Skocz do zawartości

Burstner


mlody

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie róbta co chceta, my rezygnujemy i bardzo wszystkim dziekujemy za wsparcie

 

Ależ szanowny kolego nie wiem po co te fochy.Tak jak pisałem wcześniej mamy demokrację i nie wiem dlaczego tak się zachowujesz? Nikt przecież nie mówi że tamten projekt jest be a nowy jest cacy.

I nie zachowuj się proszę jak rozkapryszone dziecko ( zabieram zabawki i przenoszę się do innej piaskownicy) bo to ani miejsce ani potrzeby żadnej nie widzę.Jesteś założycielem klubu i nikt tego nie neguje ani nie umniejsza, niemniej jednak twoje zdanie, jak też zdanie pozostałych członków klubu jest ważne i cenne. I nie obrażaj się proszę bo widzę że zabolal cię bardzo mój post tylko że nie za bardzo rozumiem dlaczego?

Pamiętasz? już była kłótnia z powodu logo i nie zamierzam tego znów przerabiać. Po prostu chcę temat jak najszybciej zakończyć z wynikiem satysfakcjonującym wszystkich członków ( lub zdecydowaną większość), ale również pomimo wyboru który nomen omen nie został jak narazie zrealizowany i Ty jako założyciel nie pociągnąłeś tego dalej ( ale rozumiem wakacje i nie w głowie nam były takie rzeczy i nie mam o to pretensji) nic więcej się nie działo.A przecież nam wszystkim zależy żeby było nas widać, żeby było o nas słychać, żebyśmy byli wzajemnie sobie pomocni.

Kolego pjmlody_i_tusia!!

nie obrażaj się na cały świat tylko razem zróbmy w końcu coś konkretnego a nie tylko wywody na forum

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie:

 

 

Kolego Michale - jak widać kolega założyciel odnalazł się i nie chcę mu wchodzić w kompetencje aczkolwiek zawsze jestem chętny do pomocy

 

 

 

 

Witaj

 

Jak to pisałem założyciele się nie odzywali.

Nie chodzi o wchodzenie w kompetencje ale o załatwienie wydawałoby się prostej sprawy.

 

Choć po ostatnim poście założycieli to już sam nie wiem co myśleć

 

Pozdrawiam

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

My (ja i Moja Żona) jesteśmy nowi na Forum więc nie chciał bym nikogo pouczać, jednak obserwując postawę Pana (Państwa) Pawła jest mi przykro...

Jestem Pana imiennikiem i choć by z tego błahego powodu osobiście proszę serdecznie o wyluzowanie, ochłonięcie !

Z całym szacunkiem mogę rozumiem smak żalu. Szczerze powiem Panie Pawle że niepotrzebnie się Pan stresuje. To nic dobrego nie wniesie, dla Pana "idei" także ;)

Czy na przysłowiowej drodze, na kempingu, zlocie, w razie przypadkowej awarii zamiast sobie pomóc, wspierać się i mieć satysfakcję z tzw."dobrego" będziemy się jedynie kłócić i wzajemnie lekceważyć ??? (jak niektórzy wulgarni rodacy w radiu CB ...)

Pozostawmy ten incydent na boku czy za plecami i potraktujmy to jak nieuniknioną ale niezbędną w komunikacji i współżyciu "szkołę" ! Ok...?

 

Dobry przykład rozwijającego się konstruktywnie ( wcale nie bez potknięć fajnego forum: elektroda.pl ) Jestem tam jako Forumowicz (vel."serwek" - akurat dział otwarty / tzn. wszyscy, nowi także są mile widziani + dział zamknięty / tylko dla serwisu branżowego / techniczny) od początku, od wielu lat i bardzo mi się podoba.. Może to także ( karawaning.pl ) ma taką szansę...! Dobrze by było, co...? :)

 

Pozdrawiam ;)

 

P.S.

Inni Forumowicze mają swoje, czasami inne zdanie. Fajnie że je wypowiadają, fajnie że umieją polemizować. Często dyskusja uświadamia to o czym nie pomyślał Ktoś inny... Po to także jest Forum ! Pomaga, uświadamia, uczy, bawi.... Nie uciekajmy od samo świadomości. Krytyczne spojrzenie winno być wpisane w mentalność myślącego, rozwijającego się wciąż, uczciwego człowieka. Trzeba mieć odwagę spoglądać na wszystko takim jakie jest a nie takim jakie byśmy chcieli żeby ktoś widział, także na siebie. ;) Uff...amen ;)

Edytowane przez burnster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wy robicie wiecznie wywody na forum i nic nikomu nie pasuje

 

czy to naprawde takie istotne jak to logo ma wygladac? poprostu miałbyc gadget na nasza przyczepke a wy zrobiliscie z tego problem na rok czasu

poprostu szkoda nam wiecej marnowac czasu na wasze niepotrzebne dyskusje na ten temat

 

to my załozylizmy ten klub i robimy logo, kto bedzie chciał je sobie kupic i zapisac sie do nas to to zrobi a jak komus cos nie pasuje to po prostu nie kupuje i tyle.

