Skocz do zawartości

Burstner


mlody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miłośników BURSTNERa .

 

Posiadam Burstnera FLIPERA 360 z lat 70tych.

 

Kupiłem go z własnego przemyślanego wyboru ponieważ ma dwie sypialnie na 5 osób jest mały na zewnątrz a duzy w środku ;) i zarejestrowany jest na DMC 750kg , co zwalnia mnie z przeglądów i ma symboliczne OC.

 

Bardzo ją lubimy już od 6 lat , i nie zanosi sie na zmiany. W tym roku dostała nowy szyberdach FIAMM 50x50cm , ponieważ stary rozpadł się od słońca oraz nową tapete w "dużej" sypialni .

 

 

Pozdrowienia dla wszystkich członków klubu i będe śledził dalszy rozwój ,

 

 

 

Oczywiscie nie moge doczekać sie zlotu BURSTNERA nawet zimowego , i mam nadzieje żę fliperów będzie więcej ;)

post-8192-0-61477800-1323001699_thumb.jpg

Edytowane przez MaciejXtrem (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowego Sympatyka :banan:

 

Przyczepka ładna, ładna... Na zimę Trzymasz ją w garażu czy na zewnątrz bez niczego?

Latka ma.... i jak widzę się nieźle trzyma.... :blagac:

 

Czekamy na zatwierdzenie logo no i dalsze hasła "Kapitana" klubu.

 

:hej:

 

Pozdrawiam ;)

"Burnster"

Edytowane przez burnster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy nowego członka Klubu i zapraszamy do czynnego uczestnictwa :)

 

No a budki mozna pogratulować, jesli masz kolego jakieś zdjęcia ze środka - dawaj do działu Nasze pojazdy. Z miłą chęcią popatrzymy

 

Odnośnie logo - info w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie posiadam zdjeć środka nadających sie do wrzucenia na forum . Wszędzie albo rodzinka w komplecie albo bałagan ;) jak tylko gdzieś będe się ruszał pstrykne pare fotek.

 

 

Przyczepa jest w stanie idealnym jak na swoje lata. ściany boczne są w oryginalanym lakierze wnętrze do sezonu 2009 było oryginalne w 2010 musiałem wymienić ocieplenie i drewniane listewki konstrukcyjne poniewaz puściła uszczlka okna i zgniła ściana od środka. Wszystko zostało wycięte naprawione i nie ma po tym śladu . Tylko że połowa przyczepy jest już tapetowana a nie w oryginale. W zeszłym sezonie też rozpadł się od wiatru fabryczny szyberdach. Wstawiłem nowy FIAMM 50x50 cm. ogrzewanie gazowe , oświetlenie , lodówka i woda wszystko w pełni sprawne. Przyczepa jak na swoje 35 lat jest w doskonałej kondycji latamy nawet za granice . Jedyny mankament to brak zbiornika na brudną wode , reszty wygód nam nie brakuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ:

 

Witajcie Koledzy po trzech latach milczenia na forum.

Grobową ciszę tłumaczę sprzedniem mojej znienawidzonej HOBBY Excellent Easy 495/2003r.

Uważam te przyczepy za porażkę.

Strasznie delikatna i dodatkowo źle trafiłem. Teraz poszła na wypożyczalnię.

Teraz BURSTNER i to jaki !!!!

 

 

BURSTNER AVERSO PLUS 440 TK NOWA !!!!

 

 

Napiszcie mi proszę, że Burstnerki nie są takie delikatne.

Na reszcie się trochę znam.

 

MOja przyczepa:

http://allegro.pl/pr...1896892572.html

 

Kupiłem nową, bo zdarzało mi się korzystać z przyczepy po 5-6 razy na sezon.

Dzieciaki szaleją!

 

MYBlue

 

 

 

No panie dzisiaj o 15:38 mignąłeś mi na Strykowskiej w Łodzi (chłopaki Cię radarem namierzali przy Lookoilu)

mam nawet fotkę twoją.. (chyba twoją) rejestracja Gdanska Paska z naklejką Gdynia.

GA 88025 cepki rej.

