Skocz do zawartości

Burstner


mlody

Rekomendowane odpowiedzi

Geloo77 - zgubiłeś gdzieś RULAKa :nono::ee:

 

A ja, a ja.... :banan:- "burnster", nie ma mnie na liście, nie ma... !

Hm cóż, pewnie nie zasłużyłem. Podskakiwałem :bevil: i pewnie mnie wyrzucili na "pysk"... ?

Z Harcerstwa, mówi się trudno.... .Ale z Zuchów....? :look: Miejcie litość... :)

 

Pozdrawiam

"burnster" ;)

Edytowane przez burnster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt - bo tutaj w ogólnym wątku nie ma co poruszać. A jak będą subfora mozemy założyć historię, modyfikacje jakie przeprowadzamy, udogodnienia.

ja osobiście przeprowadziłem już 5 modyfikacji w mojej nowej cepce i nie mam jej gdzie władować.. :(

a tak to było by tutaj i dla innych było by super rozwiązanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt - bo tutaj w ogólnym wątku nie ma co poruszać. A jak będą subfora mozemy założyć historię, modyfikacje jakie przeprowadzamy, udogodnienia.

ja osobiście przeprowadziłem już 5 modyfikacji w mojej nowej cepce i nie mam jej gdzie władować.. :(

a tak to było by tutaj i dla innych było by super rozwiązanie. :)

 

Witam

 

co Ty w ciepce przerabiasz przeciez to nie Knaus :) tu sie nic nie przerabia i nie modyfikuje - ciepki tej firmy sa takie jakie powinny byc :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

co Ty w ciepce przerabiasz przeciez to nie Knaus :) tu sie nic nie przerabia i nie modyfikuje - ciepki tej firmy sa takie jakie powinny byc :)

pozdrawiam

 

Dobrze że tego Knasiaki nie widzą.. za podobną wypowiedź jeden forumowicz się obraził i wykasował z listy kontaktów w Skypie i GG oraz nie odbiera telefonów..

hahaha....

 

Oj byłem rozpieszczony angielską przyczepą wiec paru rzeczy mi brakowało w niej. :)

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wsumie to od oczekiwań zależy :-] jeśli budka służy tylko do spania to modyfikacje są zbędne ... równie dobrze można wrzucić materac do towarówki i w droge :ok: a jeśli ma nam zapewić wszystko co potrzebne w podróży to trzeba ją dopieścić :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie widzę ruch w temacie. Nieważne jak - byle było o nas głośno :bevil:

A co do modyfikacji to pewnie że mozna poprawiać fabrykę. I nie mówcie że nic nie trzeba zmieniać - sam już mam kilka pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przeróbek to już jestem po wyniesieniu zbiornika do bakistry, zamontowaniu kinkietów na 220V, i pociągnięciu przewodu aby po zapłonie chodziła lodówka na 12V.

Zamontowałem stolik pod telewizor, i pociągnołem instalację antenową na zewnątrz nie dziurawiąc poszycia. :)

Przed mną jeszcze zainstalowanie radia samochodowego ale nie wiem czy przetwornica wystarczy (czy pociągnie) czy muszę transformator na z 220V na 12V,

 

A o zamontowaniu bagażnika rowerowego na dyszlu nie wspomnę.. Wykonane..

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.