Skocz do zawartości

Spotkanie zachodniopomorskie i przyjaciele


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Panowie, widzieliście poranne temperatury i prognozę na weekend? Koszmar rano jak wstaje 1,2 stopnia. Czy nie będzie jesieni, od razu zima :hehe: w weekend ma padać, mam nadzieję że jednak pogoda się zmieni, na tyle byśmy mogli przyjechać z (maluchem).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No zapowiadają deszcze, miejmy nadzieję, że się zmieni...

 

...szkoda, że nie ma tam dużej drewnianej wiaty do biesiadowania... ale są parasole i stoły...

 

...jest otwarty bar...

 

Rozmawiałem dzisiaj z szefową i zaproponowała przygotowanie małej biesiady z grillem, jedzeniem, zakąskami, zapitkami ( o alkohol nie dopytałem ), ogniskiem, pieczeniem dzika :hehe: , koszt 80 zł od osoby. Co Wy na to? Robimy listę? :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie, widzieliście poranne temperatury i prognozę na weekend? Koszmar rano jak wstaje 1,2 stopnia. Czy nie będzie jesieni, od razu zima w weekend ma padać, mam nadzieję że jednak pogoda się zmieni, na tyle byśmy mogli przyjechać z (maluchem).

Nie przesadzaj ja też jadę z maluchami :-)

 

[ Dodano: Pon 06 Wrz, 2010 20:27 ]

Rozmawiałem dzisiaj z szefową i zaproponowała przygotowanie małej biesiady z grillem, jedzeniem, zakąskami, zapitkami ( o alkohol nie dopytałem ), ogniskiem, pieczeniem dzika , koszt 80 zł od osoby. Co Wy na to? Robimy listę?

Ja tam osobiście średnio jestem nastawiony na dzika bo zazwyczaj jest to mało jadalne a za 80zł to będzie mięsa grillowego na cały wekend dla całej załogi i za drugie 80 trunków :bzik::bzik: też na cały wekend :ok:

Ale mamy demokrację i jestem skłonny poddać się większości :hehe:

 

[ Dodano: Pon 06 Wrz, 2010 20:29 ]

pytanie najważniejsze kiedy jedziemy ? Bo ja już mam budę po kosztownym przeglądzie ........... musiałem brać ocenę rzeczoznawcy w celu odkrycia roku produkcji.

 

[ Dodano: Pon 06 Wrz, 2010 20:31 ]

A pogoda nie jest taka najgorsza w prognozach :

http://pogoda.wp.pl/date,2010.09.10,wid,ZPM,woj.html

 

[ Dodano: Pon 06 Wrz, 2010 21:05 ]

http://pogodynka.pl/miasto.php?miasto=drawsko+pomorskie

 

[ Dodano: Pon 06 Wrz, 2010 21:10 ]

ja nie kumam tych prognoz (z deszczem) bo na chwile obecną wszędzie zapowiadają pogodny weekend.

http://pogoda.onet.pl/0,3468,38,drawsko_pomorskie,miasto.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jedziemy.

Prosiaczkowa impreza faktycznie ciut za droga. Szefowa wyczuła koniunkturkę i podkręciła śrubkę na koniec sezonu.

Dobrze byłoby jakby drewienko na ognisko się znalazło na wyspie.

Zawsze można rozpalić ogień w Radkowym żeliwnym grillu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewno zawsze jest (przynajmniej do tej pory było) a i miejsce na ognisko nie było złe. A czy ustalona jest przynajmniej data i przybliżona godzina wyjazdu? Ja mogę się spiąć i być gotowy w piątek około południa.

Szczególnie że z nową budą to naprawdę się wlekę przepisowe 50-70km/h bo jest delikatna i duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, podoba mi się Twoja prognoza pogody ja jestem jak najbardziej za wyjazdem, ale... prowadzę negocjacje z załogą. Man nadzieję że uda mi się ich przekonać.

Z tego co pamiętam to Twoja Załoga nie jest szczególnie uciążliwa w negocjacjach :-) /być może odniosłem mylne wrażenie i w takim razie jestem skłonny odszczekać tezę :-) /

 

 

 

idę spać bo rano trzeba popracować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja ze swoją ekipą też będę na 100% i zamierzam ruszyć koło 16 :hehe: można mnie na CB wywoływać ŁOSIU to podłączę się do kolumny :-) W każdym razie na "dziką" imprezkę my się nie piszemy za to stanowczo grilek lub ognisko było by milusio widziane :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.