 

Już Jere'go Burstner jest rozpoznawalny i mu mandaty anulują ale ty pocinałeś nieźle.. :):przyczepa:

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaak to byliśmy my, ( ja i moja nowa malutka) ale żeby radar??? Bardzo mi miło !!!! Jestem jeszcze w trasie już z zamontowanym mooverem,na razie producent nie przewidział, ze na naszych drogach łóżko podwieszane samo opada... Już coś musze poprawić jak dojadę. Swoją drogą, macie jakiś pomysł jak jej dać na imię????

Jutro od rana trasa Płock/ okolice - Toruń- Bydgoszcz-Chojnice-Bytów- Kaszuby na przezimowanie.

Dzieki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaak to byliśmy my, ( ja i moja nowa malutka) ale żeby radar??? Bardzo mi miło !!!! Jestem jeszcze w trasie już z zamontowanym mooverem,na razie producent nie przewidział, ze na naszych drogach łóżko podwieszane samo opada... Już coś musze poprawić jak dojadę. Swoją drogą, macie jakiś pomysł jak jej dać na imię????

Jutro od rana trasa Płock/ okolice - Toruń- Bydgoszcz-Chojnice-Bytów- Kaszuby na przezimowanie.

Dzieki!!!

 

Wyprzedzała Cię po Twojej lewej stronie Renóweczka Scenic Czarna z logiem Karawaninga na światłach stałes. to byłem ja.. To właśnie jest forum wszysscy się znamy i widzimy na drogach.. :policja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem obdarty z anonimowości, ale w tym przypadku cała przyjemność po mojej stronie :)

Co do spotkania w Łodzi- trzeba bylo zatrąbić lub dać znać na CB- z przyjemnośćą bym zaprosił zaraz na poboczu na prezentację. Faktucznie bardzo się spieszyłem bo musiałem zdążyć do Mińska Maz. Do godz 19- tej na homologację DEKRA "100" i z uwagi na koszmarne korki dookoła W-wy - ledwo wpadłem na ostatnią chwilę, ale dostałem!

To lecę dalej w teasę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korki do W-wy to standard codzienności.

Jadąc po znajomych na lotnisko Okęcie (z Łomianek) spędziłem w samochodzie prawie 2 godziny.

Żeby było śmieszniej znajomi którzy przylatywali z Ankary (Turcja -ok.1500km) lecieli taki kawał tyle samo czasu co ja z Łomianek na Okęcie (ok.25km...) :mlot:

Byłem bardziej wykończony od nich.... :pad:

 

cyt:"...Dekra 100..." - jesteś producentem przyczepek...?

 

Pozdrawiam ;)

"Burnster"

Edytowane przez burnster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korki do W-wy to standard codzienności.

Jadąc po znajomych na lotnisko Okęcie (z Łomianek) spędziłem w samochodzie prawie 2 godziny.

Żeby było śmieszniej znajomi którzy przylatywali z Ankary (Turcja -ok.1500km) lecieli taki kawał tyle samo czasu co ja z Łomianek na Okęcie (ok.25km...) :mlot:

Byłem bardziej wykończony od nich.... :pad:

 

cyt:"...Dekra 100..." - jesteś producentem przyczepek...?

 

Pozdrawiam ;)

"Burnster"

 

Nie, nie jestem producentem. DEKRA 100 to dodatkowa homologacja jaką można dokupić na

Niemieckie autostrady zezwalająca na prędkość zestawu 100km/h, ale taką homologację można dostać tylko w org. Dekrze w Mińsku Maz. Stąd moja wyprawa w te rejony. Właśnie dokupiłem przedsionek w Człuchowie= mam już całość, teraz na wieś ns zimowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie może nie w temacie ale znalazłem partnera Dekry w Łodzi.. ciekawe czy takie przeglądy robią 100:) jutro zadzwonię wiec się dowiem.

Przybyszewskiego na wysokości VW. Stacja Diagnostyczna.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam,

Od niedawna też jestem na razie szczęśliwym posiadaczem Buerstnerka 490TK Flipper.

Na razie jestem bo jeszcze nie miałem okazji go przetestować. Układ wnętrza jest dokładnie taki jaki chciałem, ale taki układ mają też inne marki.

Ja jestem jak najbardziej zainteresowany wymianą doświadczeń z eksploatacji naszych Buerstnerków. Tak więc proszę mnie dopisać do klubu i pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.