Skocz do zawartości

Foto -zagadka


Karlik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

rewir, pewnie Ci się śni po nocach ten Dethleffs :ok:

 

Nie nie spokojnie! :ok: Wczoraj tak przeglądałem jakiś portal motoryzacyjny, jakieś niby śmieszne zdjęcia. Patrze ... "no co przyczepa jak przyczepa, co w tym śmiesznego, ładny Dethleffs", dopiero po chwili dotarło do mnie główne "przesłanie" tego zdjęcia. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

:bzik: niezłe nogi , no nie ? :hehe:

 

[ Dodano: Nie 26 Wrz, 2010 09:21 ]

Widzę , że nie ma szans aby ktoś udzielił poprawnej odpowiedzi :ee:

 

W dniu 18 września 2010 r. w Teatrze Muzycznym w Gdyni odbyła się uroczysta gala polskich obchodów Światowego Dnia Turystyki.Podczas gali wręczone zostały odznaczenia "Za Zasługi dla Turystyki" dla 35 osób zasłużonych dla rozwoju i promocji turystyki polskiej. Wśród osób odznaczonych byli członkowie PFCC: Pan Krzysztof Wiśniewski - właściciel campingu nr 142 "Wiśniowa Polana" w Miłkowie i Pan Wojciech Majsak - właściciel campingu nr 201 "Browarny" w Sandomierzu

post-154429-imported-5b7cbd39-9c29-446e-8e59-402b34caab6e_thumb.jpg

post-154429-imported-1a5d3c08-caa3-4d5b-9699-a97881a18f25_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Za Zasługi dla Turystyki"

 

Ciekawe, bardzo ciekawe, z tego co czytałem na forum jeden z tych panów, zamiast do rozwoju turustyki to przyczynia się raczej do tego by ją ograniczać, starając się zakazać kempingowania, a nawet nocowania poza kempingami żenada, a tu proszę jeszcze nagrodę dostał. Jaja jak berety.

 

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=3389&highlight=majsak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sowa_77, nie zauważyłeś że kol. Karlik bardzo popiera działania PFCC?

 

Widzę , że nie ma szans aby ktoś udzielił poprawnej odpowiedzi

To świadczy tylko i wyłącznie o tym że turyści i organizacje turystyczne to często dwa różne światy mające niewiele wspólnego :bukiet:. Wiwat PFCC, wiwat odznaczeni, wiwat prezesi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Krzyśkowi z Wiśniowej Polany to naprawdę się należało, co myślę że potwierdzą wszyscy uczestnicy VIII zlotu.

 

Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzania moich stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może - tak, ale ja odbieram akurat ten post jako informację o właścicielach kempingów. Jak się okazuje - potwierdzoną przez użytkowników forum .

Informacja żywcem wzięta ze strony PFCC (Jarku wypadało by podać źródełko - przecież tyle wiesz o prawach autorskich). Grzesiek tu nie chodzi o informacje czy dezinformacje. Wydaje mi się że PFCC dostaje pieniążki z naszych podatków (może być tak że źle mi się wydaje :bukiet: ) , a ostatnio to na ich stronie nie jestem w stanie nawet znaleźć listy kempingów :bukiet:...

Więc po co oni są? Zamiast wręczać kolejne nagrody mogli by zrobić mapę z prawdziwego zdarzenia, z rzetelnymi informacjami i przyzwoitymi zdjęciami oddającymi stan faktyczny kempingów. To by była najlepsza nagroda dla właściciela dobrego kempingu, a nie żaden dyplom który se można w recepcji powiesić ...

gdziejestmenu.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ostatnio to na ich stronie nie jestem w stanie nawet znaleźć listy kempingów :bukiet: ...

Więc po co oni są? Zamiast wręczać kolejne nagrody mogli by zrobić mapę z prawdziwego zdarzenia, z rzetelnymi informacjami i przyzwoitymi zdjęciami oddającymi stan faktyczny kempingów.

 

 

Proszę bardzo , rozpisane na wszystkie możliwości :bukiet:

 

WYKAZ CAMPINGÓW

 

*

WYKAZ CAMPINGÓW WEDŁUG ALFABETU

*

WYKAZ CAMPINGÓW WEDŁUG NUMERÓW

*

WYKAZ CAMPINGÓW WEDŁUG WOJEWÓDZTW

*

WYKAZ CAMPINGÓW ZE STAŁĄ BAZĄ NOCLEGOWĄ

*

WYKAZ CAMPINGÓW, KTÓRE UDZIELAJĄ ZNIŻKI CZŁONKOM PFCC

*

WYKAZ CAMPINGÓW WEDŁUG KATEGORII

*

MAPA POLSKI Z CAMPINGAMI

*

WYKAZ CAMPINGÓW WEDŁUG REGIONÓW:

» campingi w regionie nadmorskim

» campingi na Warmii i Mazurach

» campingi na Pojezierzu Pomorskim

» campingi nad jeziorami i rzekami

» campingi w Karpatach i na Pogórzu Karpackim

» campingi w Sudetach i na Pogórzu Sudeckim

» campingi w miastach

» campingi przygraniczne

*

CAMPINGI PRZY GŁÓWNYCH DROGACH KRAJOWYCH:

 

droga krajowa droga krajowa droga krajowa droga krajowa droga krajowa

nr 1 nr 2 nr 3 nr 4 nr 5

nr 6 nr 7 nr 8 nr 9 nr 10

nr 11 nr 12 nr 15 nr 16 nr 17

nr 19 nr 20 nr 22 nr 28 -

 

┼╣ródło :

 

http://www.pfcc.eu/pol/main.php?nazwa=campingi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że PFCC dostaje pieniążki z naszych podatków

też racja! :bukiet:

Ale dobrze, że chociaż pamiętali i nagrodzili fajny kemping. W końcu mogli nagrodzić tylko "działaczy" :biwak:

 

A propo zasłużonych, to pamiętam tekst ze "Smolenia na chorobowym":

- Idę, patrzę, a leją zasłużonych!

:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że PFCC dostaje pieniążki z naszych podatków

 

Tomii napisał/a:

Wydaje mi się że PFCC dostaje pieniążki z naszych podatków

 

też racja! :bukiet:

 

Mylicie się , PFCC jest organizacją pozarządową działającą na zasadzie organizacji „non profit”.

 

Link do statutu :

 

http://www.pfcc.eu/pol/files/statut.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.