Skocz do zawartości

Nareszcie!!! DETHLEFFS CAMPER 510


Baltazar

Rekomendowane odpowiedzi

OKAZJA WYPASIONA PRZYCZEPA 2003rok Z KLIMATYZACJĄ!!!!!!!!!Witam do sprzedania ma przyczepę marki DETHLEFFS CAMPER 510 pięcioosobowa [łóżko francuskie oraz rozkładana podkowa],posiadam ją 3 lata i jestem z niej bardzo zadowolony z ciężkim bólem serca się z nią rozstaje .Jestem osobą prywatną używałem jej do wyjazdów z rodziną na wczasy Kupiłem ją w Niemczech po długich poszukiwaniach od pierwszego właściciela gdzie stała na działce a powodem sprzedaży były lekkie wgniecenia na dachu po gradzie .Poprzedni właściciel dostał odszkodowanie i postanowił ją sprzedać .Po zakupie przeprowadziłem mały lifting wgnieceń które są prawie nie widoczne ,zamontowałem klimatyzacje oraz oświetlenie diodowe , bagażnik na trzy rowery .Ogólnie przyczepka jest zadbana nigdy nie była zalana posiada bojler elektryczny na ciepłą wodę duży luk żaluzje moskitiery ogrzewanie gazowe wykładzinę dywanową na całej podłodze wszystko naturalnie działa gratis dodaje dwa nowe leżaki [ cena jednego to 300zł ] Powodem sprzedaży są problemy finansowe które niestety zmusiły mnie do podjęcia tak drastycznej i bolesnej decyzji. Cena przyczepy nie obejmuje rolety widocznej na zdjęciu. Dane Techniczne Stabilizator Alko Rok produkcji 2003 r Długość wewnątrz 5,10 m Waga DCM 1100 Kg Aktualny przegląd ważny do 07 2011r Reasumując jeśli szukacie Państwo przyczepy dużej przestronnej komfortowej zapewniającej godziwe warunki odpoczynku to jest oferta dla Was za rozsądne pieniądze dostajecie pewny towar bez wad ukrytych który będzie służył na lata i da satysfakcje oraz pełne zadowolenie . W razie jakichkolwiek pytań podaje telefon kontaktowy 501687753 Istnieje możliwość transportu do klienta po wcześniejszym uzgodnieniu. GORĄCO POLECAM BO NAPRAWDĘ WARTO!!!!!!!!!Kliknij zdjęcie żeby powiększyć

 

936a_t.jpg

 

936b_t.jpg

 

936c_t.jpg

Po ok roku poszukiwań i wielu rozczarowaniach jest Dethleffs Camper 510 foty narazie w ogloszeniach jeszcze od poprzedniego wlaściciela ale niedługo zapodam nowe.

Edytowane przez mar.pen (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zimujący po sąsiedzku Dethleffs wreszcie znalazł nowego właściciela rolleyes.gif

Oglądaliśmy tą przyczepę ze znajomym, który chce kupić coś podobnego. W środku sprawiała naprawdę przyjemne wrażenie.

 

Gratulacje i życzę bezproblemowego użytkowania - w razie czego zostaje zawsze w upalne dni ta nietypowa klimatyzacja :)

Nie zapomnij naprawić tej przedniej ścianki - szkoda by było aby poszła tamtędy woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nawet pies nie może się doczekać wyjazdu,

 

A powiedz jak się sprawdza Klima i dałbyś foto od wewnątrz Klimy :rolleyes:

 

Klima na razie tylko grzała i to super, przy -3 stopniach po 30 minutach w środku było już ok 23. Zdjęcie nr 4 w otwartych szafkach po prawej stronie widać jednostkę wewnętrzną klimy, jak szafki są zamknięte wszystko wygląda jak oryginał z fabryki. Poprzedni właściciel zrobił to bardzo profesjonalnie, prowadzi firmę z klimami. Dziękuję za gratulacje.

post-4802-0-74174900-1298153348_thumb.jpg

Edytowane przez Baltazar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.