Skocz do zawartości

Stare Jabłonki


Dako

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w tytule jeśli ktoś z was tam już tego sezonu był to niech podrzuci dwa słowa czy warto tam pojechać jak tam w ogóle jest.Wybieram się tam słyszałem co nie co ale opinie bywalców są najważniejsze. :ok: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jesli sie nie myle to ta miejscowowsc jest na mazurach dokladnie pare kilometrow od ostrody chyba ze mowisz jeszcze o innych starych jablonkach :ok: bardzo ladne miejsce jezioro tez ladne :0 sam jezdze sie tam kapac gdy jestem wlasnie tam u babci :ok: niestety bylem ostatni raz jakies 2 lata temu i niestety nie zauwazylem tam pola na czyczepki ale mozliwe ze tam jest a wogole bardzo ladne miejsce odbywaja sie tam tez mistrzostwa w siatkowke plazowa nie daleko do bardzo ladnego miasta ostroda ok. 1okm gdzie mozna pojezdzic na desce po jeziorze trzymajac sie linki z wyciagu ogolnie polecam ! :) w razie jakis konkretnych pytan moze uda mi sie pomoc :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety bylem ostatni raz jakies 2 lata temu i niestety nie zauwazylem tam pola na czyczepki

 

Tak to są te Jabłonki i raczej wszyscy wiedzą z forum że camping tam jest,no chyba że nagle go zamknęli :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przez przypadek wpadłem na ten post i tak sie składa że jestem z Ostródy .Możesz śmiało jechać na Jabłonki spoko miejsce jest tam dosć słynny hotel ANDERS pewnie mają stronkę a jeśli tam ci sie nie spodoba to nie ma problemu ponieważ w okolicach jest pełno świetnych miejsc na kemping .Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam Kolegów,

 

Wybieram się za tydzień do Starych Jabłonek. Czy mógłbym prosić o jakąś aktualną informację o Pod Sosnami

Jadę z rocznym dzieckiem, jakie tam są sanitariaty?

Edytowane przez MichalKJ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów,

 

Wybieram się za tydzień do Starych Jabłonek. Czy mógłbym prosić o jakąś aktualną informację o Pod Sosnami

Jadę z rocznym dzieckiem, jakie tam są sanitariaty?

 

 

Patrząc po zdjęciach w galerii na sanitariaty raczej narzekać nie można.

 

Sam nie byłem, ale ze zasłyszanych opinii nie kojarzę negatywnych opinii. No ale lepiej niech ktoś się wypowie o tym kto był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam tak jak w tytule jeśli ktoś z was tam już tego sezonu był to niech podrzuci dwa słowa czy warto tam pojechać jak tam w ogóle jest.Wybieram się tam słyszałem co nie co ale opinie bywalców są najważniejsze. :ok: pozdrawiam

 

Witam. camping a właściwie pole namiotowe jest to obiekt typowo leśny położony na wznoszącym dosyć wysoko 10-15 m się brzegu jeziora Szeląg Duży obszar dosyć spory ciasno nie jest ,dużo ludzi przyjeżdża na jedną noc szczególnie niemców . W zasadzie większośc turystów to stali bywalcy lub całe rodziny.Bardzo spokojnie atmosfera jak w domu. Sanitariaty przebudowane bardzo eleganckie i czyste.Obszar campingu trochę jakby zaniedbany tzn dziko rosnący, przydało by się koszenie trawy ,itp. jest barek piwo zapiekanki lody telewizja itd. Kąpielisko słabe małe mały pomost ,jakieś łódki i kajaki do wypożyczenia. Rozwrzeszczana młodzież nie jest wpuszczana. Ogólnie polecam ze względu na atmosferę i spokój.Można dogadać się z właścicielem przy dłuższym pobycie.

 

 

wiem że stare ale może się przyda byłem kilka razy również w 2011 roku. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.