 

a skoro wam to nie odpowiada i dalej przez kolejny rok bedziecie logo wybierac to życzymy powodzenia i pasujemy :)

 

Kolego Pawle/Koleżanko Tusio

nikt nie robi wywodów ani niepotrzebnych dyskusji więc nie bardzo wiem o co kaman.

Piszesz że to ty założyłeś klub - tak. Oczywiście zgadzam się i wcale tego faktu nie umniejszam

Piszesz że robicie logo. Super. W końcu temat się zamknie i bardzo się z tego powodu cieszę. Tylko że wybór loga był o ile mnie pamięć nie myli padł na długo przed wakacjami i jakoś umarł.Pojawiał się kolega Burstner z nowymi propozycjami więc siłą rzeczy temat powrócił.Ale skoro jesteście i dalej temat prowadzicie to zacznijmy wreszcie drukować te naklejki i skończmy dywagacje bo znów nas następne wakacje zastaną.

No i najważniejsze:

NIECH NAS POŁĄCZY MIŁOŚĆ DO BURSTNERÓW a nie polska przypadłość czyli "gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie"

AMEN

Edytowane przez geloo77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mialo byc normalnie a okazalo sie ze jest mniej normalnie :)

 

fakt ze gdzie 2 polakow tam 3 zdania wiec prosze o wywalenie mnie z klubu na wlasna prosbe :)

 

juz mi sam karawaning.pl wystarczy az nadto :)

 

pozdrawiam i powodzenia zycze :)

Edytowane przez radwan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mialo byc normalnie a okazalo sie ze jest mniej normalnie :)

 

fakt ze gdzie 2 polakow tam 3 zdania wiec prosze o wywalenie mnie z klubu na wlasna prosbe :)

 

juz mi sam karawaning.pl wystarczy az nadto :)

 

pozdrawiam i powodzenia zycze :)

Szanowny Kolego

Może to zbyt pochopna decyzja? Widzisz - każdy z nas zjechał już do domów po wyprawach wakacyjnych to i ma więcej czasu na pisanie :)

Myślę że każda wymiana zdań coś wnosi i czasem oczyszcza atmosferę więc nie ma sensu się "wywalać" z naszego klubu tylko dlatego że taka drobnostka jak wybór logo tak długo się ciągnie.

Widzisz - ja osobiście uważam że temat jest zamknięty - założyciel logo wybrał i teraz możemy skupić się na pozostałych sprawach związanych z naszymi "ogonami"

pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za nieobecność w temacie, ale na moim dostępie do sieci forum zniknęło na tydzień.

A wracając do tematu logo skoro się pomysłodawcy odnaleźli to nie widzę problemu aby wrócić

do trochę zapomnianego logo.

I myślę, że nie ma się co obrażać bo głosowanie nad logo było zdaje się w marcu, a teraz to jest koniec września

i nie dziwcie się, że trochę się niecierpliwiliśmy :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kolego

Może to zbyt pochopna decyzja? Widzisz - każdy z nas zjechał już do domów po wyprawach wakacyjnych to i ma więcej czasu na pisanie :)

Myślę że każda wymiana zdań coś wnosi i czasem oczyszcza atmosferę więc nie ma sensu się "wywalać" z naszego klubu tylko dlatego że taka drobnostka jak wybór logo tak długo się ciągnie.

Widzisz - ja osobiście uważam że temat jest zamknięty - założyciel logo wybrał i teraz możemy skupić się na pozostałych sprawach związanych z naszymi "ogonami"

pozdrawiam

Grzegorz

 

witam

staram sie nie robic nic pochopnie , pisalem w temacie swoja opinie i nic tam nie bylo o wpisaniu do klubu , dodam ze nie chce nalezec do zadnego klubu ,braci , kolka

firme Burstner lubie bo mam taka budke i ponadto ma ona 3 podstawowe zalety jest sucha , lekka i ma wszystko to co mi w niej do szczescia potrzebne

obrazic tez sie nie obrazam bo nie ma o co :) poprostu sam karawaning.pl mi wystarczal bez zadnych podgrup i dla mnie niech tak zostanie :)

jezeli ktos czuje sie urazony to przepraszam ,

powodzenia zycze

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę się na listę osób zapisanych do klubu sympatyków i nijak mi nie wychodzi mój plan.

Planuję w przyszłym sezonie zorganizować zlot Burstnerów ale żeby pogodzić wszystkich to chyba musiałby sie on odbyć w Piątku( taki umowny środek Polski)

No i mam nadzieję że nasze naklejki już sie "robia".

