Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sympatyków-właścicieli angielek,,,,,,,,,,,,,,,dziś posprzątałem w przyczepce ,pozabierałem niepotrzebne rzeczy i przykryłem plandeka w zimowisku.Więc do lata 2012. A teraz gorąca herbatka z prądem bo zmarzłem,,,,,,,,,:kawa::ok:.

 

pozdro,,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio, ja też już dzisiaj posprzątałem i nakryłem "kołderką",

jutro podeprę oś i przyczepka gotowa na zimę sleeping_2.gif

 

no, ale w przyszłym roku bogaty, długi weekend majowy trzeba wykorzystać, a wcześniej jakaś rozgrzewkahmm.gif

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomidor :)

tak samo jest z założeniem klubu Buerstnera - jak widać są marki promujące się :(

Tutaj admini mówią że ilość wchodzenia na forum do danej marki.. ale z punktu marketingowego jeżeli nie ma wydzielonego kącika jak mają hobby i kanusy

to ciężko jest znaleźć danej marce i nie rzuca się w oczy.. poniekąd mają racje ale dajcie nam szanse:)

 

no nic mnie już to obojętnie. pomału męczy mnie to prześciganie się w markach

a najbardziej jak podchodzi na kempingu gość co ma Knausa z 1995r

i mówi że on jest lepszy od Angielskiego Swifta z 2004r albo Burtstnera z 2002r.

Żenada.. ale boli jak ch.....ra (przepraszam za słowo - choroba ) ich jest więcej i dlatego mają siłę przebicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i Pozdrawiam Właścicieli i SYMPATYKÓW ANGIELEK.Ja jestem ze swojej zadowolony.Jest super wyposażona,a strona wejścia mnie odpowiada.Na pewno gdy podejmę decyzję na zmianę to tylko na Młodszą ANGIELKĘ.Pozdrawiam też NIE ZDECYDOWANYCH i życzę udanego zakupu ANGIELKI :brawo::banan:

Edytowane przez stasiek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał że w nagłówku Karawaning.pl jest angielska przyczepa.

Jako znawca strony L i P bo moja lewa ręka to L , a prawa to P , a także jako znawca kierunków do przodu i do tyłu oraz nieskromnie pochwalę się że wiem też gdzie jest góra a gdzie dół, śmiem twierdzić że owa przyczepa nie jest angielką.

Drzwi są za osią tuż przed tylnym oknem. Ponadto p-pa ma na czole jak byk czerwone logo Burstner'a :]:gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał że w nagłówku Karawaning.pl jest angielska przyczepa.

Jako znawca strony L i P bo moja lewa ręka to L , a prawa to P , a także jako znawca kierunków do przodu i do tyłu oraz nieskromnie pochwalę się że wiem też gdzie jest góra a gdzie dół, śmiem twierdzić że owa przyczepa nie jest angielką.

Drzwi są za osią tuż przed tylnym oknem. Ponadto p-pa ma na czole jak byk czerwone logo Burstner'a :]:gitara:

 

Chcesz byś spalony na stosie za głoszenie herezji :hehe: ,chłopcy przyzwyczaili się już do tej teorii,wiec nowa podziałał by na nich jak płachta na byka :lol:.Napisz proszę kolego że to żart prima aprylisowy w pażdzierniku :yay: i będzie po sprawie :piwko::ok::]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Napisz proszę kolego że to żart prima aprylisowy w pażdzierniku :yay: i będzie po sprawie :piwko::ok::]

 

Aaaaa, to to już październik mamy? A ja tu z 1kwietniowym prima aprilisowym żartem wyskakuję.

Znaczy się lato już było i go nie ma? Chłolera panie... komu ono przeszkadzało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy wreszcie ten klub przyczep SWIFT CORNICHE 12/2,i podobnych Angielskich przyczep.Niech każdy pisze swoje spostrzeżenia na temat tych przyczep lub da jakieś namiary na ich instrukcje .Życzę aby ten temat się rozwiną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.