Skocz do zawartości

Hobby


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie w naszym mniemaniu wszyscy znamy wyższość jednych cepek nad innym (ale dyplomacja :)) ale nie rozpędzajcie się za bardzo bo moderator niekoniecznie hobbyta zrobi nam wszystkim kuku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 453
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ale takie są fakty :hmm: podawane jako ciekawostka a nie powód do :klotnia:

myślisz że za pisanie prawdy będzie :banned::-]

 

 

tak samo jak kiedyś była dyskusja n/t aut, oczywiście wyższość VAGa nad resztą i okazało się że wśród znajomych nie ma nikt VW

u nas na zlotach też jakoś VW nie widać, za to std są trzy fordy :palacz: - ot taka ciekawostka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatemcieszy wolność słowa a prawda sama się obroni :)

 

z góry gwarantuję, że najbliższy majowy wyjazd będzie powodem do zwiększenia jedynie słusznej statystyki :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zadzwoniłem i zarezerwowałem nową przyczepkę w miejsce rozbitego WILKA. Wybór padł na HOBBY 380 de luxe z 87r. Myślę, że w ciągu tygodnia znajdzie się u mnie na placu.

 

Zatem również aspiruję do klubu sympatyków HOBBY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zadzwoniłem i zarezerwowałem nową przyczepkę w miejsce rozbitego WILKA. Wybór padł na HOBBY 380 de luxe z 87r. Myślę, że w ciągu tygodnia znajdzie się u mnie na placu.

 

Zatem również aspiruję do klubu sympatyków HOBBY.

 

 

 

 

 

Marmur!!! Obyś był tak zadowolony jak z Wilka!!! Serdecznie witamy!!!!! :dzieki::gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego Wilka lubiałem bo był mały, sprytny i bardzo dobrze wykonany. Dla nas dwojga wystarczał w zupełności. Miał oczywiście swoje wady i szukając nowej przyczepki starałem się by ona była pozbawiona tych wad. Wybór padł na Hobby ze względu na solidność wykonania i bardzo przytulne wnętrze. Wiem, że to dobry wybór. Jestem przekonany, że będziemy z niej zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jak szukaliśmy przyczepki to nie mieliśmy jakiegoś konkretnie wybranego modelu, nie mielismy pojęcia jakie są,,lepsze'' a jakie,,gorsze''. Dużo przyczep nam się podobało, jedną to już myśleliśmy kupować i całe szczęście, że poczekaliśmy trochę. Jak pojechalismy zobaczyć Hobby to już nie chcieliśmy z niej wyjść, tak oczarowało nas jej wnętrze :slina:.

 

Hobby t o Hobby jak napisał doubleseven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie miałem na oku żadnej konkretnej firmy. Założenie było proste: przyczepka dla 2 osób, najchętniej lekka i bardzo ograniczony budżet. (trudno być emerytem w tym kraju). Z założenia odpadały wyjazdy na drugi koniec Polski, więc zacząłem odwiedzać komisy i sprzedawców w najbliższej okolicy. Tym sposobem trafiłem na sprzedawcę, który miał na placu ok 10 przyczepek. Wszystkie w bardzo dobrym stanie, w tym 3 szt Hobby. Z tych 3 szt tylko jedna nam przypadła do gustu i choć jej cena nieco wykroczyła ponad założony budżet to jednak zdecydowałem się na nią. Gdyby sprzedający nie miał tego egzemplarza na placu to zdecydował bym się na Chateau La Car 330 (bardzo sympatyczna budka choć z nieco innej bajki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.