Skocz do zawartości

Targi Katowickie - Zlocik????


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam Wszystkich po dłuższym milczeniu.

Chciałbym spytać się czy może ktoś zainteresowany jest spotkaniem na targach w Katowicach???

My z moją piękniejszą połową, już tak tęsknimy za wyjazdami, że zdecydowaliśmy się jechać z ciciepką. Rzucam więc hasło. Kto się pisze na wczesnowiosenne spotkanie, przy piwku i może jakimś gryllu?? :(:)

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Misiek69 a kiedy są te targi bo :), ale spotkać się zawsze można nawet i bez okazji. Do Katowic to mam blisko, tak że nawet bez przyczepki damy radę, ale piwko i gril to zawsze, nawet w zimę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targi i zlot odbędzie się 25-27 III '11r. To że macie blisko, nie znaczy, że macie być bez budki!!! Myśmy mieli w październiku targi w Wawie i choć na miejsce było 12 km, to i tak pojechaliśmy z budką. Nawet przez chwilę nie żałowaliśmy tej decyzji. Nie ma jak :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Pietrek, Pietrek....

Ty to lubisz pocieszyć.

Jutro zadzwonię tam, i dowiem się ze źródła, jak to będzie wyglądać. Pod wieczór dam znać.

 

A co myślisz o tym, abyśmy w tym roku powtórzyli Koszelówkę??? Oczywiście w minimum takim samym składzie, jak w zeszłym roku. Uważam, że przy odrobinie zacięcia udałoby się, namówić też więcej osób na ten wyjazd.

Fajnie byłoby się spotkać z Luksusową, Jaworkami, Piotrkiem05. Może dalibyśmy radę??? Poza tym, mam znajomego, którego namówiłem na karawaning, pomogłem mu kupić przyczepę, więc przydałoby się, żeby również pierwszy wyjazd miał "pod opieką".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek miło cię widzieć po śnie zimowym przydałoby się jakieś spotkanko z budkami co prawda nie byłem z wami w Koszalówce ale byłem sam z rodzinką 4 dni i w 4 dniu prosto do Borek pojechaliśmy i nie miło wspominam Koszalówke ale wiadomo ekipą to nawet na betonie pod halą w Katowicach będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek impreza w zeszłym roku była ekstra. Jednak na ten rok jest jeden szkopuł puki co "jestem bezdomny";) Po wiem szczerze, to tak jak w tym powiedzeniu szewc bez butów chodzi, aczkolwiek jeszcze są jakieś nadzieje :thank:. Na początku marca wszystko będzie jasne.

Edytowane przez szantymen (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz o tym, abyśmy w tym roku powtórzyli Koszelówkę??? Oczywiście w minimum takim samym składzie, jak w zeszłym roku. Uważam, że przy odrobinie zacięcia udałoby się, namówić też więcej osób na ten wyjazd.

Fajnie byłoby się spotkać z Luksusową, Jaworkami, Piotrkiem05. Może dalibyśmy radę??? Poza tym, mam znajomego, którego namówiłem na karawaning, pomogłem mu kupić przyczepę, więc przydałoby się, żeby również pierwszy wyjazd miał "pod opieką".

 

ja nie będę się rozpisywał ... zrobie to obrazkowo :)

:thank:;):hop1::look::piwo::pub::hop1:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spotkanko knajpowe niestety nie damy rady wpaść. Mam w tym okresie akurat rodzinną imprezkę i nie mogę tego przełożyć. Dodzwoniłem się natomiast do organizatora zlotu w Katowicach i oto czego się dowiedziałem: Otóż zlot odbędzie się na pewno. Nie przewiduje się żadnych zgłoszeń, lub zapisów. Po prostu przed wyjazdem trzeba zadzwonić do obsługi i oni poprowadzą na miejsce. Koszt zlotu, to 50zł/załoga. Żeby jednak nie było tak różowo, to powiem, że Szantymen miał częściowo rację. Nie są to targi karawaningu, tylko Targi Turystyczne, na których w ostatnich trzech latach, część powierzchni targowej wynajmował pan, który organizował tam część związaną z karawaningiem. Niestety w tym roku do tej pory nie zgłosił się. Czyli w zasadzie targi mając szeroko pojętą ofertę turystyczną, będą mieć marne propozycje dla braci karawaningowej.

Ja jednak uważam, że warto pojechać, choćby po to, żeby się spotkać i rozprostować kości po śnie zimowym ;):thank::look: .

 

Co Wy na to?? Jedziemy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek to faktycznie różowo się nie zapowiada czyli do ubiegłorocznych targów w wawie nie ma co porównywać

Ciekawe czy te 50 od zalogi to caly koszt czy dzienna opłata + wejście na targi i czy jakieś podłączenie do prądu będzie albo jakiś toytoy?

czy pozostanie własna kaseta i aku z budki na przemian z holownika?

no ale gdyby nas ok 5-8 zestawów przyjechało to mogłoby być nieźle

opinie pozostawiam kolegą...

Ważne żeby nasz kolega z lususową_budą pojechał to byłyby prawdziwe:

Edytowane przez szczepan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek to faktycznie różowo się nie zapowiada czyli do ubiegłorocznych targów w wawie nie ma co porównywać

Ciekawe czy te 50 od zalogi to caly koszt czy dzienna opłata + wejście na targi i czy jakieś podłączenie do prądu będzie albo jakiś toytoy?

czy pozostanie własna kaseta i aku z budki na przemian z holownika?

no ale gdyby nas ok 5-8 zestawów przyjechało to mogłoby być nieźle

opinie pozostawiam kolegą...

 

O konkrety kosztowe dopytam się jutro. Jeśli w tych 50zeta byłoby wszystko co napisałeś, czyli - wejściówka, prąd, toalety - to nie byłoby źle. W porównaniu ze 140zylami w W-wie, to prawie darmocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.