Skocz do zawartości

czy to możliwe w tej cenie ????


Dudek2004

Rekomendowane odpowiedzi

albo jest coś czego nie widać na fotkach

choć CARAVELAIRtak się ceni, ta nie ma kasety, przedsionka, ogrzewania ?

poszukaj w sieci, znajdziesz takie w cenie ok 15kzł, ale z przedsionkiem czy kasetą

np taka, a ta chyba stoi jak już swojej szukałem rok temu :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Podróżuję z Caravelair'em z 1991 roku i mam wrażenie, że mój wygląda lepiej niż ten na zdjęciach. Niska cena może być spowodowana słabym wyposażeniem, ogólnym zaniedbaniem i... może czymś, czego nie widać na zdjęciach. Bez oglądania na żywo nic rozsądnego nie da się powiedzieć. Trzeba jechać na miejsce lub poprosić o pomoc kogoś z okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ta przyczepka , ma wszystko.

http://moto.allegro....1393589708.html

 

 

Podoba mi się. Tylko z tekstem że na dwóch dorosłych i dwoje dzieci to gość przesadził. Zmieścić i owszem się zmieszczą, ale to trochę nie tak żeby spać na jednym wyrze całą familią. Fajnie że po za przedsionkiem jest też markiza (na jedną, dwie nocki w tranzycie się przyda), ale dlaczego dwa namioty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ta przyczepka , ma wszystko.

http://moto.allegro....1393589708.html

 

 

Ma może i wszystko albo jeszcze więcej. Ale to angielka. Zwróciliście uwagę na to, że Anglicy zwykle nie jeżdżą z przyczepami kontynentalnymi? A Polacy, którzy mieszkają jednak na kontynencie, wielbią angielki??? CCC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę słabo widzę tam stabilizator toru jazdy... wygląda mi to na zwykły zaczep AL-KO. ale Angielki jak najbardziej polecam. zobacz na www.wpcaravans.pl mają tam naprawdę dobry wybór tylko jak zawsze nie wolno się podpalać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Polacy, którzy mieszkają jednak na kontynencie, wielbią angielki??? CCC?

 

oczywiście że CCC, za 10kzł można kupić dużą przyczepę z dobrym wyposażeniem, często niespotykanym w europejskich (grzana woda, nadmuch itp)

EU stać na to żeby kupić nową lub prawie nową więc po co mają kombinować

 

zresztą z autami jest podobnie, czy jest kraj w starej UE którym jeżdżą angliki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

EU stać na to żeby kupić nową lub prawie nową więc po co mają kombinować

 

 

Poczujmy się wreszcie Europejczykami. Jeśli Polak kupuje telewizor ( czyli ogłupiacz ) to szuka najlepszego sprzętu i wyskakuje ponad europejski standard. A jak kupuje przyczepę campingową to oszczędza do nieprzytomności i lokuje się na własną prośbę poniżej europejskiej średniej.

 

Myślę, że na forum "karawaning.pl" w większości mamy maniaków karawaningu, czyli swobodnego spędzania czasu, wolności i przestrzeni.

Podróżowanie i dbanie o przyczepę to sposób na życie, to hobby permanentne. Poświęcamy mu wiele czasu i mamy z tego przyjemność. Przyjemność tym większą, im sprzęt jest lepszy. Nie namawiajmy do obniżania standardów. Raczej namawiajmy do podnoszenia poprzeczki.

 

Dla osób chcących za bardzo małe pieniądze podróżować dobrą przyczepą mam jedną radę : udać się do wypożyczalni. Odpada problem napraw, przechowywania, przeglądów okresowych i ubezpieczenia. Spokojnie i przyjemnie.

 

Pozdrawiam, Kocur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczujmy się wreszcie Europejczykami. Jeśli Polak kupuje telewizor ( czyli ogłupiacz ) to szuka najlepszego sprzętu i wyskakuje ponad europejski standard. A jak kupuje przyczepę campingową to oszczędza do nieprzytomności i lokuje się na własną prośbę poniżej europejskiej średniej.

 

tyle że przyczepa to nie koszt dwóch średnich krajowych, więc ciężko to tak porównywać

załóżmy że możemy przeznaczyć na zachcianki 4tyś rocznie, tv kupisz po roku, przyczepkę po 10latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że przyczepa to nie koszt dwóch średnich krajowych, więc ciężko to tak porównywać

załóżmy że możemy przeznaczyć na zachcianki 4tyś rocznie, tv kupisz po roku, przyczepkę po 10latach

 

 

Ale ile radości daje przyczepa. Znacznie więcej niż najlepszy telewizor.

 

I żeby było całkiem jasne: sam jeżdżę z pełnoletnią przyczepą, którą staram się dopieszczać i ulepszać. Ale to był świadomy wybór - nie było mnie stać na kupno nowej to kupiłem używaną w bardzo dobrym stanie. Nie szukałem wersji najtańszej. I takie rozwiązanie staram się podpowiadać nowym adeptom karawaningu. Szkoda naszych wakacji na borykanie się z cieknącymi dachami i zgniłą podłogą. Nie warto iść na łatwiznę ( taniochę ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

http://moto.allegro....1422829876.html

 

zerknijcie proszę na tą, mi sie podoba, jest niska a to bardzo ważne bo okazało się że położyli nam dach na wiacie gdzie ma w przyszłości garażować nasz sprzęt. Miało być 280 cm wysokości a jest 235cm :niewiem:

 

http://moto.allegro.pl/przyczepa-kempingowa-sprite-4-os-z-namiotem-i1435460236.html

 

a tu ciekawy układ -pierwszy raz coś takiego widzę -czy ktoś wie czy były modele młodsze w tym wydaniu ?

Edytowane przez Dudek2004 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.