może dwa na godzinę reszta zakaz ruchu ale to jest ok. 9 km mój mlody 6,7,8 lat dawał radę dużo krzaków jagodowych na trasie więc można odpocząć

Droga z campingu Checz na plażę zakaz ruchu samochodów więc spoko dzieciak da radę i jest naprawdę super trochę luzniejszego piachu krótko przed plażą ale to z kilka metrów potem znowu twardy piach zreszta na campie jest mnóstwo dzieci i szystkie kołują same lub w krzeselkach

MOżna dużo jeździć po lesie w obrębie campu drogi lesne ale fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym ufolz pisze ale ta droga betonowa z Białogóry do Dębek którą ja znam jest tylko ruch na niewielkim odcinku do stadniny koni auto jedno no może dwa na godzinę reszta zakaz ruchu ale to jest ok. 9 km mój mlody 6,7,8 lat dawał radę dużo krzaków jagodowych na trasie więc można odpocząć

Droga z campingu Checz na plażę zakaz ruchu samochodów więc spoko dzieciak da radę i jest naprawdę super trochę luzniejszego piachu krótko przed plażą ale to z kilka metrów potem znowu twardy piach zreszta na campie jest mnóstwo dzieci i szystkie kołują same lub w krzeselkach

MOżna dużo jeździć po lesie w obrębie campu drogi lesne ale fajne

 

no ja właśnie z 7 letnim synkiem zamierzam jeździć. taką odległość bez problemu pokonywał w ubiegłe wakacje. Zresztą po co do Dębek jechać, skoro na plaży w Białogórze warunki idealne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pisałem o ruchu w samym centrum Dębek.

jak bywałem zawsze był tłok i szumu więcej niż w Łebie :serducha:

Dla mnie jazda z dziećmi do Dębek to porażka, ale to jest moje zdanie i mojej żony.

Moje pierwsze wyjazdy do Dębek były jak mialem 15lat i widziałem jak ta wioska się rozrasta.

Od 8lat nie stacjonowałem tam, lecz jak tylko bywałem w okolicy zaglądałem do kolegi który mieszka tam.

 

PS.

przyczepkę właśnie kupiłem. ma kilka wad, jednak doskonale pasuje do moich założeń :hehe:

knausik azur :-]

Kilbill pochwal się swoim zakupem w dziale nasze pojazdy.:yay: i gratuluje.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysł. nigdy tam w sumie nie byłem. w cieplejszy weekend zrobię objazdówkę.

czy są tam kempingi, które możesz polecić?

 

 

kempingów w Karwieniskich Błotach jako takich to tam nie znajdziesz

jedynie u jakiegoś gospodarza można się przytulić

 

ja tam jeżdzę na działkę do znajomka tylko niema odstępu do prądu

jak chcesz to mogę Ci podać tel. do mojego znajomego gospodarza u którego zimuje moja przyczepka za 150zł za rok

bardzo sympatyczny człek i jak dobrze zagadasz to pewnie zgodzi się Cię przygarnąć i pewnie za nieduże pieniążki a świeże mleczko prosto od krówki codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałeś przyczepy z wadami?

 

 

 

szukałem używanej - prawie każda ma wady.

tylko nową sobie skonfigurujesz wg własnych życzeń, o ile fundusze Ciebie nie ograniczają.

 

 

jak chcesz to mogę Ci podać tel. do mojego znajomego gospodarza u którego zimuje moja przyczepka za 150zł za rok

bardzo sympatyczny człek i jak dobrze zagadasz to pewnie zgodzi się Cię przygarnąć i pewnie za nieduże pieniążki a świeże mleczko prosto od krówki codziennie.

 

 

Nigdy jeszcze nie byłem w Karwieńskich Błotach. Jak coś to dam znać

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy macie miejsca godne polecenia, gdzie można postawić przyczepę na cały lipiec oraz sierpien za w miarę przyzwoite pieniądze.

Półwysep jest potwornie drogi, więc szukam innej alternatywy. Najlepiej:

- bardzo blisko morza

- nad otwartym morzem (od Helu do Ustki/Słupska)

- cena max jaka mogę zapłacić to 5.000 pln za cale 2 lub 3 (łącznie z czerwcem) miesiące.

- mieszkam w 3 city i chce spędzać tam każdego tygodnia 3 lub 4 dni + urlop

 

 

Wpiszcie proszę wasze doświadcznia ze stacjonarnym używaniem przyczepy. ceny na poszczególnych kempingach za sezon itp.

 

 

Pozdrawiam

Killbill

 

Hej

 

 

Zaplacisz mi 2 tysiaki za 3 miesiace pobytu na polu namiotowym,zostanie ci 3 tysie na paliwo zeby nad morze dojechac. :serducha::hehe::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

 

Zaplacisz mi 2 tysiaki za 3 miesiace pobytu na polu namiotowym,zostanie ci 3 tysie na paliwo zeby nad morze dojechac. :serducha::hehe::-]

 

 

 

no ciekawa oferta :yay: Tuczno jak dobrze kojarzę jest pomiędzy Chałupami a Jastarnią??? :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawa oferta :) Tuczno jak dobrze kojarzę jest pomiędzy Chałupami a Jastarnią??? :(

Niestety Tuczno znajduje sie , w okolicach Wałcza i Piły. Do Kołobrzegu mamy 120 km ,a to najbliżej położone miejsce nad morzem.Ty chyba szukasz czegoś bliżej morza a szczególnie trójmiasta. No ale oferta nasza nadal aktualna :rolleyes:. A gdybyś chciał zobaczyć więcej na temat naszego pola zapraszam tutaj

 

 

http://ugorek.tnb.pl/news.php

 

no i fotki z weekendowej imprezki sa tu na forum

 

http://forum.karawaning.pl/topic/6564-sobotnia-grochoweczka-na-ugorku-tuczno-04-06-marzec/page__st__60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

witam,

 

w ostatnią sobotę odwiedziłem Białogórę oraz Lubiatowo.

Byłem m. in na kempingu Checz kaszubska, przy stadninie koni w Białogórze (strasznie zaniedbany)

Już wiem, że jedyna możliwa opca to białogóra/dębki lub półwysep helski (drogo!!!)

W Białogórze znalazłem jedno w miarę ładne miejsce, ale właściciel nie chciał za bardzo rozmawiać o pieniądzach- mówił, żeby porozmawiać z jego żoną :)

przeglądając internet wpadł mi w oko jeszcze kemping Laguna w Dębkach. Czy ma ktoś doświadczenie z tym kempingiem??

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakim sensie kemping checz kaszubska jest zaniedbany ?

 

tego nie napisałem. Zaniedbana jest stadnina koni, nie checz kaszubska. dużo błota i ogólny nieład, choć lokalizacja idealna - ostatnie zabudowania Białogóry w stronę Dębek

 

Pozdrawiam

 

A jak wygląda kemping w Lubiatowie-cos więcej mozna prosic na temat tego pola

 

w Lubiatowie znalazłem jeden kemping nad jeziorem - Capówka. nie podobał mi się.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.