Skocz do zawartości

II Zlot Karawaningu Pomorza i Kujaw 8-10 X 2010


Pinesio

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie ..

Proponuje spotkanie kończące sezon 2010.

Termin spotkania 8 - 10 październik 2010

Miejsce spotkania - Chmielniki ( opis i zdjęcia kempingu można zobaczyć w poniższych linkami )

 

http://forum.karawan...28-30-maj-2010/

http://prezentacja.finbyd.pl/quady.php

 

Zapraszamy wszystkich naszych przyjaciół z całej Polski - nie tylko z kujaw pomorza

Do dyspozycji mamy sanitariaty ciepłą wodę a gdyby czasem moczyło z nieba do dyspozycji mamy SALĘ BIESIADNĄ

 

koszty uśrednione wynegocjowane na poziomie 8 zł ( czyli osoba, prąd, kemping - wszystko po 8 zł )

 

Lista chętnych na zlocik

 

1.) Pinesio

2.) lepciaki ( gościnnie )

3.) irekw

4.) California

5.) elias26 - załoga Karol i Monika z flaszką (na) 30%

6.) piotr1

7/) tymar

8.) Funkia

9.) GREJZI

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

i co ja biedny mam teraz zrobić??? :blink: dlaczego tak późno dajesz znać o spotkaniu na które od dawna się pisałem :look: a już mam plan na ten weekend i niewiem co teraz zrobić beksa.gif dwa fajne spotkania ze wspaniałymi ludźmi w tym samym czasie :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co ja biedny mam teraz zrobić??? :look: dl

Jak to co.. masz oczywiście zabrać rodzinke i przyjechac .. :look:

dwa fajne spotkania

Fajne jedno ...a nasze to są zajefajne :swieca:

Proponuje pojechać na to najfajniejsze czyli do Chmielnik przede wszystkim dlatego że tam jeszcze nie byliście a miejscówka jest magazajefajna :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinesiu, kusisz, tylko czemu tak późno.

 

Napisałem Ci na PW, że w sobotę jestem w pracy, a w niedzielę rano musimy być w Poznaniu, ale rysuje się cień nadzieji, zobaczymy, jak się nie uda to wpadniemy oczywiście na kawkę popołudniową w sobotę, a może i na piwko :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

No tak, świetnie, ja w ten weekend pracuję i moge tylko pomarzyć o wyjeździe. Zresztą cały wrzesień i październik mam taki jakiś zapełniony. Jeśli się uda to wpadniemy na chwilę w odwiedziny w sobotę przed południem, ale nie mogę obiecać na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lista chętnych na zlocik

 

1.) Pinesio

2.) lepciaki ( gościnnie )

3.) irekw

4.) California

 

Witam, Jak najbardziej jestem ZAAAAAAA!!!!!!!!!!!:swieca::blink::look::look:.

Tylko małe pytanko czemu tak niemrawo mnie widać na tej liści :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko małe pytanko czemu tak niemrawo mnie widać na tej liści :niewiem: ,I to jest pytanie które juz mnie dłuzszy czas męczy,czyzby chciał żebyśmy byli a wstydzi sie napisać ,żeby było widać,:look: :look: .Pinesio,przyduś troszke literki na klawiaturze.:swieca::blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko małe pytanko czemu tak niemrawo mnie widać na tej liści :niewiem: ,I to jest pytanie które juz mnie dłuzszy czas męczy,czyzby chciał żebyśmy byli a wstydzi sie napisać ,żeby było widać,:look: :look: .Pinesio,przyduś troszke literki na klawiaturze.:swieca::blink:

Na szaro były osoby z którymi rozmawiałem na temat przyjazdu ale nie potwierdziły mi na 100% w tej sytuacji jak najbardziej poprawiam kolorek

Aż mnie normalnie nosi !! Jak miło będzie spotkać się w wyborowym gronie !!

Padło pytanie o koszta - ustaliłem cenę 8 zł za osobę. Z reszta wszystko po 8 zł a na miejscu może się uda wynegocjować co nieco.

Jakie koszta trzeba liczyć za pobyt ? 2 osoby, bez prądu.

jesli z przyczepą to 8 zł przyczepa+ 2x8 zł osobodzień

= 24zł/dobę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu pytań na pw o wędkowanie :swieca: podaje informacje na forum

Jezioro Jezuickie Duże zwane też jest Chmielnikami od nazwy jednej miejscowości leżącej nieopodal akwenu.

W okresie letnim jest to jedno z najbardziej obleganych kąpielisk w okolicach Bydgoszczy, ale Chmielniki to także doskonałe miejsce do połowu ryb.

Dzieje się to za sprawą ogromnej ilości pływającego planktonu po powierzchni jeziora, a każdy wędkarz wie, że tam gdzie jest plankton są również ryby.

 

Powierzchnia jeziora wynosi 156,09 ha, a maksymalna głębokość to 10 metrów. Dookoła rozpościerają się lasy i łąki, gdzieniegdzie są działki rekreacyjne. Generalnie jest to bardzo piękna okolica. Wody jeziora są czyste, a brzegi porosta trzcina. Dodatkowym, wędkarskim atutem są położone na jeziorze wyspy i podwodne górki.

PZW od wielu lat zarybia ten akwen, więc można złowić na nim porządnego karpia, sandacza czy szczupaka. Sporo jest także amurów, można też natrafić na karasia czy węgorza.

 

Chmielniki mają jedną dużą wadę, w sezonie turystycznym nie ma co liczyć na połów w ciszy i spokoju, ale trudno się temu dziwić, to miejsce jest bardzo atrakcyjne pod względem rekreacyjnym. Ale za to bez problemu można wypożyczyć tu sprzęt wodny

Jesteśmy po sezonie :look: zabrać wędki zatem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale także mozna sie nadziać na natrętnego kontrolera z PZW,i wtedy to raczej nie będzie do śmiechu.Trzeba mieć karte wędkarską i kto ma zamiar wędkować,lepiej wykupić jedno dniowe pozwolenie na połów ryb,ale każdy zrobi jak chce,i :look:beksa.gif i przekonywac ze jest :ok: lub :look: sam będzie ,a my będziemy :swieca: ,:blink::ok: ,:hehe::puk: :puk: .Ale ja zabieram wędki i ukradkiem będziemy łowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinesio wreszcie ktoś z konkretami. claps.gif

 

Czekałem na takie zdecydowane rozstrzygnięcie, a tu jak kulą w płot. Niestety wtedy pracuję, a i zdrówko coś szwankuje, ale z wizytą na pewno wpadnę w sobotę lub w niedzielę.

Mam nadzieję, że na jakąś kawę się załapiekawa.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.