 

Aha - kolego Radwan nikt jak sądze nie bedzie urażony twoją wypowiedzią a już napewno nie ja

Do zobaczenia przy :biwak: i :piwo:

Edytowane przez geloo77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic tam nie bylo o wpisaniu do klubu

 

 

Też ze zdziwieniem znalazłem swój nick na liście klubowiczów, chociaż nigdy nie deklarowałem, że chcę do takiego klubu należeć. Jak już kiedyś w tym temacie napisałem, nie jestem jakimś szczególnym wielbicielem marki przyczep, jaką aktualnie użytkuję. Lubię ją bo jest moja :)

 

A jak zmienie budkę to mam się przepisać do miłośników innej marki ? :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W "kołowrotku" codziennych obowiązków troszkę trudno zaglądać na forum. Próbowałem z pracy 2 , 3 razy ale ku mojemu zdziwieniu stronka nie otwierała się jak należy tzn. łączyła się w pasku adresowym z jakimś IP, a wygląd strony to jak "porozrzucana mapa strony". Dzisiaj widzę że nareszcie dobrze działa. Czy u Was też tak jest...?

 

co do wypowiedzi cytuję:

"...to my załozylizmy ten klub i robimy logo, kto bedzie chciał je sobie kupic i zapisac sie do nas to to zrobi a jak komus cos nie pasuje to po prostu nie kupuje i tyle. ..."

 

Tupanie nogami nie wróży dobrze,a uczestnictwo w tzw. "Pańskim Forum Miłośników..." winno być przyjemnością więc sam się zastanawiam nad Pańską (Panie Pawle) tzw."ideą"... Patrząc co może być i jak Pan podchodzi do spraw, ludzi to nie bardzo (przynajmniej mnie z Zoną) zachęca do współpracy.

 

Tak jak wy (pozostali Koleżanki i Koledzy) po prostu... Mam przyczepkę, akurat Burstnera. Jest mi miło, że mogę współtworzyć "grono", być pomocny, mieć możliwość wymiany: wrażeń, poglądów doświadczeń, dyskutować, spotykać się po drodze, na kempingach.. Fajnie... Jeżeli Ktoś może mnie zaliczać do sympatyków także nie odmówię ale jedno , ważne ALE !

Nie lubię takiego jak w w przytoczonym wyżej cytacie zachowania !

Myślę że nie ma się co przejmować bo jedna jaskółka wiosny nie czyni a społeczność będzie dawała sobie radę w zakresie w którym czegoś potrzebuje, akceptuje, lubi...

Ja (my) uważam klub za zaistniały bez rozdzielania zasług dla Założycieli i gloryfikowania tego co normalne.

Każdy z nas/ Was mógł taki pomysł zaproponować, klub istnieje i będzie istniał dzięki klubowiczom / forumowiczom / użytkownikom. Czy bez Pomysłodawcy czy z nie ma znaczenia. Można tylko powiedzieć szkoda, tyle. Tak czy inaczej miło że Jesteście, miło że troszeczkę się identyfikujecie z amatorami karawaningu. Taki smaczek, radosne... ;)

 

Ja swoją "cepkę" postawiłem już pod plandeką.

Zakupiłem plandekę 6x8m z jednej strony koloru srebrnego (zewnętrzna) a z drugiej (wewnętrznej) brązowego , "potrójnie gruszą niż standardowa niebieska" i opasałem nasz domek dokoluśka cały. ;)

Okazało się że z jednej strony ok.50cm, z drugiej niecałe100cm plandeki zabrakło na sam dół pokrycia "cepki". Nie wiem co robić? Kupić drugą, dużo większą (z tych grubych są tylko 10x12m), czy tak zostawić?

A może kupić wiele tańszą cieńszą i przykryć na nią jeszcze drugą - standardową niebieską? Ta niebieska (tania) zasłoniła by to czego nie zasłania na dole gruba?

Sam nie wiem.... Zrobię, może jakieś fotki, może Doradzicie troszkę...?

A jak Wasze "pudełeczka"? Już zapakowane czy jeszcze oddychają "wspomnieniem lata"...? :)

 

Pozdrawiam

"burnster" ;)

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez burnster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burstner - moje zdanie jest takie, aby nie zakrywać do końca. Nie wiem czy wiesz ale przyczepa nawet w zimie musi mieć przewiew i plandekę należy nałożyć z uwzględnieniem wentylacji.można np. położyć na dach np jakieś palety albo coś w tym stylu. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej zapraszam do lektury np.

 

http://forum.karawaning.pl/topic/3488-zimowanie-przyczepy/page__p__81910__hl__%2Bzimowanie+%2Bprzyczepy__fromsearch__1#entry81910

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja tez na zime przykrywam ciepke landeka o takich wymiarach ,tyle ze klade na dach ciepki 4 podpory ze styropianu na ktorych lezy profil-szyna od kartongipsu ,dzieki temu mam nad dachem ciepki wolna przestrzen , moge na cala zime spokojnie otworzyc daszek nie bojac sie ze cos do budki naleci , po za tym dwuspadowy daszek nie trzeba odsnierzac bo ciemnozielona plandeka jednak nagrzewa sie i snieg sie na niej nie utrzyma w duzej ilosci:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.