Skocz do zawartości

KNAUSiaki


kit

Rekomendowane odpowiedzi

co przyczepa to inna i nawet na oko identyczne przy głębszym przyjrzeniu się mają różnice rolleyes.gif

 

Nawet budki z roczników 20__ mają nie otwierane okna więc standartów bym tu nie szukał hehe(1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pmryby , jeśli chodzi o okna w Knausach o które pytasz to w starszych modelach w standarcie nie były wszystkie otwierane tak jak jest teraz w tych najnowszych. Knaus wtedy w standarcie był dość ubogo wyposażony i aby mieć wszystkie otwierane to niestety "opcja" za dopłatą .Tak samo za dopłatą były moskitery i rolety słoneczne ,okna dachowe oraz boczne luki bagażowe.I można trafić tak jak kit napisał ten sam rocznik a z różnymi oknami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Knausiaków po powrocie. Nie będę dublował na forum relacji z wyjazdu, tym bardziej, że nie była to wyprawa karawaningowa, ale chętnych do czytania i oglądania zapraszam na bloga :)

 

http://cirrustravel....wochy-2011.html

 

Piękne fotki !

 

Super, że piszesz o kosztach. Widać, że nie są to jakieś kosmiczne kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne fotki !

 

Super, że piszesz o kosztach. Widać, że nie są to jakieś kosmiczne kwoty.

 

Koszt podobny obu wyjazdów: w 2009 i teraz. Jeśli ktoś lubi jeździć lub ma zmiennika za kierownicą to rzeczywiście taka tygodniowa wycieczka dla 4 osób w aucie nie jest dużym wydatkiem. Gorzej jak nie jest to wyjazd składkowy i rodzina musi zapłacić za 4os ok. 3000zł to już wtedy jest to dużo.

 

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt podobny obu wyjazdów: w 2009 i teraz. Jeśli ktoś lubi jeździć lub ma zmiennika za kierownicą to rzeczywiście taka tygodniowa wycieczka dla 4 osób w aucie nie jest dużym wydatkiem. Gorzej jak nie jest to wyjazd składkowy i rodzina musi zapłacić za 4os ok. 3000zł to już wtedy jest to dużo.

 

Dzięki :niewiem:

Czyli - co? Wymieniać rodzinę na składkowiczów?

W sumie rodzina już jest jakaś taka używana - a składkowicze (składkowiczki) mogliby być nówka -sztuka hmm.gifyay.gif

Tylko potem sumarycznie mogłoby być drożej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio, ja nie muszę wymieniać ;) wszystkie moje wyjazdy raczej są składkowe, ekipa się zmienia, ale ogólnie jest fajnie. Więcej osób mogę zarazić karawaningiem. Dla wielu to nowe doświadczenie, dla mnie w sumie też, choć w duszy to chyba od dawna taka forma podróżowania mi pasi :) Lubię jeździć autem od kiedy mam prawo jazdy i robię rocznie (niezawodowo) 40-50tys. Teraz do podróżowania doszła jeszcze wolność "biwakowania"... Czyli 200% szczęścia :niewiem::-]:yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wymieniłbym swojej rodziny na inną, tak tylko walnąłem dla hecy.

Ale z własnego doświadczenia wiem, że na wyjazd dłuższy niż weekendowy warto mieć sprawdzoną ekipę (trenowałem to na wyjazdach narciarskich).

Przy paru "obcych" osobach trzeba umieć dopasować się do innych - bo inaczej kwasy mogą się porobić.

Ale najważniejsze, że robisz to co lubisz - bo to jest bardzo ważne w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi Miodzio :-] , na razie miałem 2 długie wyprawy i dwa zloty... Ekipy były OK. Rumunia może być trudniejsza, bo jedzie 3-5 ekip. Najważniejszy jest skład swój, a potem dogranie w grupie. Ale jestem pełen optymizmu, że będzie fajnie.

 

gfizyk, jak się lubi jeździć, to karawaning jest właśnie dla lubiących :niewiem:

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam napiszę że z moim synem (7,5 years) ciężko jest jeździć gdziekolwiek bo się chłopina nudzi. Ale jeśli na haku jest przyczepka to jakoś nie narzeka. Wytłumaczy mi ktoś jak to się dzieje. Wiem że lubi te wyprawy z przyczepką, ale czy to aż takie silne jest? Magiczne wręcz? :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.