Skocz do zawartości

KNAUS SPORT


NICKT

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to watek do zachwycania się nad przyczepką NICT-a

 

i właśnie żeby nie zaśmiecać kolegi tematu i psuć radości z cudnej budki pozwoliłem sobie na poniższy temacik :ok:

 

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?p=156869#156869

 

zapraszam tam do dyskusji :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może przetwornica (i prostownik w jednym)?

 

Może, muszę to na spokojnie pooglądać. W każdym razie jest tam dużo bezpieczników :ok:

 

[ Dodano: Pon 30 Sie, 2010 17:02 ]

Właśnie się szykuję do modernizacji KNAUSa i chcę wymienić okno dachowe 28x28 na FIAMMA Vent 50x50, natomiast to małe wstawić do sypialni. Będzie lepsza wentylacja i trochę więcej miejsca nad głową na poziomie kuchni.

 

[ Dodano: Sro 15 Wrz, 2010 23:49 ]

Wróciłem z Ochab, a cepka została u Braci KLAJA i właśnie "robią się" okna dachowe - na wysokości kuchni będzie FIAMMA VENT 50x50, a ta FIAMMA 28x28, która jest w oryginale idzie do sypialni. Jak wrócę zmodernizowaną cepką to zapodam zdjęcia, jak to wygląda "na żywo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Mariusz, to ty teraz będziesz wyglądał jak radiopelengator obwoźny ze Stawki większej jak życie.

A swoją drogą rozumiem wstawienie tego dużego okna obok kuchni - teraz będziesz mógł wreszcie swobodnie stać smażąc jajecznicę brawo.gif.

Jak wiesz z racji podobnego wzrostu ja też tam się słabo mieszczę i muszę tam wstawiać żonę do gotowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może opstrykam cepkę jak ją umyję, Tam sprawdzali szczelność jak zmieniali okno, ponieważ im na to zwróciłem uwagę. Jest OK. Zapomniałem o sprawdzeniu mocowania zbiornika. Następnym razem ;)

Pozdrawiam

PS. Co do przodu to jest OK, obejrzałem dokładnie i wydaje się bez ingerencji, ale aż takiego doświadczenia nie mam, by stwierdzić na 100%. W każdym razie wszystko suche, szczelne :)

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W obudowie jest karta sieciowa a do cepki idzie tylko kabel USB. Niestety nie umiem zrobić tak by włączenie USB przełączało kartę na zew od anteny, a przy korzystaniu z samego laptopa włączała się karta wewnętrzna. Musiałem potem przywracać system do stanu sprzed zainstalowania oprogramowania anteny. Pewnie jakoś to da się zrobić, by nie instalować za każdym razem anteny a potem karty wew, ale nie umiem :(

Co do działania to rzeczywiście wzmacnia sygnał, ale nie do 4km (jak piszą) tylko może o 30%.

Co to jest AP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.