Skocz do zawartości

Na taaaaaki widok z cepy warto czekac cały rok


Hultaj i Szelma

Rekomendowane odpowiedzi

No ten beton to uliczka kempingowa, ale mało uczęszczana... Tak to Chorwacja, widok przy Trogirze...

 

[ Dodano: Pon 16 Sie, 2010 12:05 ]

Oczywiście flaga powiewała...

 


post-149961-imported-6d8688ad-7861-4879-977f-c915d23383f7_thumb.jpg

 

I widok z morza na flagę

post-149961-imported-bff3fdfc-3a0a-42b5-8318-4932e5796a3b_thumb.jpg

 

Już bez betonu :ok:))

post-149961-imported-20c0d70e-b45f-40fa-abde-a5a2719831ef_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patriks - podaj wysokość kosztów jakie ponosiłeś za dobę? Tak +/-. Z góy dzięki!

aj tak liczyć to nie ma co :ok:. Mnie osobiście wakacje w 2008 roku w cro ( 2 tygodnie pod koniec września) kosztowały tyle samo co polskie może w 2007 roku w lipcu. Generalnie z nad Polskiego morza wróciłem zadowolony i nie opalony. Z Chorwacji wróciłem z myślą że w życiu tak dobrze nie wydałem pieniędzy ;(.

Mam nadzieję że za dwa tygodnie będę tak samo jak patriks upajał się pięknymi widokami i popijał w cieniu (niestety nie będzie to cień przedsionka ;( ) Ozujsko lub Karlovacko ;(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kemping, tylko kobiet tam chyba nie lubią ! W męskich prysznicach raz w ciągu tygodnia nie było ciepłej wody, a w damskich raz tylko była ! Potem żonka chodziła do innego dwieście metrów dalej, tam była chociaż letnia :mlot:

No i wi-fi tylko 30 metrów od recepcji za 30 zł godzina.

 

Patriks - podaj wysokość kosztów jakie ponosiłeś za dobę? Tak +/-. Z góy dzięki!

My rezerwowaliśmy na wiosnę i wówczas było promo, tak więc w cenie zwykłej parceli mieliśmy de-lux z przyłączem wody i kanalizą. Normalnie nie warto za to dopłacać, bo kibli jest na tyle dużo i blisko, a noce na tyle ciepłe że ze swojego WC nie korzystaliśmy, natomiast z wody i owszem ale w przeciwieństwie do tej w łazienkach, ta z "prywatnego" ujęcia była tak bardzo chlorowana że po umyciu rąk pół godziny śmierdziały.

http://vranjica-belvedere.hr/eng/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak my byliśmy to problemów z ciepłą wodą nie doświadczyliśmy.

 

Toalety mogłyby być częściej sprzątane, ale tylko z uwagi na brudzących i niechlujnych użytkowników :-]:-] Na Istrii, na o wiele większych kempingach toalety były dozorowane non stop.

 

Na stronie, którą podał Cathay jest aktualny cennik.

 

My jechaliśmy w ciemno i wyszło nam jakoś ok 170 zeta za dobę (parcela, 2 + 2 ), średnio 40 eurosów trzeba liczyć, trafiliśmy w ciemno na parcelę z pięknym widokiem :-]

 

Wkrótce machnę relację jak się ogarnę nieco... :mlot:

 


Chłopcy łapali i hodowali żyjątka morskie

post-150154-imported-628d3fc8-27eb-49ce-bec7-2560d070f8b1_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.