Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

Daj spokój z kamperem :) szykuj sie na węgry z nami za rok :ok: zerknijcie na to warte? http://allegro.pl/el...1789908620.html

 

qrcze mnie trochę ogranicza masa DMC przyczepy - bo tez bym wybrał przyczepkę luxusową. narazie się rozglądam za innymi przyczepkami (nowszymi) czas pokarze. dzisiaj najprawdopodobniej się okaże czy zostajemy przy swojej czy szukamy alternatywy.

 

PS. Widzieliście że powstał nowy dział sympatycy marek Hobby - chciałbym aby nasze marki też były ujęte w ten sam sposób co może bardziej popularne lecz nie zawsze lepsze marki. :) co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie by było, bo w jednym wątku to się troszkę śmietnik robi,

ale nie ma co narzekać, zawsze może być gorzej, możemy zostać nazwani 'klubem cieknących, śmierdzących straszydeł z drzwiami po złej stronie' hahaha.gif

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje. cały czas tak jestem traktowany jak jadę gdzieś na zlot i jestem jako rodzynek z angielką. :(

no cóż. To boli ale idzie się przyzwyczaić.

Miałem coś napisać ale przygryzłem się. Nie wszyscy wiedzą ile radości daje angielska przyczepa i jak łatwo się ustawia cepki aby były na zlotach drzwi w drzwi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie zastąpi pięknej angieleczki - wczoraj byli znajomi oglądać nasz skarb.

Oj.. chyba się pożegnamy z naszym Swift'em :) ale nie będę żałował aby się pięknie spisywała im. :)

no cóż Funkcjonalność, Rozwiązania układów łóżek, ciepła woda, mikrofala, wszystko na 12V z samochodu lub wewnętrznego akumulatora. Ha to jest to.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moi kochani - dzisiaj o 17:00 przekaże moją angieleczkę dobre ręce w które jestem pewny że jej nikt krzywdy nie zrobi i będzie o nią dbał tak jak ja. no i rozpoczynam poszukiwania cepki lub kampera (z wskazaniem na cepkę ale do 1250kg)

wiec za dużego wyboru nie mam. A że angielki są leciutkie i przepiękne to nie podlega wątpliwością.

o nowym nabytku na pewno was poinformujemy. Pomimo mniejszości cepkowej 3-majcie się mocno i zwarcie - Nieuniknione że będzie również angielska przyczepa kolejna ale już nowsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sie ma :) , mam pytanie do urzytkowników angielek z zamontowaną anteną na dachy( typu dysk) czy kożystacie z tej anteny jeśli tak to jak wam odbiera zsygnał,czy w polsce dobrze ściaga programy?

Edytowane przez Wotr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wotr ja mam na dachu taką antenę . Programy analogowe oglądam ,ale nie wszystkie dobrej jakości. Kilka dni temu robiłem próby pod wiatą z cyfrówką ,odbiór wszystkich programów pakietu drugiego rewelacyjny. Przy odbiorze cyfrówki należy tylko wyłączyć wzmocnienie anteny. Lucek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-7979-0-07586000-1316373272_thumb.jpg

Witam wszystkich miłośników Angielek. Ja jestem właścicielem eldisa, nie żałuję zakupu, służy nam i wszyscy jesteśmy z niej zadowoleni. Bardzo chętnie zgłaszam swój udział w klubie miłośników tych przyczep, są bardzo wygodne i eleganckie. Czytałem forum i przyznam się szczerze nie bardzo rozumiem czym kierują się osoby zarządzające portalem, dlaczego nie pozwalają na powstanie KLUBU MIŁOŚNIKÓW ANGIELEK. Czy jest nas zbyt, a może to inna kwestia, jeśli tak to czego? Może ktoś mi to powie. Jestem nowicjuszem i nie znam zasad tu panujących. A teraz chcę się pochwalić moją ANGIELKĄ

post-7979-0-14495500-1316372942_thumb.jpg

post-7979-0-16006200-1316373005_thumb.jpg

post-7979-0-18927100-1316373042_thumb.jpg

post-7979-0-53484100-1316373075_thumb.jpg

post-7979-0-54677600-1316373111_thumb.jpg

post-7979-0-63581600-1316373165_thumb.jpg

post-7979-0-46403300-1316373216_thumb.jpg

post-7979-0-07586000-1316373272_thumb.jpg

post-7979-0-85942200-1316373304_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.