Skocz do zawartości

nad bałtykiem


ho

Rekomendowane odpowiedzi

A ja odwrotnie szukam jakiegoś fajnego miejsca a po poludniu żeby mozna bylo isc do miasteczka na piwko , zeby było wesoło gwarno i rozrywkowo

 

Może coś na Pólwyspie Helskim

Kilka campingów od Władysławowa, Jastarnia, Jurata na Helu kończąc

 

Jeśli chodzi o Hel zjechałem wczoraj, plaże super i powiedziałbym luz na plażach

Na Helkampie tłok i ciasno budy stoją b. gęsto dlatego ja wybrałem pole namiotowe ZHP,

standard dość niski i ceny również niskie.

 

Z pola ZHP do miasta 20min pieszo, do plaży nad zatoką 20min, na sam cypel 30min, do dzikiej plaży na otwarte morze nieco dłużej ale spacerek spacerek przez las i jeśli na dzikiej plazy ludzie co 300m to był to już tłok.

 

Hel w mieście przy plaży nad zatoką trochę imprez, nieopodal uliczki z knajpkami, port, wodny tramwaj do Trójmiasta w sumie Hel ma swój fajny klimat.

 

Dojazd niestety parszywy, jadąc na a jeszcze bardziej z pólwyspu polecam brać Władysławowo tylko wczas rano lub wieczór tak po 21-tej inaczej zaliczenie kilkukilometrowego korka jest niestety bardzo możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie,

Mam zamiar wyjechać z przyczepą w październiku nad nasze piękne morze. I tu rodzi się pytanie - czy jest jeszcze jakiś kemping otwarty w tym terminie lub jakaś dobrze znana miejscówka. Nie potrzebuję sanitariatów jedynie zlewnię i kran z wodą :hehe:

Chciałam znaleźć się w Gdańsku lub okolicach. Wstępnie planowałam Kamienny Potok ale się przeliczyłam, bo kończy swoją działalność ostatniego dnia września i przyjmuje gości wczesnym latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czy w październiku jak nie pada to można tak sobie połazić nad morzem ? Czy nie jest za zimno ? Czy znad morza nie wieje za bardzo i łba nie urwie ?

można i łba nie urwie :-)

jak nie jadę z budą to jeżdżę do rodziców i właśnie wtedy łazimy nad może z dzieciakami :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

No właśnie, czy w październiku jak nie pada to można tak sobie połazić nad morzem ? Czy nie jest za zimno ? Czy znad morza nie wieje za bardzo i łba nie urwie ?

można i łba nie urwie :-)

jak nie jadę z budą to jeżdżę do rodziców i właśnie wtedy łazimy nad może z dzieciakami :-)

 

Dzięki :hehe:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O super - dziękuję! :hehe:

 

Sprawdzę w takim razie Władysławowo, może tam się udam. Strasznie żałuję, że nie ma całorocznego kempingu miejskiego w trójmieście :bzik:

Uwielbiam jeździć z przyczepą, nawet poważnie myślę o zimowym wyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy w listopadzie można jechać gdzieś na półwysep helski z przyczepa ?? :przyczepa: myślę bardziej o Chałupach bo reszta z tego co wiem to reszta odpad Władek napewno zamknięty dla nas ale chalupy z tego co wiem jeden czy dwa campingi pracują caly rok ??? :look: Czy ktoś wie cos więcej ?? :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy w listopadzie można jechać gdzieś na półwysep helski z przyczepa ?? :przyczepa: myślę bardziej o Chałupach bo reszta z tego co wiem to reszta odpad Władek napewno zamknięty dla nas ale chalupy z tego co wiem jeden czy dwa campingi pracują caly rok ??? :look: Czy ktoś wie cos więcej ?? :swieca:

 

Parę postów wyżej pisałem - Małe Morze jest otwarte. To niby Władek ale kemping jest od strony zatoki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.