Skocz do zawartości

II Zlot Karawaningu Pomorza i Kujaw 8-10 X 2010


Pinesio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że na jakąś kawę się załapiekawa.gif.

 

No jeśli nie będziesz miał kierowcy - to zostaje tylko kawa :look: A z tą praca to tak nie przesadzaj.. Budkę można postawić i po pracy podjechać. To parę kilometrów.

Ja też pracuję w sobotę. Wyskoczę pewnie na 4 godzinki ale po pracy zaraz wrócę i podejrzewam że z centrum będę szybciej w Chmielnikach niż na osowiej górze :swieca:

 

W każdym razie nie wyobrażam sobie żebyście nie wpadli choćby się przywitać :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też pracuję w sobotę.

I ja też niestety... Ostatnio za dużo pracuję chyba .. :)

Jak nie uda się zrobić wyjazdu z budką to chociaż przyjedziemy na :)

Musze pogadać z resztą załogi. Jeszcze nic nie wiedzą. Jutro wieczorem coś dopiszę w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też niestety... Ostatnio za dużo pracuję chyba .. :)

Jak nie uda się zrobić wyjazdu z budką to chociaż przyjedziemy na :(

Musze pogadać z resztą załogi. Jeszcze nic nie wiedzą. Jutro wieczorem coś dopiszę w tej sprawie.

 

Skórzak - ty jesteś jak macieku .. :) wszyscy Cię znają ale nikt cie jeszcze nie widział :)

I nie pracuj tyle ...

 

alternatywny nocleg

 

W związku z pytaniami o nocleg dowiedziałem się że na obiekcie jest możliwość wynajęcia domku kempingowego.

Domki są 5-8 osobowe. Tak, że jeśli ktoś chce przyjechać bez ogonka i skosztować napojów wyskokowych :( może przenocować na miejscu.

Tel do Piotra który nimi zarządza 602785707 - można wszystko uzgodnić i domki uruchomić - nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinesio!!!. A może zrobimy jeszcze jedno wejście z tym tematem, bo jest tak prawie jak latem (na wariat :hehe::) ),może chętni którzy sie deklarują na odwiedziny by chcieli przyjechac, a termin im sie nie zgrał z pracą a praca jest teraz ważna !!!!.Dajmy sobie czas do czwartku do 21,00. i wtedy podejmiemy decyzje jedziemy teraz ?,czy czekamy za resztą?.Mi teraz czy za tydzień, czy dwa jest obojętne.Przemyśl to i zadecyduj.:(:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego terminu który by wszystkim odpowiadał. Oczywiście jestem otwarty na wszelkie propozycje, ale jak widać z wcześniejszych dyskusji hm.. blado to widzę.

Zawsze będzie tak, że ktoś nie będzie mógł bo np większość nagle pracuje w sobotę do 22.00

Moim zdaniem wystarczą dwie przyczepki by zrobić spotkanie. I niejednokrotnie takie Spotkania w małym gronie były najlepsze.

I tak to powinno wyglądać, że jak spotykają się chociaż dwie załogi powinno być o tym głośno na forum.

Komu pasuje termin przyjeżdża a jeśli komuś nie pasuje to np organizuje spotkanie w dowolnym pasującym mu terminie i ogłasza to na forum by mogli dołączyć inni.

 

Moja załoga jedzie teraz a jak będzie następne to pojedziemy na następne. Wiadomo !!! Miło by było spotkać się ze wszystkimi ale to już jest moje pobożne życzenie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam pytanko o której w piątek mamy zamiar się zjechać na miejsce spotkania ????

Moja budka powinna pojawić się na placu już w okolicach godziny 13.00 :)

Już się cieszyłem na spotkanie z wami ale niestety w tym tygodniu nie damy rady :(:):( Do zobaczenia w innym terminie :)

 

dziadek Lepciak będzie niepocieszony :) my również b dużo dobrego o Was słyszeliśmy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.