Skocz do zawartości

"...Jesienią góry są najszczersze..."-Listopadówka w Niedzicy 11-14.11.2010


adje

Rekomendowane odpowiedzi

Adje i Grace ,gdzie kupiliście flagę Chorzowa ?

Zamawialiśmy przez internet :sciana:

Z domu Adaś wyśle Ci na priv namiary. Nawet nie przypuszczasz, gdzie była wykonana <_<

 

100pku - to jeszcze nie wszystkie nowe laseczki. które poznaliśmy :oslabiony:

Pozdrawiam :klnie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był to rzeczywiście wyjątkowy weekend,w prawdzie byliśmy tylko w piątek i sobotę jednak piękna pogoda i ludzie obdarzeni

wyjątkowym poczuciem humoru rekompensują wszystko. Nie powtarzalne

brzmienie gitary jak też intonacja głosu Adama H. Adje Janusza oraz prawdziwych kobiet - Basi i Grażynki

/kolejność alfabetyczna/ dało kolejną radość dla uszu. Widać też z fotek że męska część troszkę zniewieściała,Krupówki jednak nas - dziewuchy - bardzo dobrze przyjęły. Później klimaty dziewczęce przeniosły się na kamping i było :oslabiony::sciana:<_<

 

Dziękujemy wszystkim za wspaniałe chwile i odjechaną imprezę! i jeszcze żurek! był nadzwyczajny jak zawsze.

 

 

post-1817-029279800 1289841376_thumb.jpg widok na Giewont

 

post-1817-018663500 1289840345_thumb.jpg zadługi fotograf

 

post-1817-081748500 1289840397_thumb.jpg dziewuchy bez makijażu

 

post-1817-077591500 1289840423_thumb.jpg blondynki są gorące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żurek! był nadzwyczajny jak zawsze.

Dorzuciłbym jeszcze kaszanke z wątróbką :klnie:

 

. Później klimaty dziewczęce przeniosły się na kamping i było :oslabiony::ph34r::sciana:

 

A dziewczyny się starały jak tylko mogły post-1061-058324800 1289865986_thumb.jpg

Od lewej Adelajda , Adrianna , Zuzanna , Janina

 

 

Takiego koncertu nie da sie powtórzyć

post-1061-074782700 1289865996_thumb.jpg post-1061-022488900 1289866007_thumb.jpg

A gdzie się podziała Julianna <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grażynko pokażcie te pozostałe . Ale myślę ,że pozostanę przy mojej faworytce - jest piękna a przede wszystkim DUŻA <_<.

Ona to ostra była...

Tutaj zaczynała tańczyć czy coś innego :oslabiony: wszak kurtke już zdjeła

post-1188-013527200 1289867021_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie takiej "dżumpezki" jeszcze nie było :ph34r:

Patrząc na fotki z naszymi nowymi koleżankami znowu zaczyna mnie boleć brzuch.... :oslabiony: ze śmiechu :sciana:

To jest najlepsze antidotum na długie, jesienne, smutne wieczory <_<

hehe :klnie:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to wszystko myślę sobie , że dobrze się złożyło , że mieliśmy okazję być na naszym letnim wypadzie w tych stronach . Mieliśmy namiastkę tego co mieliście teraz.

Głupio tak teraz bez przyczepy jeździć .

Coś mi wygląda na to , że niespodziewanie dla mnie zakończę ten sezon choć jest to wbrew mojej woli . Ot , siły wyższe - ($$$ ;) .

 

100pku ! Oglądając zdjęcia myślę , że trzeba będzie śledzić kolejne odcinki filmu "Szpilki na Giewoncie". :oslabiony:

Do tej pory go nie oglądałem ale laski ze zdjęć zrobiły na mnie ... wrażenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.